Top hledané
Výsledky (0)
Miss Czech Republic zná své finalistky. Která se stane královnou krásy?

Známe jedenáct nádherných finalistek Miss Czech Republic 2023. Která z nich je vaše favoritka?

Kateřina Hunková
28. ledna 2023
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty

Již 14. ročník nejúspěšnější soutěže krásy Miss Czech Republic 2023 je v plném proudu! Ve čtvrtek proběhla v restauraci Aureole tisková konference, kde bylo představeno všech 11 finalistek. Samozřejmě společně s půvabnými soutěžícími byla poprvé odhalena také korunka pro vítězku. U této soutěže se drží tradice a korunka byla opět od Olgy Kopalové Rynešové z dílny ŠENÝR Bijoux. Ředitelka soutěže Taťána Makarenko prozradila, kam výherkyně poletí na světové soutěže a na čem s finalistkami nejvíce  pracuje. Ředitelka také prozradila, že v neděli 29. odlétá celý tým na soustředění do Spojených arabských emirátů a také to, jak probíhají přípravy na finále. Taťána už dlouhé roky udržuje vysoký standard soutěže. Největší inspirací je pro ni zahraničí, především Asie. Kam přesně dívky letí na soustředění? Co stojí za úspěchem Taťány Makarenko? Samozřejmě jsme se z každé z dívek zeptali, proč by se právě ony měly stát novou královnou krásy. Jste zvědaví na odpovědi? To vše se dozvíte v článku s rozhovory na LP-Life.cz. Finálový večer pak proběhne 13. května 2023. 

Známe 11 jmen finalistek 

Je to tady! Po dlouhém očekávání bylo představeno 11 nádherných finalistek a to i tradičně s korunkou od Olgy Kopalové Rynešové z dílny ŠENÝR Bijoux. Mezi finalistky si probojovaly cestu tyto dívky: Erika Teichertová, Dominika Němečková, Veronika Dočkalová, Kristýna Dušková, Sophia Osako, Marie Jedličková, Kateřina Mládková, Justýna Zedníková, Nicole Ebnerová, Anna Benešová a Barbora Bláhová. 

Exkluzivní vila na prodej, Říčany u Prahy -
Exkluzivní vila na prodej, Říčany u Prahy -, Okolí Prahy

 

Soutěže krásy už dávno nejsou jen o kráse

Ředitelka soutěže prozradila, jaká by měla být nová miss.

,,Samozřejmě, že to není jen o kráse. V 21. století v roce 2023 je důležitý přesah a je důležité mít mozek. Dívka musí něco umět, být inspirátorkou pro mládež a u slečen, které se v ní vzhlížejí. Je důležité, aby měla chuť pracovat, aby nebyla jenom miss. Aby to byl někdo, kdo bude pracovat i na zahraničním poli. Dále být poslem dobré naděje a řečnicky nadaný. Za mě je důležité, aby miss byla takový "full package", a k tomu samozřejmě vypadala krásně."

dodala ředitelka. Ano, to k tomu samozřejmě patří! Krása, talent a nadaní.

 

Miss Czech republic je národní soutěž krásy s dlouholetou tradicí

,,Každý rok posílá své vítězky reprezentovat Českou republiku na světové grandslamové soutěže krásy, například na nejstarší a nejznámější soutěž Miss World. Zastává názor, že královna krásy by měla být nejen krásná, ale také vzdělaná a být vzorem pro všechny mladé dámy. Soutěž dívkám napomáhá realizovat své sny a pomáhá jim vytvářet nové životní příležitosti."

právě to je mottem této prestižní národní soutěže.

 

Soustředění dívek v zahraničí

Ředitelka Taťána Makarenko na tiskové konferenci prozradila i další detaily nadcházejícího finále. V neposlední řadě bylo představeno zahraničního soustředění finalistek, které je čeká již tuto neděli odletem do Spojených arabských emirátů. 

Součástí finálového večera budou mimo jiné i živá pěvecká vystoupení. Ke konkrétnímu odhalení vystupujících dojde na další tiskové konferenci.

 

Finálový večer už se připravuje

Finálový večer se bude konat 13. května ve Foru Karlín v Praze a vysílán bude živě na Nova Fun od 20.20. Ředitelka soutěže Taťána Makarenko prozradila, jak přípravy probíhají:

,,Navrhuje se stage, zasedací pořádek, kolik tam budeme mít VIP hostů, kdo to bude moderovat, kdo bude vystupovat. Dále jaké finalistky budou mít šaty, jak budou vypadat módní přehlídky a hlavně, v jakém to bude duchu. Před rokem jsme měli bikini ve stylu ohně, letos to bude úplně jiné, ale to zatím nebudu prozrazovat."

dodala ředitelka.

Nechme se tedy překvapit! Bude to ale jako každý rok velkolepé. Nebudou chybět ani šperky, které ozdobí královny krásy. Na finále se samozřejmě můžete těšit na bohatý doprovodný program, kde nebudou chybět jak pěvecká, tak taneční vystoupení. Dále se objeví významné osobnosti kulturního a politického života.

Otevřít v galerii (1)
Korunka pro vítězku
Korunka pro vítězkuZdroj: Miss Czech republic

Kdo získá korunku?

Která dívka se letos stane Miss Czech Republic 2023? Možná vám již nějaká slečna byla sympatická u rozhovoru a vy jste si tak mohli najít vaši favoritku. Samozřejmě nejvíce dívky předvedou až ve finálový večer. Všechny jsou krásné a něčím výjimečné. Porota to bude mít velmi těžké! Držíme palce!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze