Top hledané
Výsledky (0)
Takřka dobrovolný odchod Filipa Křížka ze show Survivor budí na sociálních sítích vášně.

Zničí Survivor Filipovi rodinu? Byl žhavým kandidátem na vítěze, na sociálních sítích se ale mluví o nevěře

Denisa Zajíčková
05. dubna 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Filip Křížek v show statečně bojoval

Drsnou reality show Survivor opustil v posledním díle také hasič Filip Křížek, který si už před odvysíláním svého hořkého konce nějaký čas užíval svou rodinu doma. A dokonce měl svou přítelkyni požádat o ruku! Dokonalé štěstí by jim však mohly zničit řeči, že si na ostrově užíval i jiná potěšeníčka. Bylo snad právě tohle důvodem jeho odchodu?

Dojde si pro vítězství Mikýř?
Ivana Jirešová už je také doma
Ornella to vzdala mezi prvními
Kdo se stane vítězem letos?

Když totiž vypadla Rachel Karnižová, nechala se na svém Instagramu slyšet, že si tam někdo s někým užíval. Jak už to tak bývá, informace nabírala na síle a za chvíli se říkalo, že nevěrníkem má být někdo, kdo má doma rodinu, proto to Nova nedá do vysílání. Je však s podivem, proč by něco takového produkce doopravdy nepoužila, když loni investovala tolik času a energie, aby uměle vytvořila ostrovní románek mezi bývalými partnery Andreou Bezděkovou a Petrem Havránkem. Oba dva se po příjezdu domů nestačili divit - a dokonce to tehdy odsoudil i sám moderátor Ondřej Novotný. Pro Petrovu přítelkyni Gabrielu to tehdy bylo velmi nepříjemné, a dokonce odjela na dovolenou až do Ameriky, aby tomu nemusela na sociálních sítích čelit. To pak způsobilo, že se s Petrem minuli, když se vrátil a čekání se jim o něco prodloužilo. Oba na to vzpomínají jen velmi neradi. Čelí něčemu podobnému teď také Filip?

Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov
Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov, Praha 1

Zvědaví fanoušci se odbýt nenechají

Proč by si tak letos nechávala Nova ujít takovou příležitost, aby ukázala, že se na ostrově někdo skrývá ve křovíčku a sdílí hřejivou náruč štěstí? V komentářích na profilu Filipa se to přitom dotazy fanoušků jen hemží. O dívce, se kterou si měl užívat, se však vedou spory. Někdo tvrdí, že šlo o policajtku Kristýnu, která teď bojuje v kmeni Titánu, další, že to bylo Nikola z Lovců. Někteří si myslí, že to byla Veronika, další, že si právě ona měla užívat s Bandurkem. 

„Vyjádříš se ke tvému sexu s policajtkou?“ ptá se ho například fanynka Aneta. A další přibývají. „Ano vyjádřím a rád… Sex nebyl ani nic podobného, ale pokus supr, neblázněte však tam na tohle není ani trošku pomyšlení,“ odepsal hned Filip. Jenže přítrž spekulacím tím rozhodně neudělal. "Když na to není pomyšlení, proč Rachel říkala všude, jak tam někdo z Lovců sex měl, a že jeden z nich má doma partnera? Neříkám, že jsi to byl ty, ale očividně to pomyšlení tam je, když se to stalo," odvětila mu fanynka. 

"Taky říkala, že jde o ženu, která doma má partnera - a ne o muže. Co jsem tak pochopila, tak jde o Bandurka a Veroniku," doplnila fanynka Nikol. Je však jasné, že z takových řečí Filip rozhodně radost nemá - a i kdyby se nic nestalo, rozhodně má teď doma co vysvětlovat. 

Otevřít v galerii (1)
Bude Filip na Survivor vzpomínat v dobrém?
Bude Filip na Survivor vzpomínat v dobrém?Zdroj: se souhlasem TV Nova

Už neměl dovolenou?

Ve veřejném prostoru se teď také vedou spory o tom, proč Filip ve skutečnosti odstoupil. Jedni tvrdí, že měl černé svědomí kvůli nevěře a spěchal za rodinou. Tomu nahrává také informace, že měl svou přítelkyni Nikolu, se kterou má malého syna, požádat o ruku. 

Další však tvrdí, že už neměl dovolenou. Hasiči si totiž mohou vzít maximálně třicet dní volna, a jelikož podle informace od zdroje blízkého natáčení odlétali účastníci na konci ledna, dávalo by smysl, že déle Filip zkrátka zůstat nemohl. Ztratil by tak své jistoty, co se příjmu týče. Přitom právě on byl žhavým kandidátem na vítěze - a kdyby zůstal, s velkou pravděpodobností by došel až do sloučení, protože kmen jeho sílu potřeboval. Jako otec od rodiny ale jen tak z práce odejít jistě nemůže.

Brzy bude konec

Pravda by ale mohla vyjít najevo už brzy! Všichni by se měli totiž vrátit zhruba v polovině dubna, kdy už bude show dotočená. V internetových diskuzích se objevily informace, že natáčení končí oficiálně už za několik dní. V televizi ještě nejsou ani díly, kde by byli soutěžící ve sloučení, když ale přiletí už celá parta, obvykle se neskrývají, protože není důvod. 

Je tak možné, že někdo najde odvahu a promluví. Pokud se tam dal někdo s někým dohromady, jistě se o tom bude mluvit. Jisté je, že takové spekulace nejsou příjemné zejména příbuzným a partnerům, kteří čekají na soutěžící doma - a ti se k tomu ani nemohou vyjádřit, protože tu ještě nejsou.

Nikomu už to nevymluví

Ať už to na ostrově bylo jakkoliv, bude mít Filip jen velmi malou možnost, aby se obhájil. Dokázat opak totiž nemůže a svým slovem těžko někoho přesvědčí - tak už to obvykle s drby bývá. Na druhou stranu by mu pomohlo, pokud soutěžící, kteří mluví o sexu na ostrově, řekli, mezi kterými se to mělo udát!

Zatím však všichni mlčí, a tak si můžeme jen domýšlet…

Zdroj: autorský článek

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze