Top hledané
Výsledky (0)
K moderování se dostala náhodou. Od té doby stoupá na vrchol a stala nejvyhledávanější moderátorkou České republiky.

Zorka Hejdová otevřeně: Kdyby přišla nabídka zítra letět moderoval Love Island, do hodiny mám sbalený kufr

Michaela Hanelová
24. listopadu 2023
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Zorka Hejdová je inspirativní a stále pozitivní ženou.

Moderátorka, influencerka a především máma na plný úvazek. To vše je v jedné osobě Zorka Hejdová, která se stala vzorem pro většinu svých fanynek. Zorka pravidelně sdílí svůj život na Instagramu a snaží se ukazovat jen ty pozitivní věci. Jaké má plány do budoucna a co by si v životě nejvíce přála?

Zorku Hejdovou mohou televizní diváci znát především ze Snídaně s Novou, kde několik let moderovala nejen po boku svého manžela Míry Hejdy, ale také moderátorského kolegy a kamaráda Tomáše Krejčíře. Poté nastoupila jako moderátorka do rádia Evropa 2, kde měla svůj vlastní vysílací čas. Ten se postupem času upravil a po jejím boku každý všední den usedá Tom Zástěra, se kterým si Zorka dokonale rozumí. Tahle dvojice prostě umí své posluchače pobavit a přinést jim radost do života.

Zorka je nejen úspěšnou moderátorkou, ale především mámou na plný úvazek. Když ke konci roku 2020 světu s manželem oznámili, že čekají miminko, setkali se s různými reakcemi. Ani jeden si z toho nedělal těžkou hlavu a v roce 2021 se jim narodil syn Nicolas. Toho Zorka velmi pyšně představila světu a její sledující na Instagramu mohou spolu s ní sledovat, jak malý Niky dělá pokroky. Zorka se v několika posledních měsících stala velkou inspirací především pro mladé dívky a ženy, které rády sledují její styl oblékání a různé tipy, které Zorka svým sledujícím předvádí.

Pronájem luxusního bytu 5+1, Praha 1 Petrská
Pronájem luxusního bytu 5+1, Praha 1 Petrská, Praha 1

Zorka se navíc setkává velmi často s reakcemi, alespoň v komentářích na Instagramu, že její syn Niky je jasný budoucí moderátor v rádiu. Zorka stále pracuje ze všech sil a snaží se, aby se její práce dala skloubit s rodinou. Tu má na prvním místě. My jsme měli možnost Zorku trochu vyzpovídat a zeptat se jí, jaké jsou její plány do budoucna a především, co pro ni znamenala možnost moderovat show Love Island. Co nám Zorka prozradila, se dozvíte v rozhovoru níže.

Pokud by příští týden přišla nabídka moderovat Love Island, brala byste to?

Rozhodně. A tak do hodiny bych měla sbalený kufr. (Přiznala nám Zorka s úsměvem na tváři.)

Co Vám moderování takové show v tak krásném prostředí přineslo?

Je toho spoustu. Moderovat reality show pro mě byla loni úplně nová zkušenost. Letos už jsem se v tom cítila jako doma. Je to zábava, je to show, je to adrenalin, ale taky krásně a kvalitně strávený čas s rodinou. Člověk se tam pracovně soustředí opravdu jen na jednu věc, což je pro mě vždycky taková duševní očista. 

Je to asi velký rozdíl oproti práci v ČR?

Doma / v Praze mám ve svém pracovním životě úplně jiný fičák a návraty do reality jsou vždycky náročné.

Show byla plná novinek a zvratů. Byl mezi nimi nějaký moment, který Vás opravdu chytl za srdce?

Bez ohledu na to, že tahle lovestory nevyšla, za srdce mě chytl návrat Lua do vily. Lu se hned v začátku celé show stal fenoménem, se kterým nikdo nepočítal. Ale pokud mám říct opravdu nejsilnější moment, byl to návrat kluků z Casa Amor, kdy si Chris přivedl do vily Darinku a Majku tím poslal domů. To mělo hodně silné dopady.

Co Vás v následujících dnech čeká? Máte nějaký cíl či sen, který byste si do konce tohoto roku chtěla splnit?

Moje dny jsou teď hodně nabité. Hned po návratu jsem moderovala několik akcí a samozřejmě hned den po příletu jsem se vrátila do svého každodenního vysílání Odpolední show na Evropě 2. Takže práce, ale také maximum možného času s Nikym, který si teď čtvrt roku užíval nonstop přítomnosti nás obou rodičů.

Zvládáte bez problémů rozložit péči o syna a své pracovní závazky?

Teď už nám zase pomáhají babičky a chůva. Ale všechny miluje a vždy se na ně těší, takže díky tomu máme ty návraty jednodušší. (Přiznala Zorka, která v prvé řadě dbá na to, aby její syn byl spokojený.)

Děkuji vám za rozhovor.

Není zač.

Zdroje: Rozhovor se Zorkou Hejdovou, vlastní dotazování, autorský text

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze