Top hledané
Výsledky (0)
Herečku tentokrát zradily šaty!

Zoufalou manželku Evu Longoriu zradily v Cannes šaty. Ukázala dlouhé nohy, ale i rozkrok

Denisa Zajíčková
29. května 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
Nádherné šaty Evu zradily

Tohle si herečka Eva Longoria za rámeček rozhodně nedá! Na červeném koberci v Cannes ji zradily šaty a ukázala víc, než chtěla. Před fotografy nechtěně odhalila svůj rozkrok! Takové šaty si snad o průšvih přímo říkaly.

V jiné dny byla Eva elegantnější
Tentokrát to zkrátka nevyšlo...
Z celé situace byla Eva velmi nervózní
Tohle byly šaty snů!

Tenhle výlet si bude Eva Longoria pamatovat ještě dlouho. V Cannes totiž prožila chvíle zoufalství, když šaty ukázaly mnohem víc, než ona sama chtěla. Nutno však říct, že i pár chvil před padesátkou je neuvěřitelná kočka a nemá se za co stydět! Kdysi sice tahle kráska bojovala s nadváhou, ale po narození syna je v takové formě, že k moři obvykle bere jen titěrné bikiny a vypadá fantasticky. Není divu, že si troufne i na odvážné šaty. 

Dietu drží takřka celý život

I tak svět oblétly fotografie, na kterých se snaží skrýt svůj rozkrok. Naštěstí si ten den vzala spodní prádlo, dámy totiž mnohdy pod upnuté šaty vyráží naostro. A to je pak pořádná loterie na červeném koberci! Longoria už je ale znalá dramat, podobná nehoda se jí stala v roce 2022 - a bylo to také v Cannes. Pro Vogue France ostatně nedávno řekla, že už se jí stalo skoro všechno. 

Snad právě proto si na své štíhlé postavě zakládá, nemá to ale zadarmo. Vzhledem k tomu, že měří jen něco málo přes 150 centimetrů, je na ní vidět každé kilo. Jeden čas zkoušela být vegankou, to prý ale nemělo příliš úspěch a kila dolů nešla. V poslední době vyřadila především cukr, nějaký čas zkoušela také keto dietu. Jí často, ale menší porce. 

Otevřít v galerii (1)
Nečekané odhalení Evu zaskočilo
Nečekané odhalení Evu zaskočiloZdroj: Profimedia

Kdo je Eva Longoria?

Eva Longoria je americká herečka, producentka a aktivistka, která se proslavila především díky roli Gabrielle Solis v populárním televizním seriálu Zoufalé manželky. Narodila se 15. března 1975 v Corpus Christi v Texasu. Její celé jméno je Eva Jacqueline Longoria a původně pochází z rodiny mexicko-amerického původu. Vyrostla na ranči v Texasu jako nejmladší ze čtyř sester. Herectví ale nestudovala. V roce 1998 získala bakalářský titul z kineziologie na Texas A&M University-Kingsville. Po ukončení studia se přestěhovala do Los Angeles, kde začala svou kariéru ve světě seriálů a filmu.

Prodej bytu s balkónem, Karolíny Světlé Praha
Prodej bytu s balkónem, Karolíny Světlé Praha, Praha 1

Na začátku kariéry přitom získávala jen malé role v televizi. Její první významnější byla Isabella Braña v telenovele Mladí a neklidní, kde hrála v letech 2001 až 2003. Přelomovým okamžikem její kariéry však byla právě až role Gabrielle Solis v seriálu Zoufalé manželky, který běžel v letech 2004 až 2012. Role jí přinesla nejen uznání široké veřejnosti, ale také několik nominací na prestižní ceny, včetně Zlatého glóbu.

Její životopis by vydal na knihu

Kromě herectví se Eva Longoria věnuje také produkci a režii. Je zakladatelkou produkční společnosti UnbeliEVAble Entertainment. Produkovala a režírovala několik televizních seriálů a filmů, včetně komediálního - možná až parodického - seriálu Telenovela a dokumentu The Harvest (2011), který se zaměřuje na dětskou práci v americkém zemědělství. Je také známá svým aktivismem a charitativní činností. Aktivně podporuje práva Latinoameričanů a zaměřuje se na zlepšení vzdělávacích příležitostí pro znevýhodněné komunity. V roce 2012 založila Eva Longoria Foundation, která se zaměřuje na podporu vzdělání a podnikání žen z latinskoamerických komunit.

Je také spoluzakladatelkou organizace Latino Victory Project, která se snaží zvýšit politickou účast Latinoameričanů a podporuje kandidáty z této znevýhodněné komunity.

V osobním životě zažila krušné chvilky

Půvabná herečka byla také několikrát vdaná. Jejím prvním manželem byl herec Tyler Christopher, se kterým byla v manželství od roku 2002 do 2004. V roce 2007 se provdala za basketbalistu Tonyho Parkera, ale jejich manželství skončilo rozvodem v roce 2011. V roce 2016 se provdala za podnikatele Josého Bastóna a v roce 2018 se jim narodil syn Santiago Enrique Bastón. Kdybyste náhodou toužili světovou hvězdu potkat, vyrazte do španělské Marbelly, která je z našich končin poměrně dobře dostupná. Právě tu si totiž Eva oblíbila jako dovolenkovou destinaci a ráda tam vyráží s celou svou rodinou. 

Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –
Prodej nebytového prostoru, Praha Vršovice –, Praha 10

Festival v Cannes v sobě skrývá dlouholetou tradici

Festival de Cannes, je jedním z nejprestižnějších a nejznámějších filmových festivalů na světě. Koná se každoročně koná v květnu ve městě Cannes na Francouzské riviéře. Jeho historie sahá až do roku 1946, kdy byl založen jako odpověď na filmový festival v Benátkách. Původně se měl konat už v září 1939, ale kvůli vypuknutí druhé světové války byl první ročník zrušen. Oficiálně se poprvé uskutečnil až v roce 1946, kdy se situace ve světě alespoň z části uklidnila a konflikt skončil. Od té doby se festival rozrostl do jedné z nejdůležitějších událostí v kalendáři světového filmu, kde se setkávají nejlepší filmoví tvůrci, herci, producenti a kritici.

Zdroj: redakce, vogue.com, cannes.com

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze