Top hledané
Výsledky (0)
Přestoupí Karlos Vémola po bitvě s Attilou do Clashe?

Ztrácí Clash of the Stars úroveň? Modely byly tentokrát vážně bizár, zachránila to Myslivcová

Denisa Zajíčková
30. ledna 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika
Eva Feuereislová vynesla kontroverzní model. K ní ale seděl parádně!

Ačkoliv se z počátku zdálo, že Clash of The Stars zaplní místo na trhu a známí influenceři si v kleci vyřídí internetové spory, zatím se zdá, že je to jen souboj o to, kdo koho nejvíce poníží a vytáhne ze skříně co nejšílenější model. Nebo, že by šlo o náznak toho, co se bude na jaře nosit? Jsme otevření všemu, módní trendy se neptají! 

Lela Vémola a Karlos Vémola
Eva Feuereislová vynesla model, který připomínal pyžamo
Eva Feuereislová vynesla kontroverzní model. K ní ale seděl parádně!
Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka

V sobotu večer sledovala vyprodaná holešovická hala historicky sedmý turnaj Clash of the Stars. A měla velkou konkurenci - v anglické Newcastlu probíhal Oktagon 52, který je u diváků vnímaný zatím o něco lépe. To se však může rychle změnit! Úroveň Clashe by mohl pozvednout populární bojovník Karlos Terminátor Vémola, který by měl jednat s organizátory o svém přestupu. Dojít by k němu mělo po zápasu s jeho protivníkem Attilou Véghem.

I přesto, že se akce konaly v ten samý večer, dorazilo na Clash hned několik známých osobností, které předvedly občas až šílené modely! Nechyběla Kateřina Kristelová se svým partnerem Tomášem Řepkou, ze zahraničí přiletěl také Honza Michálek, který má za sebou náročný rozchod s influencerkou Domi Alagiou a šílený žlutý model vynesl Dolari Plzňako. Kdo další byl takřka nepřehlédnutelný?

Prodej bytu 3+kk - Praha 7, 82
Prodej bytu 3+kk - Praha 7, 82, Praha 7

Dominika Myslivcová

Influencerka Dominika Myslivcová je známá svými kontroverzními modely. Hlavně, když nechybí barvičky! Když byla těhotná, nebála se objevit ve společnosti polonahá a prsa si obvázat velkou mašlí. Jenže od chvíle, kdy porodila syna Deriana, se její šatník proměnil také. Je to škoda? Pro fanoušky růžové Barbie jistě, ale nikdo nemohl přehlédnout, že z Dominiky je zkrátka dáma na úrovni.

Tenhle model by sice trochu nuda, ale na druhou stranu nikoho neurazil. Trochu to kazily vlasy, které působily, jako když se nezvládla pořádně učesat. Obyčejný „pony“ culík bez létajících vlásků kolem by byl mnohem vhodnější. Tohle je zkrátka „messy“ až moc. Ale každá matka si s Dominikou jistě porozumí v tom, že když konečně na chvíli vyrazí do společnosti bez přebalovací tašky a kočárku, tak by na sobě mohla mít klidně starou teplákovou soupravu a bude zářit na míle daleko. 

Otevřít v galerii (1)
Dominika Myslivcová se tentokrát držela při zemi
Dominika Myslivcová se tentokrát držela při zemiZdroj: Profimedia

Eva Feuereislová

U Evy už jsme zvyklí, že na sebe neblékne nic, co by byla nuda. A tentokrát byla naprosto nepřehlédnutelná! Na takovou akci to vlastně vůbec nevadí, a i když později ukázala, že si z podprsenky udělala rovnou top, vypadala pořád zajímavě.

Z určitých úhlů sice člověk přemýšlel, jestli si doma nezapomněla sundat župan nebo pyžamo, ale jelikož si k tomu vzala i sluneční brýle, odpověď byla jasná. Co na tom, že se akce konala večer a sluníčko určitě nesvítilo. Kazma by mohl vyprávět o tom, jak si z takového jednoduchého doplňku udělat poznávací znamení, které nikdo nepřehlédne. A Eva je ve středu pozornosti ráda.

Lela Vémola

V poslední době to Lele vážně sluší! Znovu byla za dámu a vedle svého manžela vynikala. Že by byla po letech skandálů konečně šťastná a spokojená? Jak už se dávno ví, nic nesluší ženě víc... než štěstí. V posledních letech byl vztah Lely a Karlose často námětem pro bulvární média, která řešila nevěry, vzájemná obvinění stěhování i rozchody. 

Situace se kolem nich ale uklidnila a Karlos se teď primárně soustředí na svou kariéru. A má po svém boku nádherou ženu! Se svou blond hřívou je černá barva pro Lelu sázka na jistotu. Je v ní výrazná a bujarý výstřih, který pochopitelně u Lely nesmí chybět, tak nepůsobí vulgárně - konečně. Už jsme jí viděli v modelech, které působily lacině. V poslední době je to však přesně naopak. Dáváme palec nahoru! Zdá se, že konečně našla svůj styl, ve kterém se cítí opravdu dobře. 

Kde se vzala organizace Clash of the Stars?

Česko-polská organizace bojových sportů se zaměřuje výhradně na zápasy influencerů. Společnost byla založena 10. června 2021 se sídlem v Karviné, jednateli jsou Tomáš Linh Le Sy a Jakub Tyberiusz Łabudek. U diváků se stala velmi rychle populární. Hvězdy sociálních sítí si tam obvykle chodí vyříkávat své spory. 

Někdy je vnímána jako podřadná kvůli skandálům, které se s ní pojí. Například nedávno při tiskové konferenci vylila Nikola Lauberová na Lady Dee kočičí výkaly. Některé překvapilo, že se posledního zápasu účastnil také mediální magnát Jaromír Soukup, který si nedávno prošel rozchodem s modelkou Agátou Hanychovou. Ale vzhledem k tomu, že se stále častěji mluví o jeho finančních problémech a televize Barrandov dokonce nějaký čas nevysílala kvůli odpojení od elektřiny, to pro něj byla slušná brigáda. Jako vítěz odcházel s hlavou vztyčenou. 

Zdroj: autorský článek, Instagram

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze