Top hledané
Výsledky (0)
Návrhář Zuhair Murad se věnuje navrhování denního oblečení, koktejlových šatů a luxusních svatebních šatů.

Zuhair Murad: Z červeného koberce před oltář

Dominika Žejdl
11. února 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Luxusní šaty s odhalenými zády.

Pokud hledáte snové, okouzlující a luxusní svatební šaty, tak od návrháře, který obléká celebrity na červený koberec, si určitě nějaké vyberete. Do jeho tvorby se totiž zamilujete na první pohled. 

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

Složitost, odhalenost a luxus

Přesně tato slova vystihují jeho šaty a není tedy žádným překvapením, že patří mezi ty nejlepší designéry na světě a obléká spoustu celebrit a krásných těl v Hollywoodu. Chodí k němu stylisté hvězd, protože vědí, že s jeho šaty bude každá žena dokonalá, svůdná a sexy. A od jeho svatebních šatů se nedalo čekat nic jiného, jsou prostě skvostné!

Overal, šaty s krajkou nebo zdobené kamínky?

Posledním velkým trendem jsou krásné a luxusní overaly, které jsou ideální pro moderní nevěsty milující pohodlnost. Můžete si přes něj do pasu uvázat tylovou sukni a vznikne jedinečný a zajímavý komplet. Svatební overaly se možná někomu zdají nevhodné, ale věřte tomu, že patří mezi nejprodávanější kousky z kolekcí.

Luxusní byt 3+kk s terasou na prodej, Praha 5
Luxusní byt 3+kk s terasou na prodej, Praha 5, Praha 5

Nevěsty toužící po dokonalé siluetě

Takové typy vyhledávají oblíbeného návrháře Zuhaira Murada. Jeho kolekce SS 2018 nabízí hned několik šatů, které vyzdvihnou vaše ženské křivky a ukáží jejich dokonalý tvar. Dále jsou v kolekci dechberoucí luxusní šaty s velkou sukní, doplněné krajkovým vrškem v různých kombinacích s jemnou či výraznější krajkou, která zdobí i některé ze závojů. Krajky jsou nezkrotné s vyšívanými perlami, květinami, ptáčky a jsou tak perfektní, že zvýrazní vaší krásu a ukáží vaši ženskost.

Nechte se i vy okouzlit jeho detailně zpracovanými návrhy, u jejichž tvorby myslí na to, jak chce každá žena ve svůj velký den „D“ zaujmout. 

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Krásné ale k nepoužití

Módní návrhář Zuhair Murad je především muž s neskutečně pestrou fantazií. Jeho kolekce šatů mi připomíná jarní déšť bílo-růžových květů mandloní uprostřed sadů na Petříně. Nutno ale podotknout, že je to stále jen muž, který do důsledku moc dobře netuší, co všechno takové šaty musí v jeden den zvládnout…  

Abych řekla pravdu, na mě je tam asi až moc nahoty. Sama mám již jednu svatbu za sebou, a proto moc dobře vím, jak je ten den pro ženu náročný. Vzhledem k tomu, že se v den "D" uvidíte s milionem rodinných příslušníků a přátel, je jasné, že se budete nespočetkrát objímat, podávat ruku, chovat děti, jíst, uklízet rozbité nádobí a tak dále. A když se nad tím zamyslíte, opravdu byste se ve svůj velký den chtěla non-stop hlídat? Ve smyslu "Netrčí mi před babičkou bradavka?! Po tom jídle nedokážu zatáhnout břicho, nejsem sakra ještě navíc v tom?? To ozdobné vyšívání mě začalo škrabat po celém těle!"

Za mě jsou ty šaty nádherné, ale většina z nich tak trochu k nepoužití. Pokud i přesto sníte být zvěčněna v něčem takovém, domluvte si svatební focení předem. V Asii je to zcela standardní záležitost. Zaprvé si neodkrajujete čas z vlastního dne "D" a za druhé nebudete v žádném stresu. Tradááá problém vyřešen :)

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze