Top hledané
Výsledky (0)
O velké pozdvižení se v Paříži na přehlídce Haute Couture postarala italská značka Schiaparelli. Co se stalo?

Zvířecí hlavy na přehlídce a šílená červená diamantová žena DojaCat, aneb podívejte se na přehlídku Schiaparelli

Dominika Žejdl
26. ledna 2023
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Kylie Jenner

To, že jsou na fashion weeku k vidění vždy kromě luxusních modelů i naprosté šílenosti, všichni víme. Ale upřímně, kdo čekal takový poprask? Když se na módním mole se vynořily modely s useknutými hlavami zvířat, jež vypadaly opravdu velmi realisticky, všem divákům spadla brada! Přehlídka vyvolala rozruch a dokonce zalarmovala ochránce zvířat, kteří začali volat po tom, aby se okamžitě přestaly užívat kůže a kožešiny v módním průmyslu. To asi zajásají ochránci zvířat... Co to bylo za nápad?

Kylie Jenner
Živá socha

Šaty se lví hlavou hned ve dvojím podání!

Otevřít v galerii (4)
Iryna Shayk
Iryna ShaykZdroj: Profimedia

Podle všech asi nejkontroverznější model během přehlídky na mole vynesla bezpochyby božská ruská modelka Irina Shayk. Krásné dlouhé černé šaty vypadaly naprosto luxusně, ale díky umělé hlavě, která vypadala opravdu realisticky, také dost děsivě. Šaty s hlavou lva od italské značky Schiaparelli zřejmě velmi zapůsobily i na americkou modelku Kylie Jenner, která v nich přišla jako host a vzbudila tím pozornost ještě větší. Lev je králem zvířat a Kylie chtěla být zřejmě za královnu. Bohužel příliš velký úspěch se svým modelem neudělala a je divu, že na ni nenalítli ochránci zvířat!

Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha
Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha, Praha 1

Někdo si na prsou hřeje hada, někdo zase leoparda!

Otevřít v galerii (4)
Shalom Harlow
Shalom HarlowZdroj: Profimedia

Lev však není první ani poslední zvíře, které bylo na přehlídce k vidění. Dalším extra modelem byly šaty s leopardem na hrudi, které vynesla kanadská modelka Shalom Harlow. Kdo dostal strach, přiznejte se!

Vlk na rameni

Otevřít v galerii (4)
Naomi Campbell
Naomi CampbellZdroj: Profimedia

Poslední rozruch způsobila modelka Naomi Campbell, která se na mole objevila v kabátu potaženém umělou kožešinou s hlavou vlka posazenou na levém rameni. Celá kolekce italské značky je inspirovaná Božskou komedií Danta Alighieriho. Právě v ní totiž vystupují leopard, lev a vlčice.

Živá socha na mole, ale i v obecenstvu! 

Otevřít v galerii (4)
DojaCat
DojaCatZdroj: Profimedia

Nejvíce extravagantní model ale předvedla zpěvačka Doja Cat, která byla jako živá socha zdobená luxusními krystaly Swarovski. Celá byla natřená rudou barvou a tělo jí krylo něco kolem třiceti tisíc kamínků. Celkový look měl prý působit tak, jako kdyby ožila socha.

Ochránci zvířat už opět zvedají prst a volají po zákazu používání kožešin v módním průmyslu! Přestože italská značka pod snímky na svém Instagramu píše, že při výrobě kolekce nebyla zraněna žádná zvířata, lidé se bouří, že se tímto způsobem nabádá k jejich lovení.

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze