Top hledané
Výsledky (0)
Společnost Bang & Olufsen se může pyšnit novým výkonným bezdrátovým reproduktorem Beosound Edge pro domácí použití, který zcela změní váš pohled na zvuk. Je překvapivě silný i přes své minimalistické kompaktní rozměry a bezesporu luxusní!

Exkluzivní Beosound Edge přináší rozruch do světa reproduktorů

Mgr. Jana Höger
14. prosince 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Důmyslný krok. Spojení Bang & Olufsen s designérem Michalem Anastassiadesem byl skvělou volbou

Za luxusním reproduktorem Beosound Edge stojí celosvětově uznávaný designér Michal Anastassiades a dánská luxusní audio značka Bang & Olufsen přetvářející každodenní všednost na zcela nevšední estetický i hudební zážitek. Spolupráce s designérem, jenž má na svém kontě produkty s předními výrobci, jako jsou Flos, Herman Miller, Salvatori, Puiforcat, Lobmeyr, SCP a Svenskt Tenn, je jedinečná!

Design, který vás jednoduše okouzlí

Milou a překvapující zvláštností je tvar reproduktoru. Kruhový tvar Beosound Edge má své výhody. Umožňuje umístění buďto na podlaze jako luxusní designový solitér, nebo na stěně. Obsahuje leštěné hliníkového tělo s krytem z matné černé látky, která je snadno vyměnitelná.

Čím dalším se může pochlubit Beosound Edge?

Rozhodně 10" basovým reproduktorem s inovativním štíhlým designem a dlouhým exkurzem, zatímco po obou stranách jsou ještě 4" střední reproduktory a ¾" výškové reproduktory.

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

Moderní technologie

Exkluzivitu můžete nalézt i v kouzelném prvku: značka zabudovala do hliníkového rámu fyzické dotykové rozhraní. Pomocí laserů vytvořila mikroskopické otvory, kterými může procházet jen světlo, a které jsou pro oko neviditelné. Senzory detekují, když se blížíte k reproduktoru a diskrétně se rozsvítí hliníkové dotykové rozhraní.

Pokud zatoužíte po intenzivnějším zvuku, stačí naklonit reproduktor na jednu stranu, na druhou stranu ho naopak ztlumíte. Nebo postačí letmý dotek a hrátky se zvukem jsou na světě!

Nevídané mistrovské dílo

„Z dálky je monolitický a přitom diskrétně skrývá vše, co svědčí o jeho technologických kvalitách. Zvukový výkon je nezapomenutelný, míří mnohem výš, než byste očekávali od reproduktoru této velikosti,“ říká Bang & Olufsen Concept Manager Kresten Bjørn Krab-Bjerre.

Cena reproduktoru Beosound Edge je stanovena na 84. 500 Kč. Showroom s těmi nejluxusnějšími produkty naleznete na adrese Dušní 10, Praha 1.

Bang & Olufsen: oddanost přinesla firmě ovoce

Bang & Olufsen je světová značka luxusního životního stylu, jenž v roce 1925 založili v dánském městě Struer Peter Bang a Svend Olufsen. Jejich oddanost a vize jsou stále hnacím motorem a základem celé společnosti.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
BeoStore
Dušní 10, Praha 1