Top hledané
Výsledky (0)
Nejen luxusní móda, ale také úplné propadáky byly k vidění na londýnském fashion weeku.

Nepřehlédnutelné a nenositelné: 3 úlety z London Fashion Week Men

Dominika Žejdl
13. ledna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
Šílený model Helmut Lang

Londýnský fashion week odstartoval luxusní týdny pánské módy, na které jsme všichni s napětím čekali. Kromě luxusních módních trendů se zde však objevují také děsivé nenositelné modely, které by si nikdo z vás rozhodně neměl obléknout. Co nás letos vážně zklamalo?

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Dominika Žejdl
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Dominika Žejdl

Helmut Lang se svou barevnou kolekcí z podivného materiálu

Luxusní módní značka pojmenovaná po designérovi Helmutu Langovi nás na londýnských dnech módy opravdu nenadchla. Kolekce SS19 nabízí barevné modely, které díky sytým odstínům, jako je zelená, červená, fialová nebo růžová, na ulici rozhodně nepřehlédnete, nicméně my v nich nechceme žádného muže ani vidět. Akorát by nás totiž vyděsil!

Modely jsou vyrobeny z bublinkového materiálu připomínajícího plastové obaly, kterých máme v životě více než dost. Nejen, že to nevypadá dobře, ale asi se v tom člověk i pěkně zpotí. Za nás palec dolů. 

Bobby Abley opět představil výstřední módu. V hlavní roli Pikachu!

Kdo by nemiloval luxusní animované postavičky? Co je ale moc, to je moc! Návrhář Bobby Abley si potrpí na extravaganci, kterou projevil i ve své nové kolekci: vládne v ní známý Pikachu z Pokémonů! Pokémoni se zřejmě staly jeho hlavní inspirací, protože seriálové prvky se projevily nejen na oblečení, ale také na doplňcích. Mikiny a kalhoty s těmito animovanými hrdiny považujeme však za dosti nevkusné. 

Prodej exkluzivního domu, Praha-východ
Prodej exkluzivního domu, Praha-východ, Okolí Prahy

Boty roku od značky Reebok budou určitě MUST HAVE

Než okomentujeme nové luxusní mokasíny z kolekce Reebok, rádi bychom dodali, že ačkoli se nám boty zdají jako absolutní propadák, během roku je v ulicích určitě uvidíme více, než bychom chtěli. Proč? Protože v poslední době jednoduše ujeté tenisky frčí!

A teď konečně k botám samotným. Na londýnském fashion weeku se ukázala i značka Reebok ve spojení se značkou Cottweiller. To by nebylo nic zvláštního, kdyby se nejednalo o vytvoření kolekce mokasín s černou a neonově zelenou v opravdu extravagantním stylu. Tento model však není prvním šílenstvím, které tyto dvě značky vymyslely. Tohle pánové, prosíme NE!

Dominika Žejdl

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Modely masových vrahů a nutná péče psychiatra

Konečně opět nastal čas světových fashion weeků, které nám mají předvést ty nejžhavější  trendy nadcházející sezóny. První mezi všemi je Londýn. Ten nám nabídl širokou škálu pánského oblečení, mezi které se dostala i značná dávka hrůzostrašnosti. Ajajaaaaj…

Rakouský módní návrhář Helmut Lang nám perfektně předvedl příkladné modely masových vrahů. Zabít někoho v parku uprostřed noci mačetou, a nemít na sobě ani kapku DNA oběti? Neonové igelity Langa tento komfort zaručeně zajistí. Jen doufejme, že jsou tyto kousky recyklovatelné. Nechceme přeci nadále znečišťovat přírodní krásy mezinárodních vod!

Mladý módní návrhář Bobby Abley má zas naopak problém, že jaksi uvízl ve spirále svého dětství. Vykrádačka všemožných komiksových postaviček je pro jednou zajímavá a hravá záležitost. Nicméně, když si tento styl jedete už x-tý rok v řadě, spíš už bych to viděla na odbornou péči psychiatra. Pikachu na teplákové soupravě? Ani svému pětiletému synovi bych tento poděs neoblékla!

A na samý závěr tu máme gumové protiskluzové mokasíny v podání značky Reebok. Toto je ovšem vrchol všeho. Na to, že jsou nejrůznější boty ve stylu “Yeezy” od Adidas nevkusné, jsem si jakžtakž zvykla a přehlížím je, jak se jen dá. Nicméně pokud zahlédnu tuto ohavnost na něčích nohách, asi se neovládnu.Tohle se totiž musí zadupat hluboko do země! Zlatý časy Borata…

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze