Top hledané
Výsledky (0)
Máte už nějakou dobu v plánu rozejít se s přítelkyní nebo přítelem a právě teď chcete udělat radikální zlom ve svém životě? Vážně na Vánoce?!

5 důvodů, proč se o Vánocích nerozcházet!

Eva Ledecká
11. prosince 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Udělala vám vaše druhá polovička něco tak neodpustitelného, že jediné, co si zaslouží, je rozchod právě o Vánocích? Radši chvíli zadržte a nejdříve si přečtěte našich 5 důvodů, proč se o Vánocích nerozcházet.

1. Vážně chcete Vánoce bez dárků?

Když se rozejdete, nedostanete ty dárky, které jste si tolik přáli! Není to škoda a neměli byste, když už kvůli ničemu jinému, alespoň kvůli těm dárkům rozchod posunout? 

2. Opravdu se chcete zpovídat před celou rodinou? 

Vánoce jsou období rodinných návštěv a všem bude divné, že jste tu letos sólo, když jste ještě před několika týdny říkali, jak je vše v naprostém pořádku. Buď budete muset lhát, nebo hodně vysvětlovat. Obojí je otrava, nemyslíte? V lednu váš rozchod nikdo tolik řešit nebude.

Pronájem luxusního bytu 5+1, Praha 1 Petrská
Pronájem luxusního bytu 5+1, Praha 1 Petrská, Praha 1

3. Vánoce budou bez kapra či cukroví

Dámy nebudou mít nikoho, kdo jim zabije kapra, pánům zase nikdo nenaservíruje k televizi cukroví.

4. Třeba se jedná o momentální krizi z vánočního stresu.

Je možné, že jak rychle ten nápad přišel, tak rychle může zase odejít. Brzy byste svého ukvapeného činu mohli litovat a rozchod na Vánoce vám opravdu NIKDO neodpustí!

5. V očích všech budete za tu nejhorší bytost pod sluncem!

Rozchod zrovna na Vánoce, jak jste mohli?! Za tohle nesklidíte pochvalu na žádné frontě, tohle se zkrátka netoleruje! Počkejte raději na Silvestra, tam se to dá alespoň zamaskovat alkoholovým opojením.

POZOR NA PEKLO!

A je tu ještě jedna hrozba – PEKLO! Ježíšek by se mohl zlobit, že na sebe chcete strhnout v den jeho narozenin (25.12.) veškerou pozornost a mohli byste skončit přímo u Lucifera v pekle! A na to pozor!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze