Top hledané
Výsledky (0)
I muži mají své dny a dopouští se módních FAUX PAS. My vám poradíme, jak se jim vyvarovat!

7 pánských módních hříchů: Vyhněte se trapasům ve společnosti!

Dominika Žejdl
07. prosince 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Společenské události mají svá pravidla

Chystáte se na vánoční večírek, rodinnou večeři nebo jinou speciální společenskou událost a přemýšlíte, co si obléknout? Máme pro vás pár tipů, jak se vyvarovat módním trapasům. 

Každý muž by měl myslet na to, jak se prezentuje a co obléká a každá žena miluje, když to dělá dobře! A právě proto, když se nyní blíží doba společenských událostí, jsme si pro vás připravili pár tipů, co si na sebe na takový večer rozhodně NEOBLÉKNOUT a na co si dát pozor. 

1. Krátké ponožky

Není snad nic horšího, než když mužům vykukují ze slušivého luxusního obleku holé kotníky! Nezapomeňte, že dnes si můžete vybírat z několika designerských luxusních vyšších ponožek, jako jsou třeba Happy Socks. Holé kotníky se opravdu nenosí!

2. Na pohodlné tenisky rozhodně zapomeňte

Vzhledem k tomu, že se chystáte na luxusní společenskou akci, není vhodné obout na nohy tenisky. Možná si říkáte, že v dnešní moderní době by to nemusel být problém, ale není lepší svůj outfit podtrhnout společenskou obuví?

3. Volný nepadnoucí oblek

Tohle je velmi důležité! Každý muž by měl mít doma luxusní perfektně padnoucí oblek, který je složen ze saka a kalhot. Každá žena chce vidět, že má muž styl a ne, že dorazí na party v oblečení, ve kterém úplně "plave".

Pronájem Luxusního mezonetu, 2+kk, Praha
Pronájem Luxusního mezonetu, 2+kk, Praha, Praha 1

4. Košile vykukující z kalhot? Rozhodně ne!

Je třeba být řádně upraven, takže pokud máte rádi luxusní košile hezky volně z kalhot ven, věřte nám, že to není hezké! Není lepší obléknout slim-fit košili, kterou krásně zastrčíte do kalhot  a bude vidět, že o sebe dbáte?

5. Sladěná kravata s kapesníčkem? To už dávno ne!

Ačkoli si myslíte, že se možná nosí sladěná kravata s kapesníčkem v saku, věřte, že jste na omylu. Dnes se to spíše považuje za velmi špatný módní tah. 

6. Je vám teplo? Ale na kraťasy ani nemyslete.

Přestože je zima, pro jistotu zmíníme i tento přešlap, neboť člověk u mužů nikdy neví! Mnoho z vás má v oblibě nosit elegantnější kraťasy k obleku. To s evšak hodí leda tak na nějakou letní boho svatbu, rozhodně ne na večírek!

7. Volné džínové kalhoty

Nevím, jestli může být něco horšího, než když muž dorazí v příšerných volných džínách. Je to tak nevkusné! A navíc takový styl rozhodně odradí každou ženu. Takže pokud máte v plánu navázat na večírku kontakt s nějakou zajímavou dívkou, volné džíny nechte doma!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze