Top hledané
Výsledky (0)
Kterých pět hrdinů nenechá ženy spát?

5 superhrdinů, kteří rozbuší dámské srdce. Buďte na Silvestra jedním z nich!

Martina Šmalclová
23. prosince 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Thor

Svaly, charisma i ušlechtilé cíle

Stát se na noc superhrdinou? Obléct ikonický oblek a hýřit šarmem? Jedna z ideálních příležitostí se kvapem blíží – oslava Nového roku! Pojměte Silvestra netradičně a dorazte na party v kůži Thora, Supermana, Batmana, Captaina America nebo Iron Mana. Každý má svůj úkol a své unikátní schopností. Jedno je ale spojuje... žádná žena jim neodolá!

1) Proti bezpráví bojuje THOR!

Mocného válečníka a severského boha Thora, jehož posláním je zachránit upadající lidskou společnost, ztvárnil ve filmovém zpracování charismatický Chris Hemsworth. Thor bojuje proti  válkám, imperialismu, kapitalismu a lidskému zlu. Co mu v tom pomáhá? Magické kladivo Mjolnir, které ho doprovází všude. Chybět by proto nemělo ani ve vašem luxusním silvestrovském převleku.

2) Činky vyměňte za auto a buďte jako SUPERMAN

Legendární Superman se již dočkal několika přepracování a hrál jej mimo jiné John Newton, Christopher Reeve nebo Henry Cavill. Spolu s Batmanem patří k nejznámějším superhrdinům.  A čím je Superman tak jedinečný? Je to zkrátka luxusní super muž, který zvládne vše od zvednutí auta přes laserové vidění až po vzrušující let rychlosti světla.

Prodej luxusní vily se zahradou, Praha 6
Prodej luxusní vily se zahradou, Praha 6, Praha 6

3) Brilantní génius v lidském těle: BATMAN

Žádnou nadlidskou schopnost nemá a vše si doslova vydřel! Bruce Wayne alias Batman po tragické vraždě rodičů podstupoval řadu výcviků dovedností a brzy se stal brilantním géniem. Tenhle superhrdina luxusně ovládá nejen bojové umění, ale také strojírenství nebo forenzní a počítačové vědy. Vyniká psychickou odolností a dokáže kontrolovat mysl a zpomalit svůj tep. Batmana si zahráli úspěšní herci Ben Affleck, Michael Keaton, Christian Bale, Val Kilmer nebo George Clooney.

4) Charismatický intelektuál nosí jméno IRON MAN

I muž ukrytý v hromadě železa se dostal do našeho žebříčku charismatických hrdinů! Proč? Nebudeme lhát, lví podíl na tom má představitel Iron Mana, charismatický herec Robert Downey Jr. Tony Stark alias Iron Man je nadprůměrně inteligentní a vynalézavý. Jeho největší zbraní jsou luxusní super obleky, které jej dělají takřka nezničitelným.

5) Neohrožený zachránce Captain America

První obleky Captaina America působili lehce úsměvně, ty nové, které obléká charismatický herec Chris Evans, ale už rozhodně k smíchu nejsou – je na co koukat! Captain America je rychlý, silný, má skvělé reflexy a na vše reaguje takřka okamžitě a naprosto nikdy necítí únavu! Za své schopnosti vděčí experimentálnímu séru, tak si zkuste na Silvestra namíchat nějaký ten luxusní drink a třeba budete moci následující ráno kostým jednou provždy zahodit...

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze