5 tipů na zimní glamping: pozorujte svět z luxusní bubliny!

Luxusní bubliny, jakožto váš nový "domov", vám umožní užít si maximum z hvězdné oblohy a dechberoucího okolí zimní přírody. Kde se nacházejí?
20. ledna 2019
 
Hlavní stránka Nové články

Bubliny jako zajímavá moderní alternativa nocování

Hledáte romantický útěk od rušného života? Žádná televize, žádný telefon, žádný internet, božské ticho. Tak pro vás glamping v bublinách bude tou ideální volbou! Odkud se vzalo slovo glamping? Vzniklo z anglických výrazů "glamorous" a "camping" – představuje tedy spojení krásy, luxusu a kempování. Poprvé se tento výraz objevil v roce 2005 ve Spojeném království.

Video

1. Ponořte se do divokého prostředí Irska – Bubliny Finn Lough

Užijte si zimní čas spojený s pobytem v resortu Finn Lough. Jedná se o nádherné jezerní letovisko v oblasti Fermanagh v Severním Irsku. Každá elegantní bublina Forest Dome je stylově zařízená luxusními lůžky, elegantními křesly, vlastní koupelnou, dalekohledem i kávovary Nespresso a průhlednými stěnami v rozsahu 180°. Relax může začít. Cena za noc od 251 dolarů.

2. Kanadský sen – Dream Dome v Ridgeback Lodge 

Snové bublinové domečky Ridgeback Lodge nabízí romantické pobyty uprostřed přírodní krásy poloostrova Kingston nacházejícího se v srdci Atlantiku, mezi Fredericton, St. John a Moncton New Brunswick. Za nápadem malého podnikání stojí majitelé Robert van de Straat a Christel Postel. V bublině se nachází postel, kuchyňský kout a luxusní japonská vana, kde si topíte polínky, abyste měli horkou lázeň. Cena od 155 dolarů za noc.

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka, Praha 6

3. Hora Mont Blanc vám bude „na dosah ruky“ – Nuit Nature, Francie

Nuit Nature se může chlubit pohledem na horu Mont Blanc. Nachází se v horské vesničce Combloux. Bublina je vkusně vybavena designovým nábytkem a nabízí pohodlné postele pro nezapomenutelný spánek ve francouzských Alpách. Bublinkový domov se skládá z vícera částí. Trvalá obnova vzduchu v těchto kulatých objektech je udržována pomocí dálkového ventilátoru. 1 noc pro dvě osoby stojí 380 euro.

4. Odpočinek spjatý s nebeskou září – Buuble Lodge 

Buuble Lodge se nacházejí hodinu a půl od Reykjaviku v krásných islandských lesích. Bubliny jsou speciálně vyhřívané, abychom se cítili komfortně a obsahují ventilační systémy pro příliv čerstvého vzduchu. Budete moci sledovat neuvěřitelně luxusní tanec oblohy v podobě Aurory Borealis neboli polární záře. Na Islandu doporučujeme navštívit horké prameny, překrásné gejzíry, tajné laguny a národní park Thingvellir. Cena za noc od 273 dolarů. 

5. Arktický zážitek v Laponsku – Aurora Bubble, Nellim Wilderness Hotel

Toto bublinkové království se nachází v severním sousedství finského Laponska, hned vedle jezera Inari. Specialitou tohoto místa i ubytování je, že budete moci ochutnat pravou laponskou kuchyni s luxusním sobím masem a uzenými rybami. A objevit kouzelná místa, jako je jezero Inari, národní park Urho Kekkonen a monumentální okolní kopce.Cena od 236 dolarů /1 osoba/ 1 noc.

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (9)

View photo gallery

O autorovi

Mou citovou záležitostí je umění - hudba, design, literatura, tanec a v poslední době nalézám kouzlo v informačních technologiích. Mým snem už od dětství bylo stát se zpěvačkou. Baví mě být v kontaktu s lidmi, navštěvovat nová místa a cestovat. Také se ráda obohacuji o vědomosti z oblasti psychologie, pedagogiky a filozofie. Miluji pocit kreativního vyžití.
Mgr. Jana Höger
41 Letter Road, Aghnablaney, Enniskillen BT93 2BB,
Velká Británie
+44 28 6838 0360
86 Old Reach Road
Kanada
info@ridgebacklodge.com
+1 (506) 763-2617
888 Route de la Combe, 74920 Combloux,
Francie
+33 4 50 91 10 90
Nellimintie 4230, 99860 Nellim,
Finsko
+358 40 0809949