Top hledané
Výsledky (0)
Luxusní bubliny, jakožto váš nový "domov", vám umožní užít si maximum z hvězdné oblohy a dechberoucího okolí zimní přírody. Kde se nacházejí?

5 tipů na zimní glamping: pozorujte svět z luxusní bubliny!

Mgr. Jana Höger
20. ledna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Bubliny jako zajímavá moderní alternativa nocování

Hledáte romantický útěk od rušného života? Žádná televize, žádný telefon, žádný internet, božské ticho. Tak pro vás glamping v bublinách bude tou ideální volbou! Odkud se vzalo slovo glamping? Vzniklo z anglických výrazů "glamorous" a "camping" – představuje tedy spojení krásy, luxusu a kempování. Poprvé se tento výraz objevil v roce 2005 ve Spojeném království.

1. Ponořte se do divokého prostředí Irska – Bubliny Finn Lough

Užijte si zimní čas spojený s pobytem v resortu Finn Lough. Jedná se o nádherné jezerní letovisko v oblasti Fermanagh v Severním Irsku. Každá elegantní bublina Forest Dome je stylově zařízená luxusními lůžky, elegantními křesly, vlastní koupelnou, dalekohledem i kávovary Nespresso a průhlednými stěnami v rozsahu 180°. Relax může začít. Cena za noc od 251 dolarů.

2. Kanadský sen – Dream Dome v Ridgeback Lodge 

Snové bublinové domečky Ridgeback Lodge nabízí romantické pobyty uprostřed přírodní krásy poloostrova Kingston nacházejícího se v srdci Atlantiku, mezi Fredericton, St. John a Moncton New Brunswick. Za nápadem malého podnikání stojí majitelé Robert van de Straat a Christel Postel. V bublině se nachází postel, kuchyňský kout a luxusní japonská vana, kde si topíte polínky, abyste měli horkou lázeň. Cena od 155 dolarů za noc.

Prodej rodinného domu, Praha 5 – 327m2
Prodej rodinného domu, Praha 5 – 327m2, Praha 5

3. Hora Mont Blanc vám bude „na dosah ruky“ – Nuit Nature, Francie

Nuit Nature se může chlubit pohledem na horu Mont Blanc. Nachází se v horské vesničce Combloux. Bublina je vkusně vybavena designovým nábytkem a nabízí pohodlné postele pro nezapomenutelný spánek ve francouzských Alpách. Bublinkový domov se skládá z vícera částí. Trvalá obnova vzduchu v těchto kulatých objektech je udržována pomocí dálkového ventilátoru. 1 noc pro dvě osoby stojí 380 euro.

4. Odpočinek spjatý s nebeskou září – Buuble Lodge 

Buuble Lodge se nacházejí hodinu a půl od Reykjaviku v krásných islandských lesích. Bubliny jsou speciálně vyhřívané, abychom se cítili komfortně a obsahují ventilační systémy pro příliv čerstvého vzduchu. Budete moci sledovat neuvěřitelně luxusní tanec oblohy v podobě Aurory Borealis neboli polární záře. Na Islandu doporučujeme navštívit horké prameny, překrásné gejzíry, tajné laguny a národní park Thingvellir. Cena za noc od 273 dolarů. 

5. Arktický zážitek v Laponsku – Aurora Bubble, Nellim Wilderness Hotel

Toto bublinkové království se nachází v severním sousedství finského Laponska, hned vedle jezera Inari. Specialitou tohoto místa i ubytování je, že budete moci ochutnat pravou laponskou kuchyni s luxusním sobím masem a uzenými rybami. A objevit kouzelná místa, jako je jezero Inari, národní park Urho Kekkonen a monumentální okolní kopce.Cena od 236 dolarů /1 osoba/ 1 noc.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Finn Lough
41 Letter Road, Aghnablaney, Enniskillen BT93 2BB, Velká Británie
+44 28 6838 0360