Top hledané
Výsledky (0)
Komu přibývající roky, vrásky nebo šediny přidávají na atraktivitě?

8 slavných krasavců, kterým stárnutí sluší! Beckham, Hardy, Goldblum…

Martina Šmalclová
11. listopadu 2020
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
David Beckham

Stárnutí rozhodně nemusí být za každou cenu skličující. Obecně se člověk spolu s přibývající roky stává uvědomělejším, méně řeší věcí kolem a víc si užívá života. Když k tomu připočtete, že vám navíc šediny a vrásky můžou přidat na atraktivitě, vlastně se na něj můžete i těšit!

Hugh Jackman

Australský herec, producent, zpěvák a tanečník Hugh Jackman už má padesátku za sebou. Ani to mu ale nezabránilo v tom, svléknout se nedávno do naha v reklamě na boty značky R. M. WIlliams. Inu, spočinou v náruči tohohle krasavce, který zazářil ve snímcích jako Wolverine, X-Men, Bídníci nebo Van Helsing, by chtěla nejedna žena. Máme pro vás ale špatnou zprávu. Už 24 let je šťastně ženatý s herečkou Deborrou-Lee Furness.

Otevřít v galerii (8)
Hugh Jackman v reklamě na boty
Hugh Jackman v reklamě na botyZdroj: Profimedia

Robert Downey Jr.

Slavný představitel Iron Mana a držitel Oscara z roku 1993 (snímek Chaplin) to v životě neměl jednoduché.  K drogám přičichl díky svému otci, silnému narkomanovi, v pouhých 6 letech. Postupem času Robertova závislost přerostla v každodenní užívání alkoholu a kokainu. Závislost se mu podařilo definitivně zlomit v roce 2003, kdy poznal svou současnou ženu Susan Levin, která mu dala jasné ultimátum - ona a manželství, nebo drogy. Herec se dvakrát nerozmýšlel. Začal se věnovat meditaci, cvičení jógy a dnes žije klidným rodinným životem. A jak mu to svědčí, co říkáte?!

Otevřít v galerii (8)
Robert Downey Jr.
Robert Downey Jr.Zdroj: Profimedia

David Beckham

Srdce slavného anglického fotbalisty ukradla už před 21 lety módní návrhářka a bývalá členka skupiny Spice Girls Victoria Beckham… a dobře udělala! David Beckham letos v květnu oslavil kulaté 45. narozeniny a vypadá líp než kdy dřív. Ta tam je blond melír, vlasy pod uši i rozpačitý culíček. A díky bohu za to! Není divu, že se fotbalová legenda stále objevuje v žebříčcích nejvíce sexy mužů světa.

Otevřít v galerii (8)
David Beckham
David BeckhamZdroj: Profimedia

Tom Hardy

Výrazná brada i lícní kosti, plné rty… Divíte se, že Tom Hardy začínal jako model a zvítězil ještě jako 21letý mladíček v televizní soutěži Make Me a Supermodel? My ne! Od té doby ale shodil vlasy, nechal si narůst strniště a zazářil v takových filmových trhácích jako Šílený Max, Venom, Černý jestřáb sestřelen, Warrior, Počátek nebo Temný rytíř povstal.  

Otevřít v galerii (8)
Tom Hardy
Tom HardyZdroj: Profimedia

George Clooney

Co bylo to by za žebříček krasavců, kdyby se v něm neobjevil charismatický George Clooney. Držitel dvou Oscarů, hvězda filmů Dannyho parťáci, Gravitace, Lítám v tom, Po přečtení spalte nebo seriálu Pohotovost oslaví sice příští květen šedesátku, ale na sex-appealu mu to ani náhodou neubírá. Pokud byste se domnívali, že má opálený krasavec hispánské či jiné exotické kořeny, vyvedeme vás z omylu. Ty totiž sahají do Německa, Anglie a Irska.

Otevřít v galerii (8)
George Clooney
George ClooneyZdroj: Profimedia

Jeff Goldblum

Americký herec s polskými a běloruskými kořeny je přesně tím typem, kterého šediny dělají sexy. Jestli bychom si měli vybrat mezi Jeffem před 30 lety a Jeffem dnes, rozhodně bychom ani minutu neváhali. Ze sympaťáka, který zazářil v takových snímcích jako Jurský park, Grandhotel Budapešť nebo Moucha, se nám i dva roky před jeho sedmdesátkou div nepodlamují kolena.

Otevřít v galerii (8)
Jeff Goldblum
Jeff GoldblumZdroj: Profimedia

Dermot Mulroney

Americký herec a hudebník Dermot Mulroney se za svůj život objevil v řadě snímků. Dost možná si ale jeho obličej spojíte především s populárním seriálem Přátelé, kde jako Gavin Mitchell zaskakoval za Rachel v době její mateřské dovolené. Sedmapadesátiletý sympaťák se kromě něj objevil také ve filmech Griffin a Phoenixová, Hora mezi námi, Blízko od sebe nebo Nádech.

Otevřít v galerii (8)
Dermot Mulroney
Dermot MulroneyZdroj: Profimedia

Zac Efron

Na závěr tu máme benjamínka Zaca Efrona, který letos v říjnu oslavil sice teprve „Kristova léta“, už teď je ale zřejmé, že tenhle americký herec, zpěvák a tanečník získává spolu s přibývajícími roky také na charismatu. Koneckonců, viděli jste jeden z jeho posledních snímku Největší showman? Viděli? Pak víte, o čem mluvíme!

Otevřít v galerii (8)
Zac Efron
Zac EfronZdroj: Profimedia
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Josefov, Praha 1
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze