Top hledané
Výsledky (0)
Herec Chris Hemsworth spatřen na staveništi nového developerského projektu. Apartmány uvnitř elegantního komplexu oceněny na 18,5 miliónů dolarů.

Herec Chris Hemsworth si vyhlédl luxusní rezidenci za několik miliónů dolarů. Je ohromující

Barbora Štöklová
08. června 2023
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Herec Chris Hemsworth

Ve světě filmu se občas objeví jedinečný herec, který svým talentem, charismatem a půvabem očaruje divačky po celém světě. Jednou z těchto výjimečných osobností je australský herec Chris Hemsworth. A právě devětatřicetiletý herec byl nedávno spatřen na staveništi nového developerského projektu v Beach Street v Port Melbourne. Podle zpráv jsou luxusní penthouse apartmány uvnitř komplexu oceněny až na 18,5 miliónů dolarů.

Chris Hemsworth si vyhlédl tuto luxusní rezidenci v Melbourne
Chris Hemsworth si vyhlédl tuto luxusní rezidenci v Melbourne
Chris Hemsworth jako Thor ve filmu Avangers
Chris Hemsworth si vyhlédl tuto luxusní rezidenci v Melbourne

Zdá se, že herec přichází s další velkou investicí. Nedávno totiž projevil zájem o luxusní projekt na nábřeží v Beach Street v Port Melbourne. Cena apartmánů v této rezidenci se pohybuje od 2,7 miliónů australských dolarů až po 18,5 miliónů dolarů za apartmány v podkroví. Je to jeden z ukazatelů hercova stále rostoucího úspěchu a také touhy po luxusu a pohodlí. Zdá se, že Hemsworth bere výběr svého nového domova vážně a hledá jedinečnou nemovitost, která mu poskytne soukromí, luxus a zároveň možnost vychutnat si nádherné prostředí. Jeho finanční prostředky mu umožňují vybírat z exkluzivních lokalit a architektonických skvostů.

Otevřít v galerii (3)
Chris Hemsworth si vyhlédl tuto luxusní rezidenci v Melbourne
Chris Hemsworth si vyhlédl tuto luxusní rezidenci v MelbourneZdroj: Profimedia
Prodej luxusní vily 7+kk, Praha východ - 370m2
Prodej luxusní vily 7+kk, Praha východ - 370m2, Okolí Prahy

Jak se žije v Port Melbourne

Port Melbourne se nachází v australském státě Victoria, přibližně 5 kilometrů jihozápadně od centra Melbourne. Tato čtvrť se rozkládá podél pobřeží Port Phillip Bay a je známá svou přímořskou atmosférou. Nabízí nejen malebné pláže a výhled na přístav, ale také bohaté možnosti pro přepychový životní styl. Hemsworth si zde může užívat pravidelné procházky po promenádě a relaxaci na pláži se svou rodinou. Navíc v této oblasti nechybí luxusní kavárny a restaurace, kde si může vychutnat kulinářské lahůdky nebo najít nejlepší soukromé školy. 

Otevřít v galerii (3)
Pohled na Port Melbourne
Pohled na Port MelbourneZdroj: Profimedia

Průlomová role a mezinárodní úspěch

Chris Hemsworth se narodil 11. srpna 1983 v australském městě Melbourne jako druhý nejmladší ze tří bratrů. Už během svého dospívání se začal zajímat o herectví a rozhodl se mu také plně věnovat. Po absolvování střední školy se přihlásil na Filmovou a televizní školu v Sydney. Během studií si získal cenné zkušenosti a postupně se začal prosazovat v australském filmovém a televizním průmyslu. Jeho prvními významnými rolemi byly účinkování v televizních seriálech, které mu pomohly získat uznání a povědomí mezi diváky.

Herec ale věděl, že pokud chce uspět musí expandovat svou kariéru mimo australské hranice. Rozhodl se tak přestěhovat do Los Angeles, kde se nachází centrum amerického filmového průmyslu. Po příchodu do Hollywoodu se mu otevřely nové příležitosti a brzy přišel jeho průlomový okamžik. Byl obsazen do role Thora v Marvelově filmu "Thor" (2011), který ho katapultoval na mezinárodní scénu a přinesl mu velký úspěch. I když je Thor jednou z nejvýraznějších rolí v Hemsworthově kariéře, dokázal se také úspěšně představit v různorodých žánrech. Jeho herecké dovednosti a šarm ho přivedly k rolím jako, "Rush" (2013), kde ztvárnil slavného závodníka Jamese Hunta, nebo "In the Heart of the Sea" (2015), kde hrál kapitána lodě postižené velrybou. Chris se ukázal jako schopný herec, který dokáže zvládnout různé žánry a přinést svým postavám autenticitu a hloubku. Kromě svého úspěchu ve filmovém průmyslu je Chris Hemsworth také šťastně ženatý a otcem tří dětí. Jeho manželkou je španělská herečka Elsa Pataky, kterou si vzal v roce 2010.

Otevřít v galerii (3)
Španělská herečka Elsa Pataky se svým manželem Chrisem Hemsworthem, tvoří překrásný pár.
Španělská herečka Elsa Pataky se svým manželem Chrisem Hemsworthem, tvoří překrásný pár.Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia.cz, Dailymail.co.uk, Wikipedia.cz, Vanityfair.com, autorské dílo

 
 
 
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze