Top hledané
Výsledky (0)
Uskuteční se koncert v O2 aréně?

NA FÉROVKU: Adam Vojtěch a jeho comeback aneb Nemusíš umět zpívat, stačí dobré PR

Anděla Vostrá
17. října 2020
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Adam Vojtěch na lavičce

Já padnu, to vám říkám. Z nějakého důvodu jsem nedávno zapnula telku, konkrétně Show Jana Krause, kam přijal pozvání i bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch. A co se nestalo? On tam zazpíval! Úplně na konci pořadu normálně "vyšvihnul" song My Way od Paula Anky. Takže na co se budeme těšit? Ano, na koncert. Kde? No přece v O2 aréně.

Ticketstream uspořádá Vojtěchovi v případě jeho odstoupení z funkce koncert, když už si moc český Ken neškrtnul v SuperStar... On ale nikdo nečekal, že to mladý politik fakt položí! Nejen, že složil funkci, ale dokonce přiznává, že by se hudebnímu vystoupení nebránil!!!

Nemusíš umět zpívat, stačí dobré PR

Když přišel ke Krausovi, působil jako úplně jiný člověk - spokojený, odpočatý a plný humoru. Jiný Vojtěch, než kterého jsme vídávali poslední měsíce v televizi. Kraus trval na jeho zpěvu. Smála jsem se u televize, že to snad ten kluk vlasatej neudělá. A on to udělal! Zpíval. Příšerná angličtina, příšerný všechno. Ten kluk totiž vážně zpívat moc neumí. ALE... tím se dostáváme k tomu, že dneska zpívat vážně umět nemusíš. Stačí dobrý PR. Umí snad Leoš Mareš zpívat? Rozhodně ne. A O2 arénu vyprodal několikrát.

Otevřít v galerii (1)
Adam Vojtěch v Show Jana Krause
Adam Vojtěch v Show Jana KrauseZdroj: Instagram.com/adam_vojtech

Když takhle s přáteli u té televize se sklenkou vína v ruce a s ústy dokořán čumíme na toho zpívajícího politika, jehož tóny nám rvou uši a stydíme se všichni za něj, tak mě napadlo, že vlastně proč by nevyprodal O2 arénu? Je to jeden z nejznámějších a na Googlu nejvyhledávanějších politiků současnosti. Já bych pro tu srandu vlastně na ten koncert šla taky.

Vyprodáno!

Majitel Ticketstreamu prodal už 730 vstupenek v hodnotě 7490 korun. To je něco málo přes deset korun za lístek, to vezmu celou rodinu. A představte si, že když jsem druhý den chtěla vstupenky na budoucí koncert Adam Vojtěch Comeback 2020 koupit, tak jsou co? Momentálně nedostupné! Píšou tam, že všechna přidělená místa jsou buď prodána nebo rezervována, že to mám zkusit později. Takže jakože vážně? Tak snad udělají přídavek v podobě dalších koncertů.

Vstupenky Flexi platí prý do 31.12.2021 a jsou odolné proti nejvýše 10 časovým změnám, 10 změnám místa a 10x mohou změnit majitele a oproti jiným vánočním dárkům udělají prý až 10x větší radost. V případě, že koncert nikdy nebude (ze všech možných důvodů), tak se peníze nevrací, ale budou využity pro dobrou věc. Tak to se picnu.

Skokan roku

Každopádně tleskám mu. Nejenže má koule bez přípravy zazpívat v televizi, ale že má vůbec koule si ze sebe dělat takovou srandu, když určitě ví, věřím, že to ví, že neumí vůbec zpívat! Doufám, že pak dostane třeba nějakou cenu jako je Skokan roku. Kdo to má... Bývalého ministra zdravotnictví, co je zároveň umělec? Jako umělců v politice máme dost, ale jsou spíše na tu improvizaci než na skutečný um.

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze