Top hledané
Výsledky (0)
Luxusní potisky, zajímavé kombinace a móda ve znamení sofistikovanosti: taková je nová kolekce Jaro/Léto 2018 návrhářské dvojice Alicia Declerck a Zhanna Belskaya, která tvoří pod značkou Alter Era.

MBPFW: Alter Era Jaro/Léto 2018 - návrat sedmdesátek?

Eva Ledecká
03. září 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Prostor u tenisových kurtů na Štvanici byl v sobotu 2. září večer v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Week ohromen souladem barev a tisků. Jaro a léto příštího roku se v podání luxusní módní značky Alter Era ponesou v neotřelém duchu, jenž může mnohým připomínat styl 70. let, který se v současné době opět vrací na světová módní mola.

Barvy a luxusní potisky: Alter Era to s nimi umí

Značka založena v roce 2015 se vyznačuje živostí, barevností, využíváním vzorů a zajímavých printů. Nejiná je nová luxusní kolekce Jaro/Léto 2018, která opět nadchne milovníky potisků a barev.

Kreativní návrhářské duo každopádně barvy hodně využívá. Zatímco jejich kolekce na letoší léto propadla kombinaci především červené a bílé, příští sezónu se o slovo hlásí modrá, sytě žlutá, ale i vínová a černá. A to v zajímavých geometrických vzorech a barevných kontrastech.

Pronájem luxusní vily 7+1, Černošice – 373
Pronájem luxusní vily 7+1, Černošice – 373,

Styl Alter Era by se dal nazvat luxusně přísným a elegantním. Marně byste v modelech hledaly hluboké výstřihy, krátké sukně, extravagantní průsvitné materiály. V nové kolekci dominují kalhotové kostýmy, šaty v rovných střizích a elegantní sukně.  

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze

Alter Era

info@alterera.style
+420 774 191 663