Top hledané
Výsledky (0)
Co vznikne, když se v cyklistickém průmyslu spojí moderní a poutavý design se špičkovou kvalitou, ruční prací a inovativním inženýrstvím? Luxusní elektrokola Noordung Angel Edition.

Andělská jízda s designovým elektrokolem Noordung

Eva Ledecká
19. března 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Pokud jste o společnosti Noordung ještě neslyšeli, možná o ní brzy uslyšíte. Přišla na trh s prototypem dokonalého elektrického kola, které bylo vyrobeno ručně v luxusní limitované edici pouhých 15 kusů.

Lidé z Noordungu věří, že dojíždění není pouhý přechod z jednoho bodu do druhého. Pro ně se vždy jedná o cestu radosti. Samozřejmě v případě, že si ji můžete užívat na luxusním kole, čímž nové elektrokolo opravdu je. S takovým dopravním prostředkem se jakékoliv dojíždění stává radostným požitkem! Značka zkrátka vytvořila pro milovníky cyklistiky takový model, díky kterému budou moci zažívat luxusní zážitky pokaždé, kdy na kolo nasednou.

Luxusní byt na prodej Malá Strana - 124m
Luxusní byt na prodej Malá Strana - 124m, Praha 1

Designové a výrobní vychytávky

Na první pohled každého zaujme netradiční tvar kola a originální výplety. Kolo je vybaveno ultralehkým motorem, takže je lépe manipulovatelné a přenosné. Pyšní se dokonce titulem „Nejlehčí městské elektrické kolo na světě“.

Dokonalý požitek z jízdy vám umožní hudba vycházející z reproduktorů, které jsou připevněné na rámu kola. Pustit si samozřejmě můžete svou vlastní oblíbenou hudbu z telefonu. A když se vám mobil vybije? Žádný problém. Svůj smartphone, tablet nebo počítač si můžete jednoduše dobít prostřednictvím USB konektoru.

Luxusní elektrické kolo z Andělské edice vyjde v přepočtu na 216 000 Kč.   

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze