VIP karanténa - biatlonová mistryně světa Markéta Davidová: Na střelnici bych fanoušky nepotřebovala

O závodění bez fanoušků, mistrovském závodu i negativních komentářích
24. dubna 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Markétě Davidové je dvacet čtyři let. Mezi biatlonovou elitou závodí teprve tři roky, po letošní sezóně se však může pyšnit titulem mistryně světa z vytrvalostního závodu. Tlak fanoušků na dobré výsledky si snaží nepřipouštět, občas se však ani Markéta neubrání brouzdání mezi špatnými komentáři. Biatlonový život se snaží skloubit i s normálním, což je dle jejích slov dost náročné. Podle trenérů má mladičká závodnice na ty nejlepší výsledky ještě čas, takže se od Markéty ještě můžeme dočkat velkých věcí. V rozhovoru pro LP-Life.cz nám prozradila, co jí vyhovuje na závodění bez fanoušků, jaké má rituály před závodem a na jak dlouho vidí svoji biatlonovou kariéru. 

Markéta Davidová

Video

Jak bys zhodnotila tuhle sezonu? Byla oproti ostatním kvůli pandemii hodně odlišná. Jak se to odrazilo na závodění a jak moc ti chyběli fanoušci? 

Bylo to jiné, ale vlastně už loňský konec sezóny byl bez fanoušků, takže už to nebylo tolik zvláštní. Člověk si na to zvyknul. A vlastně už jsem to ani moc nevnímala. Naopak vždycky říkám, že si myslím, že bude zvláštní, až tam fanoušci budou. Budu si na to muset znovu zvyknout.  

A pro tebe osobně, přineslo ti to třeba víc klidu na střelnici? Nebo se na trati naopak dokážeš víc hecnout, když fanoušci fandí? 

Klid na střelnici je určitě lepší. Na druhou stranu na trati určitě chybí. Stojí tam pár lidí ze servisu a jinak nikdo. Každopádně na střelnici bych je mít úplně nemusela.  

Ty ses stala v letošní sezóně mistryní světa ve vytrvalostním závodu. Co se ti v posledním kole honilo hlavou? 

Poslední kolo jsem myslela jen na to, abych nespadla. Říkala jsem si, že to prostě musím dojet. Ale zatím jsem si to neuvědomovala, měla jsem poměrně nízké startovní číslo, takže jsem si spíš říkala, že jsem zajela dobrý závod s čistou střelbou.  

Luxusní vila na prodej Braník-263m2
Luxusní vila na prodej Braník-263m2, Praha 4

Což u tebe nebývá tolik časté, trefit čtyři čisté položky.  

Já jsem se strašně usmívala. Když jsem odjížděla z poslední položky, tak mi bylo jedno, kolikátá jsem. Měla jsem fakt radost, že jsem dala čtyři nuly.  

Markéta Davidová
Markéta Davidová • Zdroj: FOTO: Slavík Petr

To se asi jede úplně jinak to poslední kolo...

No, určitě! Minimálně těch pár metrů po střelnici, než tě to zase doběhne.  

Ty jsi velmi často přirovnávaná k “nové Gábině Soukalové”. Jak se na to díváš ty? 

Já tohle nevnímám. Myslím si, že ona toho dokázala strašně moc, byla to osobnost. Takže tohle srovnání mi nepřijde relevantní.  

Ty jsi vlastně do seniorské kategorie přišla ve chvíli, když ona odešla. Byl to velký tlak? Přeci jenom v její éře zažil biatlon zlatá léta.  

Já si myslím, že pro mě to zase takový tlak nebyl. Pod tlakem byli určitě lidi nade mnou, co už jezdili lepší výsledky. Když tam ta Gábina byla, tak se člověk mohl aspoň trochu schovat za její dobré výsledky. Když potom odešla, tak to nějakou dobu neleželo na mně, byly tam starší holky. Spíš až teď se to nějak dostává napovrch. Lidi byli zvyklí, že se z každého závodu vozily medaile. Teď se přivezou jenom občas, takže spíš fanoušci to těžce nesou.  

V té době se dařilo nejen Gábině. Medaile vozil i Ondra Moravec, Veronika Vítková... Potom to najednou celé utichlo. Dalo by se říct, že se fanoušci a tým začali spoléhat pouze na tebe. To musí být pořádné břemeno...

Snažím se si to nepřipouštět. Samozřejmě, že to člověk ví. Já sama vím, na co mám a na co ne. Kdybych si to ale připouštěla, tak se z toho zblázním. Je potřeba to nějak filtrovat. Člověk se tomu hodně vyhne, když nečte všechny ty články. Protože tohle řeší především novináři, u nás v týmu to tak není. Všichni totiž vědí, že mám ještě poměrně čas. Jsem v dospělých teprve dva roky, všechno nejde hned.  

Když se ještě vrátíme k přechodu z juniorů. Jak moc velký je to skok najednou závodit na seniorských šampionátech?  

Je to rozhodně jiný. Na svěťáku rozhoduje každá vteřina, na to člověk v juniorech nebyl zvyklý. Tam se třeba stalo, že ti vypadl náboj, ztratila jsi deset vteřin, ale zase tak o nic nešlo. Na velkých závodech ti vypadne náboj a můžeš přijít o deset míst, což je ve výsledku strašně moc. Takže rozhodně je to jiný především ve vyrovnanosti. To byl velký šok, že člověk musí trošku riskovat a jet od začátku naplno, jinak z toho nemůže být dobrý výsledek.  

Vzpomeneš si na svůj úplně první závod mezi dospělými? 

Já jsem vlastně začínala na IBU Cupu (nižší seriál závodů), než jsem naskočila do velkého svěťáku. Ale vzpomínám si na to. První závod jsem dojela nějak kolem třicítky. A ten druhý jsem vyhrála. Z toho byli všichni dost v šoku. I já jsem byla dost v šoku. Bylo to poměrně rychlý.  

Markéta Davidová
Markéta Davidová • Zdroj: FOTO: Se svolením Markéty Davidové.

Ty ses ale dokázala rychle zařadit i mezi tu světovou špičku. Čekala jsi vůbec, že to půjde takhle rychle? 

Vůbec ne. Na tyhle otázky se mi špatně odpovídá, protože upřímně, já vůbec nevím, co jsem si myslela. Vůbec jsem nad tím nepřemýšlela. Prostě jsem si závodila, sportovala a neřešila, jestli to bude takový nebo makový. Nesnila jsem a nechala jsem to plynout.  

Samozřejmě ty skvělé výsledky často doprovází i ty horší. Jak s tímhle umíš pracovat? Dokážeš špatné výsledky hodit za hlavu?  

Snažím se nad tím vždycky takhle přemýšlet. Někdy to jde samozřejmě líp, někdy hůř. Je to jako na houpačce, což je někdy dost unavující. Ale není na to moc času. Když člověk jede jeden den závod a hned druhý znova, tak na přemýšlení není prostor.  

Na sociálních sítích už mají dnes fanoušci velký prostor k tomu se po závodech vyjádřit. Napsat komentáře. Dostala jsi někdy od fanouška opravdovou čočku?  

Snažím se to obcházet, ale úplně stoprocentně to nejde. Občas mi někdo něco pošle, něco si přečtu nebo mi někdo napíše. Takže něco se ke mně prostě dostane. Nedaří se mi od toho úplně oprostit. Samozřejmě, že mám i v nějakých případech potřebu se hájit, přestože vím, že to nemá žádnou cenu. Občas nad tím spíš mávnu rukou, jakou představu lidi mají. Ale je to nepříjemný, když vám třeba do zpráv přijde něco ošklivého. Ale takhle to asi bude vždycky.  

Takže chápu to správně, že se najdou i tací, kteří ti pošlou přímo zprávu po nepovedeném závodu? 

Tohle se stává. Vzpomínám si, že jsem měla i nějaký komentář pod fotkami. Každopádně by mohlo být mnohem hůř, pořád převažují lidi, kteří mi píšou hezké a pozitivní zprávy.  

Naopak, když ses stala mistryní světa, byl tě plný internet, pochopitelně. Zvykla sis už na tenhle mediální svět?  

Myslím si, že se na to nedá zvyknout. Vnímám to, ale neřeším to. Popravdě, když se člověku povede závod, tak potom nemá vůbec čas to číst. Občas mi ale zavolají babičky, že si o mně něco přečetly.  

Jak vlastně probíhá ten závodní blázinec? Býváš vystresovaná? Nebo už máš nějaké rituály, které tě hodí do pohody a ten tlak si nepřipouštíš?  

Už je to trošku lepší, ale ještě jsou pořád závody, kdy jsem nervózní víc. Naučila jsme se s tím ale pracovat. Nejhorší je ten moment, kdy jedu na závodiště a mám čas přemýšlet. Když už je člověk tam, tak na to nemá čas. Blbý je, když třeba startuju až v pět odpoledne. To je pak promarněný den. Jsem nervózní, takže neudělám nic kloudného. Většinou jsem v posteli, koukám na seriál nebo jsem na mobilu. 

Markéta Davidová
Markéta Davidová • Zdroj: FOTO: Slavík Petr

A jsi pověrčivá? Míváš nějaké věci pro štěstí?  

Mám takový různý věci. Mám závodní ponožky, nějaké oblečení a účesy. Jsou třeba účesy, které bych si na závod určitě neudělala. Jsou to blbosti. Už jsem se dokonce některé snažila odnaučit, protože to byly opravdu kraviny. 

Co si pod tím mám představit?  

Já jsem si třeba dala do hlavy, že si po nástřelu už nesmím sundat poutka od holí. Takže když jsem chtěla třeba udělat něco bez rukavic, tak jsem nemohla.  

Jak je to vlastně s holkami z jiných týmů. Panuje tam přeci jenom nějaká rivalita?  

Přijde mi, že je biatlon fakt kamarádský. Samozřejmě při závodu ti nikdo jen tak neuhne, ale jako jinak se k sobě chováme hezky. Popřejeme si, zeptáme se, jak to šlo a podobně.  

Kdo je tam tobě úplně nejblíž? S kým třeba prohodíš pár slov před startem?  

Ke komu mám asi úplně nejblíž, tak je Polka Kamila Żuk. Jsme stejně staré, takže jsme spolu objezdily spoustu závodů. Potom třeba i s Marte Olsbu z Norska, ta je strašně milá a vždycky se hlásí. Ale to se takhle špatně jmenuje, se všemi je to v pohodě.  

Gábina Soukalová nebo i třeba Italka Dorothea Wierer jsou docela pověstné svým makeupem. Na závodech byly vždy nalíčené a upravené. Jak tohle máš ty? Líčíš se někdy na závody? 

Dávám si řasenku. Když prší, tak ani to ne, protože mě potom štve, jak jsem od toho upatlaná. Ale jinak jo. Nechodím na start úplně tak, jak vstanu. Ale velkou péči tomu nevěnuju. Přijde mi navíc, že čím jsem starší, tím míň to řeším.  

Ty máš ve startovním poli asi nejvýraznější pažbu, na které máš jednorožce. Vyvolalo to nějakou vlnu reakcí? Přeci jenom to není úplně obvyklé.  

Někoho to určitě pobavilo. Když to viděli poprvé, tak se smáli. Nejvíc lidí si toho všimlo na olympiádě, protože tam nesmíte mít na zbrani žádné reklamy. Takže byla holá a bylo ji vidět nejvíc. To byl největší boom. 

A měnit ji na další sezónu neplánuješ? 

No přemýšlela jsem nad tím. Říkala jsem si, že jsem možná na jednorožce už trošku stará. Ale taky jsem dost líná. Takže to možná takhle zůstane.  

Ty jsi ve Všechnopárty u Karla Šípa zmínila, že svoji biatlonovou kariéru neplánuješ zase nějak dlouho. Zhruba do šestadvaceti. Jak to vidíš po této sezóně? Umíš si představit, že by ses biatlonu věnovala ještě po třicítce? 

Ne, určitě ne. Samozřejmě nikdy neříkej nikdy, stát se to může, ale momentálně to tak nevidím. Je to dalších šest let, což je pro mě hodně vzdálená budoucnost a nedokážu si ji představit.  

Člověk nemá zřejmě kromě biatlonu jiný život. Respektive čas na něj... 

Jako snažím se. Studuju, chodím ke koním, snažím se mít i jiný život. Ale jde to jenom na půl a do jisté míry. Musí být vždy biatlon na prvním místě a občas je to fajn, ale i dost unavující.  

Zmínila jsi studium. Co vlastně studuješ?  

Já jsem na zemědělce. Letos bych chtěla končit, píšu diplomku. Za rok by mě měla čekat ještě jedna, protože studuji dva obory. A jsem přijatá na veterinu. To mám zatím přerušené, s biatlonem to studovat nejde. Ale nastoupit tam můžu kdykoliv. 

Markéta Davidová
Markéta Davidová • Zdroj: FOTO: Jan Zatorsky / MAFRA

Jak se dá ale spojit studium a trénování se závoděním? 

Já to mám upřímně jako relax. Baví mě to a ráda utíkám z biatlonového světa. Takže se na ten školní svět vždycky i těším. Opravdu mě to baví, což je asi hlavní důvod, proč to jde.  

Letos oznámil konec kariéry Ondra Moravec. Jak moc se to týmu dotklo? 

Bylo to smutný. Pokaždé, když někdo odchází, kdo tam byl takhle dlouho, tak je to smutné. Loni odešel i Michal Šlesingr. Bude to zase zvláštní začínat bez Ondry, bude nás o jednoho míň. Každý má prostě v tom týmu nějakou funkci.  

Je něco, co bys ty sama chtěla do další sezóny změnit?   

Je to určitě hodně věcí. Hlavně bych se ráda zrychlila ve střelbě a přesnosti. To je takový dlouhodobý cíl, snažím se o to každou sezónu. Tak třeba to bude tu příští konečně lepší.  

Já ti moc děkuju za rozhovor.  

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jestli někdo vraždí kvůli módě, tak já to nejsem. Ale zaručeně ti pomůžu zahladit stopy. Miluju dobrou kávu a toulky po Praze s příjemnou hudbou v uších. Červená rtěnka je správnou volbou, vždycky!
Kateřina Ostrejšová
Luxusní bydlení Praha
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Braník-263m2
Praha 4

Luxusní vila na prodej Braník-263m2

5 + KK 263 m²
26 558 615 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 995 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - V Tower 112
Praha 4

Luxusní byt na pronájem - V Tower 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
49 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84

3 + 1 84 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej na Praze 7 - 124m
Praha 7

Byt na prodej na Praze 7 - 124m

3 + KK 124 m²
19 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - V Tower - 112
Praha 4

Luxusní byt na prodej - V Tower - 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², bal. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2
Praha 1

Luxusní byt na prodej v Pařížské ulici-134m2

4 + 1 134 m², bal. 2 m²
49 750 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m
Praha 5

Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m

5 + 1 257 m²
32 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2
Praha 6

Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2

5 + 1 223 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Praha 6

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m

5 + KK 256 m², bal. 15 m², ter. 24 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 589 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 490 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 120m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 120m

4 + 1 120 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt v historické budově Praha 6 - 210m
Praha 6

Byt v historické budově Praha 6 - 210m

4 + KK 210 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m

5 + KK 251 m², ter. 26 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks