Top hledané
Výsledky (0)
Cartier, jeden z nejluxusnějších butiků v Pařížské ulici tento podzim představuje novou kolekci hodinek. Hodinky spojuje zejména elegance, stylový design a dokonalá preciznost. Který kousek si vyberete vy?

Luxusní hodinky Drive de Cartier jsou již v prodeji

Ivana Růžičková
04. října 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Hodinky Drive de Cartier

 

Moderní elegance

Nová pánská kolekce Cartier s názvem Drive de Cartier představuje hodinky reprezentující eleganci a styl jejich nositele. Nezávislost a instinkt jsou hlavním zdrojem inspirace pro vznik těchto luxusních a vysoce originálních hodinek, které pro jejich preciznost a detail v každém milimetru nebudete chtít sundat z ruky.

Inspirace automobily

Hodinky se pyšní nádherným designem se zaměřením na chronografy, které podtrhují mužnost, svobodu a lásku k automobilům. Detaily evokují prvky jako je mřížka chladiče, šroubky nebo palubní deska. Identita tohoto luxusního výrobku tudíž stojí na mužné a moderní eleganci.

Loft s výhledem na Prahu 445m
Loft s výhledem na Prahu 445m, Praha 5

To hlavní se skrývá uvnitř

Devizou však není jen precizní design zvenčí, to nejdůležitější se skrývá uvnitř dokonale provedeného strojku. Strojky vyvinuté pod dohledem zkušených mistrů nabízejí několik verzí. Vrcholná nejluxusnější verze se strojkem 9452 MC s létajícím tourbillonem vzniká přímo v Ženevě a pyšní se nejprestižnější hodinářskou certifikací „Poinçon de Genève“. Prvotřídní kvalita a jedinečnost je tudíž stoprocentně zaručena. 

Které si vybrat?

Kolekce nabízí hned několik verzí, aby si mohl vybrat opravdu každý. Pokud často cestujete, jistě oceníte model, který zobrazuje druhé časové pásmo. Povrchová úprava v několika různých odstínech a materiálech nabídne ještě širší výběr. Dále si vyberete z řady barevných provedení kožených řemínků, ciferníků, šroubků a dalších detailů. Stačí jen zajít do butiku Cartier, otestovat všechny verze a vybrat model přesně pro vás.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Cartier
154 avenue des Champs Elysées 75008 Paris France
+33 (0)1 40 74 01 27