Hollywoodské celebrity v karanténě zpívají píseň Eltona Johna! Tohle video musíte vidět

Celebrity posílají prostřednictvím svých sociálních sítí povzbudivé zprávy do světa!
27. března 2020
 
Hlavní stránka Nové články

Nákaza nemocí COVID-19 se nadále šíří a boj s tímto virem v současné době vede tísíce lidí téměř po celém světě. Nečekaná domácí izolace, která byla s šířící se pandemií nezbytná, zaskočila mnohé z nás. Ze dne na den jsme byli nuceni omezit náš pohyb na veřejnosti a vzdát se společenského života. Dobrá zpráva ale je, že v tom nejsme sami. Pokud vás během dne zastihne nuda, pojdťe se společně s námi podívat na povzbuzující slova celebrit, které jsou na tom úplně stejně jako vy. 

Video

Známá zpěvačka Lady Gaga podle svých slov v současné době  “trčí” doma se svými psy, hraje videohry, karty a cvičí. Své fanoušky během povinné izolace povzbuzuje přes sociální sítě a motivuje je, aby neztráceli naději. 

,,V současné době to není vůbec jednoduché. Tou nejlaskavější a nejzdravější věcí, kterou můžeme udělat, je zůstat v karanténě a nestýkat se se staršími lidmi. Přála bych si vidět své rodiče a prarodiče ale vím, že to není bezpečné a tak doma trčím se svými psy. Miluji tě světe. My všichni to zvládneme,"

povzbudila své fanoušky zpěvačka. Podle ní vede jediná cesta ke spokojenosti přes laskavost vůči druhým lidem. 

Zdroj: instagram: lady_gaga
Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m
Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m, Praha 1

,,Mou hlavní myšlenkou dne je to, abychom přijali fakt, že přijdou časy, kdy se budeme cítit bezmocní a zcela mimo kontrolu. Tu ale získáme především tehdy, když vyplníme náš čas laskavostí," 

poslala vzkaz Gaga. 

Nenechte se pohltit svými emocemi! 

Americká herečka Sharon Stone, která se proslavila díky thilleru Základní instinkt se rozhodla, že na svém Instagramu bude se svými fanoušky během karantény udržovat pravidelný kontakt a sdílet s nimi svoje pocity. Dvaašedesátiletá hvězda se ve svém posledním příspěvku zcela otevřeně svěřuje s tím, jak na ní současná situace působí. 

,,Dnes jsem měla velmi depresivní den. Myslím, že to všichni známe. Tato karanténa nám vyplavuje emoce, se kterými jsme se doposud sami nevypořádali. Chtěla bych ale říci, že je to v pořádku. Je dobré zjistit a vědět kdo doopravdy jste,” 

sdělila herečka. V nahraném videu nadále doporučila, aby se lidé nenechali svými emocemi vystrašit. 

Zdroj: instagram: sharonstone, @fredericauerbach

,,Jsou to jen emoce, nic vám neudělají. Buďte za ně vděční. Zkoumejte sami sebe a přemýšlejte na tím, kým jste když se podíváte hluboko do svého nitra,”

sdělila herečka. 

 

Buďte kreativní! 

Popová zpěvačka Christina Aguilera, držitelka cen Grammy a také dvojnásobná maminka poslala na svém Instagramu nejen svým fanouškům povzbuzení, ale také radu rodičům, kteří jsou doma se svými dětmi. 

Zdroj: instagram: xtina

,,Přestože se distancujeme a zůstáváme doma v bezpečí, povzbuzuji vás, abyste byli kreativní. Najděte způsoby jak tvořit maličkosti, které vás udělají šťastnými. Život je dar a někdy si až díky tomuto náročnému období připomeneme co všechno máme, na čem opravdu záleží a pro co vlastně žijeme,“

sdílela zpěvačka společně s fotografií na níž je její dcera, která maluje. 

Zdroj: instagram: xtina

Kreativita rozhodně nechybí ani izraelské herečce a modelce Gal Gadot, která je známá z filmu Wonder Woman. Rozhodla se oslovit několik desítek celebrit, mezi nimi i například herce Marka Ruffala, Amy Adams, Natalii Portman či Norah Jones aby společně zazpívali píseň Imagine od Johna Lenonna, kterou má mladší generace spojenou spíš s Eltonem Johnem. 

Zdroj: instagram: gal_gadot

,,Tento virus ovlivnil celý svět. Nezáleží na tom, kdo nebo odkud jste. Jsme v tom společně,“

promlouvá na začátku videa herečka. Podívejte se na píseň celebrit sami a posuďte zdali se jim povedla. 

 

 

 

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Nela Štefanová