Top hledané
Výsledky (0)
Které celebrity přivedou v novém roce na svět nového potomka?

K těmto celebritám v novém roce přiletí čáp! U některých byste potomky už nečekali...

Nela Štefanová
02. ledna 2020
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Rodina

Jaký bude váš rok 2020?  Někteří z nás si již první den nového roku vypsali pečlivě svá předsevzetí s nadějí, že s nimi tentokrát opravdu, ale opravdu vydrží aspoň minimálně do léta. Jsou mezi námi ale tací, pro které bude nastávající rok výjimečný zcela jiným způsobem. V roce 2020 totiž přivedou na svět nový život. Pojďte se s námi společně podívat, které české, ale i světové hvězdy, jsou v očekávání. 

Minulý rok přinesl některým z nás lepší zaměstnání, změnu bydlení, možnost více cestovat, přečíst více knih anebo třeba také přivést na svět nový život. Říká se, že dítě je dar a své by o tom mohla vyprávět třeba čerstvá, již dvojnásobná, maminka Andrea Růžičková, dříve Kerestešová, která v příbramské nemocnici porodila syna Jáchyma. Z fotografie lze z hereččiných očí přečíst dojetí, vděčnost a lásku. 

Otevřít v galerii (8)
Dvojnásobné mamince to moc sluší.
Dvojnásobné mamince to moc sluší. Zdroj: @andera kerestesova ruzickova
Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha
Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha, Praha 1

,,Včera sa nám stalo něco překrásneho. Porodila jsem nám druhého syna. Je to ten nejmilejší česko-slovenský uzlíček pod sluncem. Dali jsme mu meno Jáchym. Milujeme. Tak velmi ho milujeme! Děkujeme ti, Bože, za tento dar a zázrak. Zároveň vám, moji milí přejeme láskou naplňený rok 2020,”

napsala na svůj instagramový účet známá herečka. 

Otevřít v galerii (8)
Zdroj: @andera kerestesova ruzickova

Narozdíl od Andrejky, která se v této době určitě raduje nejen z děťátka, ale také z toho, že má porod za sebou, Berenika Kohoutová netrpělivě odpočítává dny. V očekávání na své miminko zveřejnila na svém instagramovém účtu fotografii, ke které napsala vystihující komentář:

,,Čekám.” 

Otevřít v galerii (8)
Berenika Kohoutová již netrpělivě čeká.
Berenika Kohoutová již netrpělivě čeká. Zdroj: @berenika kohoutová

Podle krásného a velkého bříška je ale zřejmé, že Berenika už dlouho čekat nebude a co nevidět se bude moci pyšnit fotografií svého prvního potomka. Kdo si ale bude muset na miminko ještě dlouho počkat, je Monika Bagárová. Ta během Vánoc zveřejnila snímek, na kterém se společně se svým přítelem Makhmudem Muradovem radují z oné krásné zprávy. 

Otevřít v galerii (8)
Zpěvačka na sociálních sítích zveřejnila svou radostnou novinu.
Zpěvačka na sociálních sítích zveřejnila svou radostnou novinu. Zdroj: @monika bagarová

,,Nesmírně jsem se těšila až se budu moci podělit o to nejkrásnějí v mém životě. Budu máma,”

napsala k fotografii zpěvačka. Čáp ale v novém roce stihne obletět i USA. V roce 2020 přivede na svět už třetí dítě také herečka Milla Jovovich. Ta vloni oslavila své čtyřicátéčtvrté narozeniny a jak lze ze snímku vidět, díky těhotenství jenom kvete. Její dvě krásné dcery se už určitě nemohou dočkat dalšího sourozence. 

Na prvního potomka se v novém roce může také těšit uznávaný filmař Quentin Tarantino se svou manželkou Daniellou, se kterou se oženil v srpnu 2018. 

S velkou novinou přišla také hvězda romantického filmu Pretty Woman – a pokud hádáte Julii Roberts tak jste na omylu. Sedmdesátiletý Richard Gere se svou šestatřicetiletou manželkou Alejandrou Silvou, kteří mají každý dítě z předchozího manželství, se společně těší, že v novém roce společně přivítají na svět nový přírůstek. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze