Top hledané
Výsledky (0)
Česko-Slovenský ples v Obecním domě

Česko-Slovenský ples: Luxusní róby, drahé šperky a gastro zážitek

Jana Fikotová
26. února 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Nikol Moravcová s přítelem

Obecní dům již popáté otevřel brány pro jeden z nejočekávanějších plesů sezony. Tentokrát Česko-Slovenský ples byl věnován výročí 100 let od vzniku Československa a 25 let od vzniku České a Slovenské republiky. Moderaovala ho Zorka Hejdová a Roman Pomajbo.

Slavné osobnosti

Na dlouho očekávaný ples se mnozí těšili především kvůli přítomnosti Karla Gotta, který bouhužel kvůli nemoci musel vystoupení na poslední chvíli zrušit. Přesto se velkolepá akce neobešla bez slavných jmen, jako je Dara Rolins, Bára Basiková, Eva Urbanová či Vašo Patejdl.

Luxusní promenáda

Tak jako každý rok se ani letos ples neobešel bez luxusních rób či drahých šperků. Za milion korun vynesla šperky nejen Česká Miss 2016 Nikol Švantnerová, ale také Nikol Moravcová. Obě dámy si tak na ples vzaly i své protěžky.

„Přítel tentokrát hlídá nejen mě, ale i ty drahé šperky, které mi zapůjčila česká klenotnická značka ALO diamonds,“ přiznala Švantnerová.

Nikol Moravcová zase zvolila luxusní značku klenot Aurum a její náušnice i prsten měl osmdesát diamantů. „K těm šperkům, které jsou opravdu úžasné, jsem zvolila velmi tématickou róbu, která vypadá jako trikolóra,“ s úsměvem dodala Moravcová.

Nádherné šaty z dílny návrhářského dua Ponerových vynesla například Česká Miss World 2016 Natálie Kotková, zpěvačka Celeste Buckingham, Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová či manželka Martina Dejdara Daniela. Naopak moderátorka Gabriela Lašková a Monika Leová zvolily šaty od designérky Tatiány Kovaříkové.

Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha
Prodej luxusního penthousu 4+kk 260 m², Praha, Praha 3

Kulinářský zážitek

Jednou z hlavních výhod plesu je i nezapomenutelný gastronomický zážitek. Luxusní menu pro ty nejnáročnější obsahovalo šest chodů. Jako předkrm si hosté pochutnali na květákovo-vaječné sedlině s marinovaným květákem ve 20letém balsamicu, králičí gelatině s pistáciemi a koňakem zabalené v parmské šunce či jablečném chutney se šafránem. Jako hlavní chod bylo telecí rib eye na žampionech, brambora plněná houbovým ragú, houbová espuma, zeleninka, treska s bylinkovou krustou, pyré z karamelizované mrkve, pošírovaný fenykl v Pernodu.

Na závěr si hosté měli možnost pochutnat na nugátovém dortu Oldřicha Nového a malinovém dortu Tomáše Garrigua Masaryka.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Obecní dům
nám. Republiky 5 111 21 Praha Česká republlika
222 002 107