Top hledané
Výsledky (0)

Luxus, šperky za milion a hudební hvězdy na Českém plese

Jana Fikotová
03. února 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Ivana Vítová, Jan Čenský, Tereza Mátlová

Ten, kdo nebyl na Českém plese, jako by nebyl vůbec. Večer v Obecním domě rozhodně nezklamal. Na parketě se vystřídaly slavné tváře a k tanci se měla Veronika Chmelířová či Veronika Kašáková. Večerem provázela Iveta Vítová a Jan Čenský.

Nejdražší šperk večera vynesla moderátorka Nikol Moravcová.

“Jsem nadšená. Mám tak drahé šperky, takže si teď připadám draze,” přiznala těhotná Nikol.

Ta vynesla luxusní šaty OUI Prague, které si nechala ušít na míru, psaníčko Jimmy Choo a šperky Gucci v hodnotě více než milion korun s ametystem a brilianty.

Na plese nechyběl ani slavný módní návrhář Osmany Laffita, který přišel velmi luxusně oblečen.

“Když se dá dress code, musí se prostě dodržet, ať se děje, co se děje,” řekl s tím, že se stále sem tam objeví někdo, kdo je naprosto nevhodně oblečený.

Zdeňka Žádníková-Volencová zase ples využila jako příležitost, jak si vyrazit ze svou kamarádkou na dobré jídlo i pití. Přestože neměla ani jedna mužský doprovod, na parketě si to užívaly.

Ráda tančí také modelka Pavlína Němcová, která se oblékla do retro černé krajkové róby. Ta totiž prošla televizní soutěží StarDance a podle svých slov obstojně ovládá walz.

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

A co na všechny hosty, kteří v sobotu dorazili do Obecního domu, čekalo?

Opravdu velmi luxusní menu. Například marinovaný losos s citrusovou majonézou, pěna z kozího sýra, tatarák, francouzské uzeniny nebo kachní maso. Jako dezert mangodortík, panna cotta či zmrzlinové sorbety.

O bohatý program, který roztančil celý sál, se zasloužil zpěvák Michal David, zpěvačka Monika Absolonová, Martin Chodúr, Jitka Zelenková, Tereza Mátlová a Danyl Johnson Boom Band Jiřího Dvořáka.

Naše módní redakce se zaměřila outfity slavných na plese a vy si její hodnocení můžete přečíst v článku: Český ples 2019: Krásná Moravcová i módní peklo Žádníkové-Volencové!Nejdražší šperk večera vynesla moderátorka Nikol Moravcová.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Český ples 2019: Krásná Moravcová i módní peklo Žádníkové-Volencové!
Zobrazit článek
Ples jako Brno: Borhyová ozdobou večera, Vignerová ukázala, že má styl
Zobrazit článek