Top hledané
Výsledky (0)
Kolekce Cruise 2018 představila zářivé kousky Disco Inferno, které se inspirovaly barvou duhy.

V barvách zářivé duhy s kolekcí Charlotte Olympia Disco Inferno

Martina Šmalclová
10. ledna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Duhová Charlotte Olympia

Ovládněte taneční parket s duhovou kolekcí Disco Inferno

Někde tam nad duhou, modří ptáci létají a sny, které jsi sníval, se skutečně naplní. Legendární song Somewhere Over The Rainbow od Israel Kamakawiwo'ole mě napadl při pohledu na zářivou kolekci Cruise 2018 Disco Inferno, která vybízí vyrazit na taneční parket a proměnit se v duhovou vílu!  

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Luxusní lodičky Inferno jsou pekelným kouskem

Kolekci tvoří převážně střevíčky, lodičky a pantofle na vysokém podpatku v odstínech zářivé duhy, zlaté, stříbrné a černé. Luxusní lodičky Inferno z černého semiše, se smyslným výstřihem a barevnými krystaly v zadní části jsou doslova pekelným kouskem, který můžete zkombinovat téměř s čímkoliv. Kromě výše uvedených barev sáhla britská značka také po něžné starorůžové nebo vášnivé červené, které ozdobily hedvábně saténové střevíčky Paloma 100.

Denimové nemusí být jen vaše rifle nebo bunda!

O tom, že je denim jedním z nejoblíbenějších materiálů, svědčí fakt, že se objevuje téměř ve všech kolekcích světově uznávaných návrhářů. Charlotte Olympia se vás svými luxusními kousky snaží přesvědčit, že se populární materiál nemusí objevovat jen na vaší bundě nebo kalhotách.  S kolekcí Cruise 2018 nabízí džínové střevíčky se zlatým páskem Broadway 95, baleríny Kitty Flats, luxusní tenisky Kiss Me Sneakers nebo třeba roztomilý batoh s kočičím motivem Mini Feline.

Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha
Prodej luxusního mezonetu 4 + 1, Praha, Praha 5

Kitty motiv zdobí pohodlné baleríny i trendy kabelky

Kitty motiv se stal standardem značky, který zdobí kabelky i obuv. Nejinak je tomu u luxusní kolekce Cruise 2018. Objevil se na kabelkách Feline Shoulder v odstínech starorůžové, černé a bordó nebo na pohodlných balerínách, kterých je v kolekci spousta. Sáhnout můžete po těch v barvách duhy nebo stříbrném kousku se zrcadlovými party dlaždicemi. 

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Utratit nekřesťanské peníze za takový ošklivý šunt je TRESTUHODNÉ!!!

Nová kolekce od Charlotte Olympia-Disco Inferno má ve společnosti dle mého názoru jasné místo. A to pro skupiny: kočkomilové, účastníci průvodu Prague Pride (jediná pochopitelná možnost), kolotočáři a milovníci filmu “Horečka Sobotní Noci” (1977).

Kdo by si proboha za normálních okolností obul lacině vyhlížející třpytivé plameny, které jakoby mimochodem evokují nehezkou nálepku MADE IN CHINA?! Nebo kdo normální by chodil po pražských kočičích hlavách v duhových čičííííí balerínkách?! O zbytku na dvou metrových humpoláckých podpatcích ani nemluvě...

Proboha, pokud někdo z Vás je rozhodnut, že chce vyhodit do koše 12 - 25 tisíc korun, raději to pošlete expres na transparentní účet organizace Unicef! Protože utratit takové nekřesťanské peníze za takový, s prominutím, ošklivý šunt je prostě TRESTUHODNÉ!!!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze