Čínský horoskop pro rok 2022 podle roku narození: Připravte se na výzvy i pokušení

Čínský Nový rok začíná dnes, 1. února 2022 a skončí 21. ledna 2023.
01. února 2022
 
Hlavní stránka Nové články

V roce tygra se bude nejlépe dařit jedincům, kteří se narodili v roce draka, koně, psa a prasete. Horší to naopak budou mít opice a had. Čínský horoskop pro rok 2022 nabízí také plno příležitostí a prosperity. Spousta obyčejných lidí se zařadí mezi milionáře. Čím se čínské horoskopy odlišují od evropských a proč jsou tak populární?

„Je to proto, že ze starobylé moudrosti Východu můžeme čerpat ještě dnes. A také proto, že členění v čínském horoskopu je podrobnější a poskytuje více informací. Znamení čínského horoskopu je sice také dvanáct, nečlení se však po měsících, jak je tomu v evropské astrologii, ale vždy po roce,“

říká Neil Somerville, jeden z nejvýznamnějších západních astrologů a autor knih o čínském horoskopu.

Rok 2022

Každý rok začíná i končí koncem ledna nebo začátkem února a je zasvěcen jinému zvířeti.

„Je až neuvěřitelné, kolik shodných nebo alespoň podobných charakteristických rysů najdeme mezi zvířaty a lidmi narozenými v příslušném období. Čínský horoskop se liší od toho evropského i tím, že kromě dvanácti znamení se ještě dělí na pět prvků, které mají na svá znamení významný účinek. Dohromady tedy popisuje šedesát různých typů osobnosti,“

dodává.

Horoskop
Horoskop • Zdroj: Pixabay

Zvířata v čínské astrologii jsou převzata z dávných příběhů. Traduje se, že Buddha vyhlásil závod a vyzval všechna zvířata, aby se ho zúčastnila. Prvních 12 zvířat dostane místo v kalendáři. Zvítězila vychytralá krysa, která se do cíle dostala tak, že se svezla na zádech buvola. Seskočila z něj těsně před cílovou čarou a získala první místo. Buvol proto skončil až jako druhý. Podobně i had použil lest. Předběhl koně tak, že se skryl v jeho ocasu a vyskočil z něj těsně před cílem. Pes, zdatný plavec, skončil předposlední, protože se rozhodl raději vykoupat v řece. Prase se umístilo jako poslední, protože se zastavilo, aby se posilnilo jídlem. I ostatní zvířata se umístila na základě své síly nebo díky vzájemné spolupráci.

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590, Praha 6

Krysa

Roky narození: 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008

Osoby narozené v tomto znamení čeká rok plný úspěchů. Krysy čekají nové pracovní příležitosti. Jestli se jich ale chopí, to už je věc jiná. Bez usilovné snahy se totiž žádné zázraky nedějí. Zejména muži tohoto znamení letos v oblasti vztahů nevykročí z obvyklého průměru. Ne, že byste postrádali šarm, ale tak nějak se kolem vás nevyskytují objekty, po jejichž obdivu byste toužili. Dámy mohou potkat starou lásku, která nezrezivěla. Připravte se i na několik neočekávaných zvratů, které koneckonců zajistí příjemnou změnu. Neřešte detaily a soustřeďte se na to, co jste si vytyčili – v roce 2022 totiž dostanete šanci toho dosáhnout.

Celebrity: Diego Maradona, Princ Charles, Tom Holland, Avril Lavigne

Buvol

Roky narození: 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009

Do roku 2022 vkročíte s energií a novou silou. Nepodceňujte ale své již nalomené zdraví, jinak se může stát pravý opak – a do dalšího roku vkročíte oslabení. Čínský horoskop říká, že právě znamení Buvola se může těšit na něco nového, ať už to bude nový vztah, pracovní pozice nebo jiná změna. Z finančního hlediska nehrozí ani propady, ale ani překvapivé výhry nebo mimořádné zisky. V práci máte možnost povýšení, musíte ale zdolat početnou konkurenci a odvést tvrdou práci. Ta je však pro buvola běžnou normou, takže hodně zdaru! Pokud jste single, v roce Tygra už nebudete! Vesmír vám připraví osudové setkání.

Princezna Diana v autě.
Princezna Diana v autě. • Zdroj: Profimedia

Celebrity: Paul Walker, Princezna Diana, Gal Gadot, Barack Obama

Tygr

Roky narození: 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010

Právě vy, kdož jste narození ve znamení Tygra, si budete rok 2022 nepochybně pamatovat. Čeká vás něco velkého! I když budete mít pocit, že se nic neposouvá vpřed, počátkem jara se můžete těšit na zlom, který vám změní život. Dosáhnete toho, po čem jste toužili. Podobně jako pro Krysy, i pro vás ovšem platí, že k tomu, abyste tuto změnu uskutečnili, bude potřeba přehodnotit, čemu věnujete svůj čas. Pozor na zacházení s penězi. V lásce se vám bude dařit. Nezadaní potkají spřízněnou duši, která upoutá sexappealem i charakterem.

Celebrity: Královna Alžběta, Lady Gaga, Tom Cruise, Leonardo DiCaprio

Zajíc 

Roky narození: 1951, 1963, 1975, 1987, 1999

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m, Praha 1

Lidé narození v tomto znamení se musí naučit větší trpělivosti. Nový rok se totiž ponese ve znamení konfliktů, které nebudou ani tak vážné, jako spíš malicherné. Vyvrcholení nastane v létě, kdy se rozhodnete provést závažné rozhodnutí. Po něm si konečně odpočinete a druhá polovina roku pro vás bude pohodová. A pozor! Dokonce i v práci se vám bude dařit velmi dobře. Je možné, že investujete do nemovitosti. Nezadaní Zajíci potkají novou lásku, pravděpodobně na pracovišti. Je vhodná doba na miminko, a tak je možné, že vás navštíví i čáp.

Lionel Messi
Lionel Messi • Zdroj: Profimedia

Celebrity: Lionel Messi, David Beckham, Michael Jordan

Drak

Roky narození: 1952, 1964, 1976, 1988, 2000

Mimořádně zajímavý. I tak lze charakterizovat rok 2022 pro Draky. Budete mít co slavit – otevřou se vám nové možnosti, ke kterým jste se už dlouho snažili dopracovat. Naskytne se i několik příležitostí ke změně zaměstnání. Neberte však hned tu první. O něco hůře na tom bude vaše finanční situace. Dávejte si pozor! Peněz nemáte tolik, kolik myslíte. Pokud s nimi budete zacházet rozumně, můžete získat i vytoužené bydlení. Ve vztahu je čas na malý upgrade – a to i v posteli. Single Draci potkají někoho nového, a to za šokujících okolností! Trapas? Možná o tom budete vyprávět i svým dětem.

Celebrity: Bruce Lee, John Lennon, Vladimir Putin

Had

Roky narození: 1953, 1965, 1977, 1989, 2001

Klíčový pokyn pro narozené ve znamení Hada v roce Tygra zní: soustřeďte se! Rok 2022 je jako stvořený pro investice. Partnerovi se budete nejvíc líbit, pokud si jako správný had svléknete kůži, odhalíte se a stanete se novou bytostí. Čínský horoskop uvádí, že jste se silami na vrcholu, takže byste měli víc odpočívat. Nemusíte se obávat extrémních změn. Rok 2022 bude stabilní, bez problémů a měli byste jej strávit v kruhu svých milovaných. Nečeká vás nuda, ale mnoho krásných chvil.

Pablo Picasso.
Pablo Picasso. • Zdroj: By Argentina. Revista Vea y Lea / Creative Commons, volné dílo, https://creativecommons.org/publicdomain/

Celebrity: Pablo Picasso, J. K. Rowlingová, John F. Kennedy

Kůň

Roky narození: 1954, 1966, 1978, 1990, 2002

Čínský horoskop předpovídá, že se vaše sny stanou skutečností. Stojí za to se trochu snažit – což by pro koně, kteří jsou zvyklí skákat přes překážky, neměl být problém. Nastává ten správný čas pro podnikání. Ve vztazích budete mít první polovinu roku chaos, ale na podzim by se mělo všechno vyjasnit - dokonce byste mohli potkat toho pravého. Pokud již svou polovičku máte, můžete ve vztahu očekávat důležitý milník. O své vztahy se nemusíte bát, ale věnujte jim alespoň čtvrtinu úsilí, které budete vkládat do práce. Samo se nic nevybuduje, naopak byste mohli to cenné, co máte, ztratit.

Celebrity: Jackie Chan, Isaac Newton, James Cameron

Koza

Roky narození: 1955, 1967, 1979, 1991, 2003

Kozy patří mezi nejtajemnější zvířata čínského zvěrokruhu. Ne všichni lidé vám rozumějí – což je většinou důvodem konfliktů. Těm můžete předcházet ústupky. Pochopitelně svou povahu zcela nezměníte, ale ti, kteří vás milují, s vámi zůstanou. Projevte jim své city a ukažte, že vám na nich záleží, jinak vám hrozí, že upadnete do samoty. Kariérně budete strmě stoupat. Je možné, že právě na pracovním poli potkáte svou životní lásku. To už je však jiná pohádka...

Jason Statham
Jason Statham • Zdroj: Profimedia

Celebrity: Bill Gates, Jason Statham, Steve Jobs, Tim Berners Lee

Opice

Roky narození: 1956, 1968, 1980, 1992, 2004

Nezoufejte! Příští rok pro vás bude mimořádně náročný a divoký. I v nesnázích budete prožívat pěkné chvíle, bude jich však mnohem méně, než si myslíte. Je pravděpodobné, že vás přestane bavit práce a budete přemýšlet nad změnou, ta však bohužel jen tak nepřijde. Když se poštěstí, budete muset začínat od nuly - a každý den čelit novým výzvám. V polovině roku přijde příjemný finanční příjem, nikoliv však v souvislosti s vaší profesí nebo prací. Zisk bude spojen s cestováním. Na cestách potkáte i lásku. Zažijete romantiku, která nemá obdoby ani ve filmech. O něco větší pozor byste si měli dávat i na své zdraví, hodně odpočívat a nestresovat se.

Celebrity: Tom Hanks, Kylie Minogue, Will Smith, Leonardo da Vinci

Kohout 

Roky narození: 1957, 1969, 1981, 1993, 2005

Rok 2022 pro vás bude skvělý. Budete však muset učinit důležité rozhodnutí – buď se budete naplno věnovat práci, nebo na její úkor budovat vztahy s ostatními. Práci a odpočinek je potřeba střídat. Možná se vám podaří splnit si jeden z menších snů z vašeho seznamu přání. Musíte však být mimořádně trpěliví, první tři měsíce roku nebudou vypadat úplně podle vašich představ. Pokud uvažujete o změně zaměstnání, bude tento rok tím pravým pro přestup. V partnerském životě zůstane vše při starém. Rok 2022 nebude příliš vhodný pro svatbu nebo miminko, zato se můžete lépe poznat s partnerem.

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez • Zdroj: Profimedia

Celebrity: Jennifer Lopez, Bob Marley, Hans Zimmer

Pes

Roky narození: 1958, 1970, 1982, 1994, 2006

Rok 2022 bude pro Psy výjimečným a plným štěstí. Konečně se budete soustředit na to, na co chcete. Pokud si udržíte čistou mysl, čeká vás úspěšné období. V uměleckých profesích se dočkáte slávy. Svět ve vás možná objeví nového Moneta. V jiných profesích neriskujte. Na podzim vás čekají finanční těžkosti, proto byste podle čínského horoskopu měli ze začátku roku myslet na finanční rezervu. Ve vztazích nepůjde o přelomový rok. Buďte rádi, že se máte večer ke komu přitulit. Není vhodný čas na miminko, sňatek ani bydlení. Pozor dávejte při kontaktu se zvířaty - hrozí vám napadení nějakým divokým tvorem nebo hadem.

Celebrity: Donald Trump, Michael Jackson, Madonna

Prase

Roky narození: 1959, 1971, 1983, 1995, 2007

Rok 2022 bude vaším rokem. Kromě zlepšení finanční situace vám totiž přinese i posun v kariéře a dočkáte se uznání za dobře vykonanou práci. Naskytne se vám možnost dalšího přivýdělku, který nezabere moc času, ale vydělá vám slušné peníze. Blýsknete se i v roli dobrého hostitele na rautech a večírcích. Neusněte však na vavřínech, mohlo by se vám to vymstít. Určitě se víc zaměřte na svou rodinu a blízké, kvůli práci je budete dost zanedbávat. Mohou vám ublížit drby šířené cizími lidmi. Zadaným hrozí manželská krize, hvězdy proto radí osvěžit vztah.

Arnold Schwarzenegger
Arnold Schwarzenegger • Zdroj: Profimedia

Celebrity: Arnold Schwarzenegger, Hilary Clinton, Henry Ford

Ne každý je ochotný věřit v to, že nás obklopuje něco nadpřirozeného. Například v to, že nás vesmír může ovlivňovat podle toho, v jaký rok, měsíc, den a hodinu jsme se narodili. Možná vám horoskopy přijdou jako výplod fantazie pomatených věštkyň, ale možná v nich naopak každé ráno hledáte, co vás čeká. Ať už je to jakkoli, můžeme říci, že občas se vskutku trefí.

Zdroje: Webnoviny, Svetevity, Spektrumzdravi, Astrohled.cz, Astrosage.com, vlastní dotazování

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jsem optimistkou, která se v životě snaží věci zvládat s úsměvem na tváři. Ačkoliv jsem vystudovala přírodní vědy, většinu svého života se věnuji natáčení a stříhání. Mezi mé záliby patří čtení odborných knih, cestování, vzdělávání a hlavně informační technologie.
Kristina Valachyová
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks