Top hledané
Výsledky (0)
Rok 2023 podle čínské astrologie

Co přinese následující rok podle čínské astrologie? Čeká nás více klidu?

Barbora Večeřová
28. prosince 2022
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Rok 2023 by měl být klidnější než ten letošní

Rok 2023 se ponese ve znamení Vodního zajíce. Co to podle čínského horoskopu znamená? Máme se připravit na hektický rok plný náročných výzev, nebo se spíše můžeme těšit na klidný a vyrovnaný rok bez větších zvratů?

Nový rok ve znamení vody

Čínský Nový rok začne 22. ledna a skončí 9. února následujícího roku. Vládnout mu pro tentokrát bude Vodní zajíc. Zajíc patří mezi vodní živly. I letošní rok ovládalo vodní znamení, konkrétně Vodní tygr. Oproti letošnímu turbulentnímu roku by měl být ten příští ale o poznání klidnější. Zajíc je předzvěstí vyrovnanosti na všech frontách. Po výzvách, kterým každý z nás musel čelit letos, půjde o rok, kdy si od náročných životních situací přece jen trochu odpočineme a nabereme nové síly. Následující rok se ponese ve znamení slov jako je seberozvoj a objevení odpovědí na otázky, které si pokládáme už několik let. Nebude to ale zadarmo. Bude potřeba opravdu se zaměřit na to, kým jsme, a poznávat své nitro, aby se nám tato správná životní cesta ukázala. Bude to ale stát za to. 

 

Luxusní byt 3+kk s terasou na prodej, Praha 5
Luxusní byt 3+kk s terasou na prodej, Praha 5, Praha 5

Čeká nás klidnější rok 

Zajíc v čínské astrologii symbolizuje trpělivost a štěstí, což znamená, že rok 2023 nám přinese přesně to, co nám v tomto roce chybělo: mír a úspěch. Rok Zajíce je rokem, kdy jsou odměněny oběti minulosti. Všechno úsilí, které jste v minulosti věnovali konkrétním věcem, by se právě v tomto roce mělo zúročit. Zajíc dokáže zmírnit ty, kteří jsou příliš impulzivní a také ty, kteří mají hlavu v oblacích. Pokud tedy patříte k těm, kteří sní s otevřenýma očima nebo nad věcmi příliš nepřemýšlíte, v následujícím roce byste to měli změnit. Pokud se nad vším dvakrát zamyslete, než začnete jednat, podaří se vám dosáhnout vašich snů, i těch nejtajnějších. Úspěšný bude také pro ty, kteří se nebojí riskovat. Pokud tedy přemýšlíte nad něčím riskantním, právě teď bude ten pravý čas pustit se do toho po hlavě. Přát by měl i těm, kteří se chystají rozšiřovat rodinu. 

 

Charakteristika Zajíce 

Zajíc dokáže zmírnit ty, kteří jsou příliš impulzivní a také ty, kteří mají hlavu v oblacích. Pokud tedy patříte k těm, kteří sní s otevřenýma očima nebo nad věcmi příliš nepřemýšlíte, v následujícím roce byste to měli změnit. Pokud se nad vším dvakrát zamyslete, než začnete jednat, podaří se vám dosáhnout vašich snů, i těch nejtajnějších.

 

Šťastní a ti méně šťastní 

Rok Vodního zajíce by měl přinést štěstí pro všechna znamení zvěrokruhu. I přesto se ale najdou znamení, pro která bude následující rok šťastnější než jiné. Patříte k nim i vy? Jsou to Prase, Koza a Pes. Lidé narození v těchto znameních v následujícím roce zažijí požehnání po finanční stránce, a pokud podnikají, bude se jim dařit i v tomto poli. Pokud je ale jedno znamení, které by si v dalším roce mělo dávat pozor, je to určitě Kohout. Kohouti jsou tradičně považováni za nepřátele králíků, proto čínská astrologie všem narozeným v tomto znamení nabádá k větší obezřetnosti. Tito lidé by měli opravdu pilně pracovat a soustředit se na to, co dělají, aby i pro ně patřil následující rok k nejúspěšnějším jejich života. 

 

Zdroje: chinesenewyear.net, chinahighlights.com, astrosage.com

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze