Top hledané
Výsledky (0)
Každoročně i letos můžete ve Staroměstské radnici navštívit výstavu Czech Press Photo, která představuje ty nejlepší pořízené snímky za uplynulý rok.

Czech Press Photo: ohlédnutí za uplynulým rokem ve fotografiích

Eva Ledecká
04. ledna 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Petr Zbranek, První vteřiny na svobodě

Až do konce ledna 2018 máte možnost shlédnout v obrazech, co se dělo v České republice i ve světě v poslední době. Do prestižní soutěže se přihlásilo 482 fotografů s celkem 7 277 fotografiemi. Videosekce se zúčastnilo 26 autorů a 56 videí.

Díky luxusním fotografiím si můžete připomenout domácí i mezinárodní události. Patří sem problémy z oblasti Blízkého Východu nebo změny v Turecku. Najdete zde však i snímky z prostředí a témat, které se před vámi možná doposud skrývaly. Nechybí ani luxusní fotografie zachycující úžasné sportovní momenty a neuvěřitelné obrázky ze světa zvířat.

Příběhy světa a ČR prostřednictvím Czech Press Photo

Fotografie zachycují současný svět tak, jak ho vidí a cítí zkušení fotografové. Pro mnohé může být zajímavou kategorií Každodenní život, Lifestyle nebo Kultura. Na výstavě nechybí ani několik videoprojekcí. Nejen díky nim se jedná o nevšední kulturní zážitek.

Prodej bytu s balkónem, Karolíny Světlé Praha
Prodej bytu s balkónem, Karolíny Světlé Praha, Praha 1

V soutěži Czech Press Photo každoročně vítězí jediný snímek. Letos se fotografií roku stal Hizballáh, oslavy vítězství nad Izraelem od Martina Bandžáka.

Nenechte si ujít luxusní výstavu, díky které si budete moci zmapovat uplynulý rok a udělat tak za ním tlustou čáru. Navštivte Staroměstskou radnici, výstava Czech Press Photo je otevřena každý den od 10:00 do 19:00.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Czech Photo Centre
Na Zlatě 1 158 00 Praha Česká republika
+420 608 875 556