Rychlá zpověď - Denisa Pfauserová: Bilogické hodiny mi tikají jako blázen!

Herečka o své lásce, snech a plánech do budoucna
25. září 2019
 
Hlavní stránka Nové články

Je krásná, chytrá a optimismus jí rozhodně nechybí. I když ji společnost vnímá především jako rozmazlenou princeznu Markétku z pohádky Řachanda, herecké příležitosti, které se k ní doposud dostaly, byly velice pestré a rozmanité. Denisa Pfauserová, která nedávno oslavila třicáté narozeniny, stojí ve svém životě nohama pevně na zemi a ví, co chce. Povídaly jsme si nejen o tom, co ji v nejbližší době čeká, ale také jak vnímá současné obsazování hereček a jaký má vztah ke kritice a bulváru.

Video

 

Denčo, jak sis užila prázdniny? 

Naprosto plnými doušky! (smích) Byla jsem u moře s rodiči v Provence, tam to bylo moc fajn. Jinak můj přítel je z Liberce, takže jsem byla a jsem většinu času u něj.

Je to nějaký známý herec?

Ne, ne, vůbec. Je to strojní inženýr. Jsme spolu už téměř rok a je to prima!

Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město
Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město, Praha 1

Jaká je to harmonie? Herečka se strojním inženýrem…

Když svým kamarádkám řeknu, že chodím s inženýrem, většinou jejich odpověď zní: „Páni, to je super!“ Reagují takhle, protože si uvědomují, jak je fajn mít někoho blízkého z „jiného světa“. Objevujeme každý zvlášť povolání toho druhého, to je úžasné!

Samozřejmě pro něho je atraktivní, že má doma herečku. A o mou práci jeví velký zájem. Já jsem naopak ráda, že mám doma logicky uvažujícího chlapa s nohama na zemi, který neřeší nějaké emoční rozpoložení, ale umí mě postavit zpátky do reality. (smích) Liberec jsem si díky němu hrozně zamilovala, je kolem krásná příroda, moc jsem si to tam oblíbila.

Takže pendluješ mezi Prahou a Libercem?                         

Ano, ale je to zatím takhle v pořádku. My se na sebe potom těšíme a společný čas plánujeme pečlivě dopředu.

Plánujete kromě společně stráveného času i společnou budoucnost?

Určitě ano. Vždycky, když jsem šla s někým do vztahu, tak tomu tak bylo. Termín svatby sice ještě nemáme, ten je zatím ve hvězdách, ale rádi bychom k oltáři společně došli.

Takže ho vidíš jako otce svého dítěte?

No, to víš, od určitého věku už takhle asi koukáš na každého chlapa. (smích) Už nemůžeš přemýšlet jen nad tím, jestli má ten kluk hezký oči, ale běží ti hlavou i to, jaký bude jednou táta.

Takže tikot biologických hodin už slyšíš?

Jéjej, tikají mi jako blázen! Už třeba takových pět let.

Teda, tak to už je docela dlouho… Hlavně ty jsi nedávno oslavila 30. narozeniny, takže to asi na ženu touha po mateřství dolehne o to víc, že?

Ano, já si myslím, že žena tu třicítku vnímá jako trošku takový mezník. S kamarádkou jsme se shodly na tom, že je to vlastně takové první uvědomění si své smrtelnosti. Člověk do té doby žije, jakoby tu byl navždy, a nic neřeší. Ale najednou přijdou ty třicáté narozeniny, vše na vás dolehne a přeřazujete si své priority. Teď mám ale zrovna roztočený seriál, takže ještě aspoň rok otěhotnět nesmím. (smích)Musím říct, že jsem se i dost zklidnila a smířila jsem se více sama se sebou. V tom nejlepším slova smyslu samozřejmě.

Kdyby ses porovnala nyní a před pěti lety, jak bys na tom byla?

Určitě jsem udělala hrozně velký skok, ale vyžaduje to neustálou práci na sobě samé. Naučení se určité sebelásky, a tak dále… Já mám teda výhodu, že na těch třicet nevypadám. Když přijdu na casting na maminku, tak se mi tam všichni smějí, že bych ji hrát nemohla. Nedávno po mně v obchodě chtěli i dokonce občanku, když jsem si kupovala cigarety. Takže to ještě asi není tak špatný. (smích)Nemůžu hrát tedy úplně maminky, ale zase nemůžu hrát úplně náctiletý holčičky. Jsem teď v takovém nezařaditelném věku. (smích)

Většinou ses objevovala v seriálech nebo filmech v rolích ztřeštěných holek. Vnímá tě tak i společnost?

Řekla bych, že mě lidé vnímají jako princeznu Řachandu. To se na mě valí snad kamkoliv přijdu. A já všem říkám: „Ale ona se nejmenovala Řachanda, ale Markétka.“  Ale i přesto jsem pro všechny prostě Řachanda. S tím už asi nic neudělám.

Zrovna nedávno jsme byli s přítelem v jednom sklípku na Moravě a současně s námi tam byla parta nějakých holek. Ze začátku, když jsme byli všichni ještě střízliví, se ostýchaly a pokukovaly po mně. Jedna sebrala odvahu a zeptala se mě, zda jsem herečka. Tak jsem řekla, že ano, a myslela jsem, že tím naše debata skončila. O dvě hodiny později, když se děvčata trochu ovínila, se na celý sklípek ozývalo: „Řachandooo!“ A najednou si člověk přijde pomalu jak něčí majetek.

Lidé, kteří vás neznají, jsou s vámi najednou hrozně velcí kamarádi, protože vás znají z televize. (smích)Samozřejmě mi to ale nevadí, směju se tomu, ale mohli by na mě pokřikovat i jinak. Ten samotný název „Řachanda“ se mi moc nelíbí.

Jak vnímáš kritiku a bulvár?

Já se s bulvárem nebojím komunikovat. Ale když o mně něco napíše, a je to lež, nebojím se tomu zasmát. Neřeším ho, nečtu, neberu ho jako bernou minci. Dění na internetu mi hlídá moje mamka – když se něco napíše o mně nebo o mých přátelích, tak mi to pošle, abych byla v obraze. Ale neřeším to.

Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m
Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m, Praha 1

Štve tě někdy, že se do filmů nebo seriálů obsazují stále ti stejní herci?

Neštve, já to chápu. Kdybych byla já režisérem, také bych si obsadila své kamarády. A pokud by se mi s nimi dělalo dobře, obsadila bych je znovu. Dříve to bylo také tak, objevoval se všude Menšík, Kopecký nebo Jirásková. Teď je to stejné.

Moje agentka mi třeba radí, že my mladí herci bychom si měli „vychovávat“ mladé budoucí režiséry. Potkávat se s nimi, seznamovat se… Ale já to nedělám a ani spousta mých známých ne. (smích)

Když ti jde o roli, jdeš přes mrtvoly? Co třeba fámy, že se herečky k roli dostaly přes postel?

To se podle mě neděje vůbec. Nevím, zda to takhle u nás funguje, možná to jsou jen nějaké fámy z Hollywoodu. Já sama osobně jsem se s takovou nevhodnou nabídkou nesetkala v životě ani jednou.

Ostrý lokty na castinzích ale nemám. I když na ně často chodím, tak je nevyhrávám. Za celý život se mi podařilo vyhrát jen jeden konkurz, a to do filmu Jiřího Mádla Na střeše. Když jsem na něj šla, tak jsem si říkala: „To mám v kapse, jsme přeci s Jirkou přátelé, to mi určitě dá.“ A když jsem na ten casting dorazila, tak na těch židlích seděly pouze Jirkovy kamarádky, takže mi mé mínění bylo ihned vzato. (smích)Ale nakonec to vyšlo, tak jsem si řekla, že třeba Jiří prolomil mou kletbu neúspěchů.

Jak vyplňuješ dny, kdy zrovna nic nenatáčíš nebo nehraješ?

Naučila jsem se toho volna užívat. Ještě před pár lety mě volno deprimovalo, brečela jsem do polštáře, když jsem neměla ráno kam vstát nebo jsem den neměla naplněný k prasknutí. Teď je tomu ale jinak.

Umím ten čas využít pro sebe, protože čím míň ho mám, tím víc si ho užívám. Dojdu si třeba zaběhat. Nebo si zajdu na jógu, kterou zbožňuju. Myslím si, že prostě ve zdravém těle zdravý duch, a pokud svou tělesnou schránku budu udržovat v dobrém fyzickém stavu, tak se prostě nemůže stát, že budu trpět depresemi.

Jsem také ráda, když se mohu setkat s přáteli a trávit s nimi čas. Ano, občas mívám dny, kdy jen ležím a koukám na seriály. Ale nezlobím se za to na sebe – když moje tělo potřebuje odpočívat, tak odpočívám.

Na Youtube máš i svůj vlastní vlog „Denisa má kanál“. Přemýšlela jsi, že by ses stala placenou youtuberkou?

Jo, přemýšlela. Dokonce si umím představit, že by mě to živilo. Nechápu, proč se to ještě mezi lidmi nechytlo, mně to přijde dobrý a vtipný. (smích)Ne, tak samozřejmě, když člověk do něčeho takového jde, tak musí vždycky naplno, stát si za tím. Chtěla jsem si to zkusit jako další disciplínu, protože v reálném životě jsem strašně stydlivá. Například když mám s někým neznámým telefonovat nebo něco vyřídit, tak mě ta má stydlivost úplně ochromí a paralyzuje. Herectví je pro mě vlastně takový únik od tohoto strachu, protože jsem v roli, nejsem to já – jako Denisa.

Na Youtube je naopak člověk sám za sebe, není tam za postavu. Stala jsem se vlastně scénáristou, režisérem, kostymérem a vším, takže to pro mě byla a je skvělá zkušenost. Začala jsem teď ale být více aktivní na Instagramu, to mě baví taky.

Co tě teď v nejbližší době čeká? Zmínila jsi, že máš roztočený seriál…

Ano, je to seriál Krčín o rodu Rožmberků. Mám tam velice zajímavou roli, má postava se jmenuje Eva z Rožmberka a pendluju s ní napříč životem. V jednu chvíli tam hraji dokonce čtyřicetiletou dámu. Je to pro mě svým způsobem výzva, ale tak to se dá říct u každé postavy. (smích)Jinak v divadle mě uvidíš Na Jezerce. A kromě Kalicha, Vinohrad a Many ještě v ABC.

Denčo, děkuji za rozhovor, bylo to moc fajn!

Rychlá zpověď:

Čím jsi chtěla být jako malá?

Princeznou

Jaká je tvá vysněná role?

Vysněná role si říká o zklamání, takže nemám žádnou vysněnou roli.

S jakou hollywoodskou herečkou nebo hercem by sis jednou chtěla zahrát?

S Meryl Streep nebo s Julií Roberts.

Největší lež, kterou sis kdy nalhávala?

Asi nemám lež, kterou jsem si nalhávala já, ale moji rodiče. A to tu, že mi celé mé dětství říkali, že jsem nejkrásnější na světě. A já jsem jim věřila. Když jsem se dívala do časopisu, kde byla fotografie Miss World, říkala jsem si: „Chudinka, asi neví, že jsem nejkrásnější na světě já!“

Co tě na životě baví nejvíc?

Život sám.

Kdo je u tebe na prvním místě?

Rodina a přátelé.

Co tě dokáže rozčílit?

Jakékoli rozpravy o Babišovi a zmínky o něm. To mě v poslední době rozčiluje.

Co bys pro úspěch nikdy neudělala?

Asi bych nikoho nepodrazila.

Jak nejraději relaxuješ?

Buď úplně poloha mléka a vody, horizontálně bez jakéhokoliv pohybu. Anebo naopak aktivně a nejradši jógou.

Kdybys mohla změnit jednu věc na světě, která by to byla?

Zastavila bych globální oteplování.

Čím na castingu dokážeš zaujmout?

Svou přirozeností.

Jaké je tvé životní motto?

Pro sebe to nejlepší.

Kdo je tvým vzorem?

Meryl Streep nebo Julia Roberts.

Na čem jsi závislá? Na józe, na rodině, přátelích a žvýkačkách.

Dotazovaný se ptá redaktora:
Jaké je to, když dělá rozhovor herečka s herečkou?
Inspirující.
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (3)

View photo gallery

O autorovi

Nela Štefanová
Luxusní bydlení Praha
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

1 + KK 55 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Unikátní byt na Praze 1 - 174m
Praha 1

Unikátní byt na Praze 1 - 174m

4 + KK 174 m², ter. 14 m²
32 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + KK 229 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 149m

3 + KK 149 m², ter. 31 m²
16 518 300 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka
Praha 6

Luxusní vila na prodej Praha 6 - Hanspaulka

7 + KK 527 m²
125 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 339m

4 + KK 139 m², ter. 27 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
100 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město

4 + KK 178 m²
17 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt k prodeji - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 337 400 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m
Praha 1

Byt k prodeji - Praha 1 - Malá Strana - 117m

3 + KK 117 m²
22 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej 267m
Praha 6

Luxusní byt na prodej 267m

7 + 1 267 m²
29 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Smíchov - Praha 5 - 94m

3 + KK 94 m², ter. 11 m²
11 355 100 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasou Troja 145m
Praha 7

Luxusní byt s terasou Troja 145m

3 + KK 145 m²
33 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město 165m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Nové Město 165m

3 + KK 165 m²
19 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Praha 8

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m

3 + KK 113 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 1 Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Praha 1 Nové Město

4 + KK 178 m²
44 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář Troja 415m
Praha 7

Luxusní kancelář Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Praha 4

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4

2 + KK 81 m², ter. 23 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m
Praha 4

Prodej luxusního bytu Praha 4 - 62m

1 + KK 62 m², ter. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelářské prostory na prodej 620
Praha 6

Luxusní kancelářské prostory na prodej 620

Atypický 620 m²
100 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 1 Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Praha 1 Nové Město

3 + KK 165 m²
39 600 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Praha 6 - Dejvice - 235m
Praha 6

Dům na prodej Praha 6 - Dejvice - 235m

7 + 1 235 m², bal. 20 m², ter. 15 m²
22 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m
Mimo Prahu

Luxusní vila na prodej Praha východ 1341m

7 + KK 1341 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Luxusní rodinný dům Praha 6 - Ořechovka

5 + 1 246 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

3 + KK 156 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila k pronájmu Ořechovka - Praha 6
Praha 6

Luxusní vila k pronájmu Ořechovka - Praha 6

5 + 1 235 m², ter. 15 m²
98 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 86m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 86m

2 + KK 86 m², bal. 3 m²
34 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Hotel na prodej Praha 6 - 620m
Praha 6

Hotel na prodej Praha 6 - 620m

Atypický 620 m²
100 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo
Praha 1

Luxusní byt s výhledem na hrad Smetanovo

2 + KK 106 m²
100 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Karlín - 50m
Praha 8

Byt na prodej Karlín - 50m

2 + KK 46 m², bal. 5 m²
7 285 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na pronájem na Praze 5 - 996m

5 + KK 707 m², bal. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Dům na prodej Malá Strana Praha
Praha 1

Dům na prodej Malá Strana Praha

3 + 1 92 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt Malá Strana - 194m
Praha 1

Mezonetový byt Malá Strana - 194m

5 + KK 194 m²
32 929 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m
Praha 1

Luxusní byt terasou na Praze 1 - 232m

4 + 1 232 m², ter. 60 m²
29 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Novém Městě - 156m
Praha 1

Luxusní byt na prodej na Novém Městě - 156m

5 + KK 156 m²
19 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní loftový byt s terasou Praha 1 - 310m
Praha 1

Luxusní loftový byt s terasou Praha 1 - 310m

6 + KK 310 m², ter. 31 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Praha 3 - 41m
Praha 3

Byt na prodej Praha 3 - 41m

1 + KK 41 m², ter. 7 m²
3 690 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana - 257m

5 + 1 257 m², bal. 10 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - 48m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - 48m

2 + 1 48 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m
Praha 5

Luxusní vila na prodej na Praze 5 - 996m

5 + KK 707 m², bal. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m
Praha 1

Byt na pronájem s terasou Praha 1 - 202m

5 + 1 202 m², ter. 13 m²
90 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 302m
Praha 7

Penthouse Troja 302m

5 + KK 302 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 415m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 415m

Atypický 415 m², bal. 4 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m
Praha 1

Byt na prodej Smetanovo nábřeží 235m

5 + KK 235 m²
79 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 Staré Město

2 + KK 133 m², bal. 3 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m
Praha 1

Luxusní byt Praha 1 - Malá Strana 66m

2 + KK 66 m², bal. 5 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m
Praha 1

Obchodní prostor na prodej Malá Strana 31m

Atypický 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha 5 - 260m

4 + KK 234 m², bal. 16 m², ter. 40 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt v Troji
Praha 7

Luxusní byt v Troji

1 + KK 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m
Praha 1

Byt se zimní zahradou Smetanovo nábřeží 256m

4 + KK 256 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na Praze 6 - 105m
Praha 6

Byt na Praze 6 - 105m

4 + KK 105 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Staré Město 159m
Praha 1

Luxusní byt na prodej Staré Město 159m

4 + 1 159 m², bal. 2 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 1 - Malá Strana
Praha 1

Luxusní byt na pronájem Praha 1 - Malá Strana

4 + KK 239 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257
Praha 1

Luxusní byt na prodej - Malá Strana - 257

5 + KK 257 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Malá Strana
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Malá Strana

3 + KK 239 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks