Top hledané
Výsledky (0)
Kdo se stanem celkovým vítězem show Survivor 2024?

Diváci tipují vítěze Survivoru, vede Márty a Mikýř. Mezitím Filip zase vysvětluje svůj kontroverzní odchod

Denisa Zajíčková
25. dubna 2024
+ Přidat na Seznam.cz
5 minut
Porazí Mikýř nakonec oba kmeny?

Diváky lákal moderátor Ondřej Novotný na dramatickou kmenovou radu, kterou Survivor ještě nezažil. Mnozí tak na sociálních sítích usoudili, že Yeni konečně vytáhne svou výhodu a pošle Lovce na nečekané hlasování. Nestalo se, Pirát trochu ostrouhal, zjistil, že pro dobrotu na žebrotu a Iva ze sebe udělala nevděčnici. Favoritem na vítěze tak zůstává Márty nebo Mikýř! Podle čeho diváci tak soudí? 

Yeni podle některých určitě vyhrála
Dojde na drsnou hru, kterou slibuje produkce?
Odměny jsou stále lákavější

Všichni už jsou doma, to není žádné tajemství. A zatímco někteří chytili svou novou slávu za pačesy a vypouští jednu pikantnost ze zákulisí za druhou, aby si fanoušky udrželi, další podivně mlčí a na sociálních sítích se vůbec neangažují. Například tanečník Martin Prágr, který se rozhodl, že se nepřihlásí vůbec nebo Mikýř, který svůj návrat sice ohlásil, to ale byl na dlouhou dobu jeho poslední příspěvek. Bojí se, že by něco prozradili? 

Právě oni dva jsou podle diváků horkými kandidáty na vítěze. Márty byl až donedávna v soutěži velmi nenápadný, svou upřímností si ale mnohé získal. A dokonce sama Yeni se v jednom z videí nechala slyšet, že právě tanečník je čistá duše. To samé si o něm myslí i diváci. Snad právě tohle udělá Mártymu radost - donedávna ho totiž diváci znali především ze soutěže StarDance, kde neměl šanci svou osobnost ukázat. Tady se mnohé změnilo.

Pronájem Luxusního mezonetu 2+kk, Praha
Pronájem Luxusního mezonetu 2+kk, Praha, Praha 1

Mikýř riskoval svou pověst

I Mikýř svou účastí velmi riskoval. Snadno se totiž mohl dostat v nemilost diváků a celá jeho kariéra by byla rázem pryč. Něco podobného se stalo influencerce Nikole Čechové, kterou diváci znají jako Shopaholic Nicol. Televize ji vykreslila jako manipulativní lhářku - a dodnes se najdou ti, kteří jí to připomenou. Lze tak předpokládat, že už by znovu nabídku na účast nepřijala. 

Toho se ale nemusí Martin Mikyska bát. Diváky si získal svým bryskním humorem, inteligencí, nadhledem i perfektním marketingem na sociálních sítích, o které se tu zatím staral jeho tým. Dokonce se ukázalo, že má na těle několik tetování, které mu říká, jaké úkoly má během Survivoru splnit - tleskat jako lachtan, udělat salto nebo oslavit třicetiny bez alkoholu. To poslední se mu povedlo vcelku snadno. Chyběl také oheň, teplá peřina a něco dobrého k snědku.

Není divu, že právě tito dva muži jsou horkými adepty na vítěze. Budou mít ale diváci pravdu? Ve veřejném prostoru se objevují spekulace také o Janě z Lovců nebo Yeni, která během hry ukázala, že má rozhodně pod čepicí. A také se už od začátku šušká, že by to mohla konečně vyhrát žena. Zda je to ale pravda, vědí jen ti, kteří na osudné poslední kmenové radě seděli. 

Otevřít v galerii (1)
Pirát si užil odměnu plnými doušky
Pirát si užil odměnu plnými douškyZdroj: se souhlasem TV Nova

Podivný tah Piráta a Nikoly nevyšel

Pro dobrotu na žebrotu, to si jistě dodnes říká Pirát a Nikola, kteří se jali zachránit evidentně vysílenou Ivu v kmeni Titánů. Jak věděli, že je v ohrožení, je záhadou. Mnohým divákům u televizních obrazovek totiž dokonce uniklo, že právě k této hráčce má Pirát nějaké bližší vazby. 

Vzdání se imunity v její prospěch ale dopadlo fatálně - jednu půlku dal on, druhou Nikola. A Iva ji odmítla. Na to měla sice právo, jenže imunita už byla použita, a tak vlastně propadla. Když se to Iva dozvěděla, evidentně věděla, že tohle pro ni nebude znamenat dobrou pozici a dostala se do role velké nevděčnice. Ačkoliv několikrát zopakovala, že si toho váží. Pokud á však jít do duelu, chce si ho zkusit, aby věděla, že do Survivoru opravdu patří. 

A byl konec. Bandurko zvítězil, vrátil se do kmene Titánů a bude tam mít teď velmi těžkou pozici. Vlastně tam totiž z kmene Lovců zůstal sám - Kristýna a Tomáš už se dávno cítí být členy červeného kmene. 

Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov
Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov, Praha 1

Filip má pro sledující další vyjádření. Ani teď to není lepší

Jak to do budoucna zamává se hrou, to ještě uvidíme. Zatím hra nedošla ani do sloučení, ačkoliv už k tomu nechybí mnoho. Stále však někteří diváci čekají na tu fantastickou hru plnou zvratů a dramatických okamžiků, kterou jim produkce od začátku slibuje. Zejména od chvíle, kdy odcházel jeden účastník za druhým. 

Mezi těmi, kdo to vzdal, rozhodně kraluje hasič Filip Křížek, který se jen před pár dny snažil divákům na svých sociálních sítích znovu vysvětlit svůj odchod. Některé už ani nepřekvapí, že si znovu protiřečil. Snad, že právě tady platí - mlčeti zlato. 

„Když jsem odjížděl do Survivoru, tak jsem jako hasič dostal byt a v práci jsem nedostal volno, které bych potřeboval. Takže bylo na mně, jestli si uchovám tu práci a jistotu bydlení pro sebe, přítelkyni a syna, nebo jsem mohl zkusit vyhrát Survivor. Mám raději jistotu a nechtěl jsem si hrát s tím, že ztratím všechno a pak bych klidně neměl nic. To byl jeden z důvodů. Kdybych se nevrátil, tak bych mohl v Česku přijít o hodně věcí,“ řekl po svém návratu v rozhovoru pro Super.cz.

Svá slova bral rychlé zpátky poté, co se začalo mluvit o pokutě od Novy, protože porušil smlouvy, kterou podepsal. Ta mu například ukládá, že doma nesmí mít takové závazky, aby mu bránily hru dohrát. Na to se ho pochopitelně ptají také sledující na sociálních sítích. 

„Proč si opravdu odešel?“ zněla jedna z otázek. „Protože mi chyběla rodina, byl jsem slabej pro tu soutěž a nezvládl jsem to,“ odpověděl Filip. „Odejít pro uvědomění, že máš doma syna, je chabé,“ ohradila se další anonymní sledující. „Přihlaste se a ostrov vám ukáže,“ reaguje Křížek. „Opravdu si měl dovolenou jen na cca měsíc, takže si věděl, že odstoupíš?“ zněla další otázka. „Opravdu ne,“ stojí si za svým Filip. A v podobném duchu se nesly i další otázky. „Je pravda, že prioritní důvod, proč si odešel, nebyl stesk, ale konec dovolený v práci?“Ne, byl to čistě jen stesk,“ říká. Dodal také, že ho zpětně mrzí, že to vzdal. Kde je ale skutečná pravda, to ví jen on sám. Není pochyb, že právě změnou svého vyjádření se snaží zajistit, že na žádnou pokutu nedojde. 

Už v dřívějším rozhovoru, který jsme publikovali, se nechal slyšet, že má z finančního postihu strach. Tak snad to pro všechny dopadne dobře! Jen by to chtělo srovnat si ta vyjádření…

Zdroj: redakce, Instagram, TV Nova, VOYO

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze