Druhá šance nebo osudová přitažlivost? Tyhle páry to zkusily

Koho to k sobě táhne i po letech a několika rozchodech?
20. července 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Vztahy na červeném koberci se velmi často řídí specifickým vzorcem: dát se dohromady, zamilovat se, rozejít se, smířit se a celý koloběh opakovat. A právě celebrity jsou neustále zapojeny do nepopsatelných návalů lásky, nenávisti a chtíče. Jejich instagramové účty mnohdy přinášejí více dramatu než odpolední telenovela.  

Adam Levine a Behati Prinsloo

Zdroje: Brides.com, Bustle.com

Je dobrý nápad vrátit se ke svému ex? 

Na tuhle otázku odpověď bohužel nemáme. Pro některé páry je však přestávka, nebo dvě, přesně to, co jejich vztah potřeboval k úspěchu. Ať už se rozešli na několik měsíců nebo let, svoji cestu zpátky si znovu našli.... Aspoň pro teď. 

"Myslím, že každý vztah je individuální. Na návratu k bývalému partnerovi nebo partnerce nevnímám nic špatného, pokud mají oba odvahu otevřít téma důvodu k rozchodu a dohodnout se na vzájemné komunikaci nebo úpravě svého chování. Pokud si umějí partneři vyjasnit, co od vztahu potřebují a jaké projevy chování od sebe očekávají, je naděje na nový začátek. A to i přes to, že to může bolet a není to snadné,"

říká pro LP-Life životní koučka Kateřina Golembiowski. Je to tak určitá naděje, že druhé šance skutečně můžou dopadnout dobře. A pokud na ně nevěříte, třeba vám tyto slavné páry pomůžou změnit názor.  

Gigi Hadid a Zayn Malik 

Gigi Hadid a Zayn Malik
Gigi Hadid a Zayn Malik • Zdroj: Profimedia

Zpěvák Zayn Malik a modelka Gigi Hadid se poprvé setkali na after-party Victoria´s Secret v listopadu 2015 a ani oni sami v tu chvíli netušili, jaká strastiplná cesta je čeká. Zayn zrušil své zasnoubení s Perri Edwards a Gigi ukončila svůj vztah se zpěvákem Joe Jonasem.  

Nikdo ale netušil, jak vážný jejich vztah opravdu je, dokud Zayn nezveřejnil videoklip k singlu Pillowtalk, kde hrála právě modelka. A jak už to tak bývá, i tenhle vztah měl mouchy. Během šesti let se rozešli hned třikrát - v červnu 2016, v březnu 2018 a v lednu 2019. Úspěšná modelka měla během té doby jeden krátký románek s Tylerem Cameronem, ale ani ten nevyšel a hádejte proč!  

V lednu roku 2020 už byl pár opět pospolu, když společně oslavili zpěvákovy narozeniny v rodinném okruhu. A o tři měsíce později už Gigi potvrzuje zvěsti o těhotenství. V září minulého roku přivítali na svět holčičku jménem Khai. A vypadá to, že od té doby jsou všechny mraky z oblohy pryč.  

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město, Praha 1

Justin Bieber a Hailey Bieber  

Justin a Hailey Bieberovi
Justin a Hailey Bieberovi • Zdroj: Profimedia

Jeden z nejznámějších párů současnosti je Justin a Hailey Bieberovi. Tahle dvojka se poprvé potkala v roce 2009 a má to dokonce zdokumentované! Když otec Hailey představoval popovou hvězdu, ani se neusmála. Rozhodně netušila, že za deset let bude nosit jeho jméno. Několik let po prvním setkání se pár setkal na premiéře dokumentu Never Say Never, jenže ani tady nebyl ve vzduchu jediný náznak lásky. Justin totiž v tu chvíli řešil svůj vztah se Selenou Gomes, a jak sami víme, to bylo hoooodně komplikované!  

Průlomový byl rok 2016, kdy spolu strávili Nový rok a zpěvák zveřejnil fotografii, na které dává novoroční polibek Hailey. Fanoušci sice jásali, jejich radost ale rychle utichla v roce 2018, kdy Justin oznámil comeback se Selenou. No a potom už to šlo ráz na ráz. Ani další slepený vztah s Disney hvězdičkou nevyšel a v červenci 2018 odjel Bieber s Hailey na Bahamy. A právě tam položil zpěvák tu nejzásadnější otázku, na kterou dostal odpověď ANO. A necelé tři měsíce poté už pár potvrdil sňatek a manželství.  

Justin Timberlake a Jessica Biel  

Justin Timberlake a Jessica Biel
Justin Timberlake a Jessica Biel • Zdroj: Profimedia

Justin a Jessica se poprvé potkali na narozeninové oslavě kamaráda v roce 2007. Podle přátel to ale nebyla láska na první pohled. Sám Timberlake přiznal, že to bylo spíše nehollywoodské seznámení.  

“Musel jsem být hodně vytrvalý, abych ji přiměl jít se mnou na schůzku,” 

přiznal zpěvák pro US Weekly, který si vzal její telefonní číslo prostřednictvím společného přítele. Asi nemusíme zmiňovat, že Biel nakonec souhlasila. V květnu už byli oficiálně spolu. V březnu 2011 ale dvojice potvrdila zvěsti o rozchodu a každý se rozhodl jít vlastní cestou. Naštěstí to netrvalo dlouho a za pouhé tři měsíce už hlásili návrat. A stejně jako u Justina a Hailey, i tady proběhly zásnuby poměrně rychle. V prosinci toho roku už měla Biel prstýnek.  

Tahle dvojice je krásným příkladem toho, že někdy se opravdu vyplatí dát druhou šanci. V říjnu 2012 měli svatbu a dnes spolu mají dvě děti. Tohle jsou naši velcí favorité na “žili šťastně až do smrti”. 

Katy Perry a Orlando Bloom  

Katy Perry a Orlando Bloom
Katy Perry a Orlando Bloom • Zdroj: Profimedia

Katy a Orlando se poprvé setkali na after-party Golden Globes v roce 2016. Podle zdroje z večírku se oba chovali dost koketně, a navíc ten večer odcházeli společně. V dubnu to oficiálně potvrdili na svatbě kamarádů v Aspenu a na společném víkendu na hudebním festivalu Coachella.  

O rok později už byly věci zase jinak a oba potvrdili rozpad vztahu. V Hollywoodu ale nic netrvá věčně, v srpnu 2017 byli společně spatřeni na koncertě Eda Sheerana v Los Angeles, kde už vypadali zase jako hrdličky.  

V únoru 2019, přesně na Valentýna, Orlando požádal Katy o ruku. A samozřejmě, že řekla ano! Pár sice od té doby svatbu ještě nestihl, společně ale stihli na svět přivést dceru Daisy Dove. A musíme říct, že jim to spolu opravdu sluší.  

Adam Levine a Behati Prinsloo 

Adam Levine a Behati Prinsloo
Adam Levine a Behati Prinsloo • Zdroj: Profimedia

Láska přes email, přesně takhle bychom mohli popsat jejich společné seznámení. Adam v roce 2012 zrovna hledal dívku pro svůj nový videoklip. Jeho kamarád mu poradil právě Behati a řekl o ní, že by se na to parádně hodila, protože je divoška. Zpěvák se jí rozhodl napsat email s otázkou, jestli do toho půjde. Modelka to nakonec odmítla, posílání emailů ale nepřestalo a dál si dopisovali. Setkali se o měsíc později a prý to byla láska na první pohled.  

Na jaře roku 2013 se ale na chvíli rozdělili.  

„Rozcházeli jsme se dva měsíce, uvědomili jsme si, že to bylo nejhorší rozhodnutí, pak jsme se dali zase dohromady, zasnoubili se a vzali jsme se. Byla to divoká jízda!,“ 

řekla Prinsloo v rozhovoru pro Porter. V roce 2016 přivítali na svět první dceru Dusty Rose. O dva roky později se narodila druhá dcera Gio Grace.  

Jennifer Lopez a Ben Affleck 

Ben Affleck a Jennifer Lopez
Ben Affleck a Jennifer Lopez • Zdroj: Profimedia

A máme tu nejnovější comeback! Historie #Bennifer sahá až do roku 2001, kdy se oba potkali na natáčení filmu Gigli. A jiskra přeskočila především mimo obrazovky. Další rok spolu spolupracovali na dalším natáčení. V listopadu roku 2002 přišlo nečekané zasnoubení. Prsten Jennifer Lopez vyvolal velkou lavinu - broušený růžový diamant vytvořený Harrym Winstonem zahájil trend barevných diamantů a zvýšil hodnotu růžových diamantů.  

V září 2003 svoji svatbu ale odložili. Prý kvůli obrovské pozornosti médií. Jak to přesně bylo, nevíme, o půl roku později ale potvrdili definitivní rozchod. Od té doby se po této dvojici jako takové slehla zem. Každý si šel po své ose a prožíval vlastní milostné životy, odděleně.  

To se ale změnilo na začátku letošního roku. Jennifer oznámila rozchod s dlouholetým partnerem Alexem Rodriguezem.  

„Uvědomili jsme si, že jsme lepší jako přátelé, a těšíme se, že tomu tak bude i nadále. Budeme i nadále spolupracovat a vzájemně se podporovat v našich společných podnicích a projektech,” 

uvedli v prohlášení pro magazín People. No a v květnu už byla Jennifer viděna po boku Benna a spekulace byly na světě! Pár spolu strávil víkend v Montaně a později začal být vídán po jejím boku i u ní doma. Teď už ani jeden z nich nic netají a vypadají spolu jako zamilovaní puberťáci. Tak třeba jim to napodruhé klapne! 

Marek Ztracený a Marcela Skřivánková

Marek Ztracený a Marcela Skřivánková
Marek Ztracený a Marcela Skřivánková • Zdroj: Profimedia

Zpěvák Marek Ztracený a jeho partnerka Marcela Skřivánková si prošli mnoha dramaty. Několikrát se rozešli, ale vždycky je to zase přitáhlo k sobě. Jak jsou na tom teď a jak se na překonané krize dívají zpětně?

„Na začátku jsme to měli divoké. Rozešli jsme se a zase sešli, pak zase rozešli, zase sešli, a pak ještě asi dvanáctkrát,“

řekl Marek pro časopis Marianne s lehkou nadsázkou a svým typickým humorem.

„Věděla jsem, že je to ten pravý, když se dva lidé milují, mají potřebu zkoušet to znova, i když se něco nepovede, a na to špatné zapomínat, pouštět to z hlavy. Nemá smysl babrat se v minulosti a vzájemně si připomínat křivdy, to bychom se z toho nikdy nevymotali,“

doplňuje zpěvákova partnerka Marcela. Věci se u nich změnily především po narození syna Marka, kterému je 9 let. Zpěvák si totiž uvědomil, že svého syna nechce vidět jednou za čtrnáct dní a situaci s přítelkyní slepil dohromady. A právě děti bývají velmi častým důvodem, proč se manželské páry vracejí zpátky i napodruhé. 

"Hlavní roli sehrává to jestli jsou ve vztahu děti. Tam už je to zase o úplně jiném typu závazku. Slepovat se dá kde co, otázkou ale je, jakou to bude mít životaschopnost v praxi. Někdy lidé potřebují dozrát do bodu, kdy znovu obnoví vztah, který jim začal dávat oběma větší smysl až po čase,"

uvedla pro LP-Life psycholožka Nikola Šraibová. 

Koronavirová pandemie zatočila s životy nás všech. Nezkomplikovala pouze zdravotní stav, ale podepsala se také na kvalitě vztahů. Někomu mohl nadbytečný čas pomoct, jiným zase karanténa a s ní často spojená ponorka naopak přitížily. Který český pár si během lockdownu dal sbohem?

Radka a Tomáš Třeštíkovi

Radka a Tomáš Třeštíkovi
Radka a Tomáš Třeštíkovi • Zdroj: Profimedia

Zprávou o rozchodu překvapili také manželé Radka a Tomáš Třeštíkovi. Na sociálních sítích se prezentovali jako šťastná a spokojená rodina, plánovali nový život v rodinném domě, který začali stavět loni. Skutečnost však byla nejspíš jiná a po devíti letech se rozhodli jít od sebe.

"Jsme bohužel natolik rozdílní, že si další společnou partnerskou cestu životem v tuto chvíli prostě neumíme představit,“

přiznal fotograf na svém instagramovém profilu. Následně dodal, že se rozchází v dobrém a bez velkých emocí a že zůstávají nadále přáteli a milujícími rodiči svých dvou dětí.

Dávají druhé šance spíš ženy nebo muži?

"Řekla bych, že více ženy mají tu tendenci se vracet k ex partnerovi, je to možná ovlivněno tím, že máme v sobě více vyvinutou empatickou část v sobě. Ženy jsou více emočně založené, muži zase racionálně. Ženy mají tendenci přehlížet, více omlouvat, doufat a čekat. Muži většinou řeší fakta a dělají radikální rozhodnutí,"

říká vztahová terapeutka Lucie Zápotocká pro LP-Life. 

A proč to vlastně děláme?

"Lidé se do vztahů někdy vracejí pro potvrzení svých zažitých vzorců z dětství nebo dospívání - proto si přitahujeme stále stejné typy partnerů. Pak je důležité zjistit, jaké vzorce (přesvědčení) ohledně našich vztahů máme uloženy v hlavě, které fungují výborně a které naopak přináší smutek a strach,"

uvádí psycholožka Nikola Šraibová pro LP-Life. 

A jak to máte vy, věříte na druhé šance? Který pár má podle vás nejlepší budoucnost? Myslíte si, že lze "vstoupit dvakrát do stejné řeky", nebo jste spíš zastánci toho, že "pro jedno kvítí slunce nesvítí"? Přísloví a pranostik se k obnovovaným vztahům váže nespočet.

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jestli někdo vraždí kvůli módě, tak já to nejsem. Ale zaručeně ti pomůžu zahladit stopy. Miluju dobrou kávu a toulky po Praze s příjemnou hudbou v uších. Červená rtěnka je správnou volbou, vždycky!
Kateřina Ostrejšová
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
140 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks