Top hledané
Výsledky (0)
Kolekce plná krásných Amazonek a oslnivých večerních šatů – Elie Saab předvedl, že to prostě umí!

Elie Saab S/S 2018: Přehlídka krásných Amazonek!

Martina Šmalclová
03. listopadu 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Azurová modř evokuje luxusní dovolenou

Sexy kolekce, ze které vám spadne brada!

Některé módní přehlídky jsou plné divokých a extravagantních modelů, které ne vždy můžete vynést. Jiné jsou plné sofistikovanosti a vkusné „klasiky“, kterou vynést můžete a chcete! Elie Saab je rozhodně tím druhým případem. Sexy rozparky, hluboké výstřihy, luxusní třpytivé materiály, štíhlé dámské siluety. Představujeme vám kolekci S/S 2018, ze které vám spadne brada! 

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

V zářivých barvách amazonského ráje

Talentovaný libanonský návrhář Elie Saab se postaral o skutečně luxusní podívanou. Designér pracoval s duhou barev inspirovanou amazonským deštným pralesem. Svěží zelená, kanárkově žlutá, smyslná červená, mořská modrá. Modely v jasných a zářivých barvách ptáků amazonského ráje rozzářily molo!

S Elie Saab na luxusní plavbu po moři

Nejen divoký deštný prales stojí za vznikem kolekce S/S 2018. Moře se stalo dalším zdrojem inspirace. Mořská modrá je symbolem exkluzivní dovolené, ale protože Elie Saab je návrhářem především večerních rób, bikiny v jeho kolekci nečekejte. Na luxusní plavbu po moři se můžete vydat v oslnivých večerních šatech s flitry. V nabídce je azurově modrá nebo romantická korálová.

Prodej bytu 2+kk (3+kk), Praha 3 Žižkov - 69m2
Prodej bytu 2+kk (3+kk), Praha 3 Žižkov - 69m2, Praha 3

Python potisk, lurex i roztančené třásně!

Oslnivé večerní šaty plné hedvábí, lurexu, flitrů, krajek a python potisku, kaftanové šaty z šifonu s tropickými vzory, sukně a topy s roztančenými třásněmi, elegantní blejzry nebo kožené bundy s barevnými výšivkami exotických květů. Elie Saab se rozhodl, že kolekce S/S 2018 bude bohatá na každý kousek dámského šatníku. Povolená délka? Bez limitu! Mini, midi i maxi! 

Prohlédněte si kolekci S/S 2018 plnou ženských sexy modelů v naší fotogalerii a nechte se zlákat na luxusní plavbu po moři, nebo s námi vyrazte na dobrodružnou výpravu do magického deštného pralesa nespoutané Amazonie!

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Z vaší figury vytvoří tělo bohyně!

Je málo návrhářů po světě, kteří skutečně dovedou podtrhnout ženskou krásu. Proto když se řekne Elie Saab, je to pro mě, jako když se země zachvěje!

V nejnovější kolekci Jaro/Léto 2018 mě nejvíce zaujaly bílé kostýmkové šaty s hlubokým výstřihem společně se stejně jasně bílým sakem, které provokativně končí v půlce stehen. Dámy co si budeme povídat, tohle je model, který doslova klame tělem! Je sice bílý, ale střih z vaší figury vytvoří tělo bohyně i ve chvílích, kdy si například zajdete jenom k rautu pro nějaké to jídlo.

Já sama bych tento model vynesla například na moje milované dostihy do Velké Chuchle, protože ty šaty by si takovou událost prostě zasloužily!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Elie Saab
OBSESSION Multibrand Store Široká 37/7, 110 00 Josefov, Česko
+420 224 817 318