Top hledané
Výsledky (0)
Emeli Sandé, vítězka Brit Awards a nejlepší britská umělkyně roku 2017, zazpívá poprvé před českým publikem v pražské O2 aréně. My se už nemůžeme dočkat jejího neuvěřitelného kouzla a luxusní show.

Emeli Sandé „druhá božská Adele“ se zlatem v hrdle bude v Praze

Mgr. Jana Höger
06. února 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Emeli Sandé

Čím si získala naše srdce

Emeli Sandé, nebo také chcete-li Adele Emily Sandé, si svou zaslouženou přízeň lidí získala v roce 2012. Podmanila si celý svět svým debutovým albem Our Version of Events. Nicméně už v roce 2011 poslala svou první vlaštovku v podobě singlu Heaven. Umělkyně luxusně zvládající kombinovat styly R&B, soul, gospel a pop vystoupí 20. února 2018 v pražské O2 aréně. Nejlepší britská hvězdička roku 2017 nyní i českému publiku představí své největší hity.

Emeli Sandé
Emeli Sandé
Emeli Sandé

Luxusní ocenění na sebe nedalo dlouho čekat

Za desku Our Version of Events obsahující luxusní hity jako Next To Me či My Kind of Love získala ocenění Brit Awards, stejně tak zvítězil i její singl Read All About It a dle očekávání se Emeli Sandé stala nejlepší umělkyní roku. Debutové album Our Version of Events se pak dokonce objevilo na špici nejprodávanějších alb ve Velké Británii za rok 2012. 

Vysloužila si čest nazývat se opravdu druhou Adele?

Ano, rozhodně. Zpěvačka je pro své dokonalé pěvecké kvality a osobitý sametový hlas s podstatě širším hudebním záběrem opravdu přirovnávána k Adele. Ameli Sandé sklízí luxusní úspěchy nejen na poli pěveckém, ale i jako autorka písní. Skladby psala pro Rihannu, Alicii Keys, Leoni Lewis a další.
Píše se rok 2016…

Pronájem rodinné domu Praha 6 Suchdol – 208
Pronájem rodinné domu Praha 6 Suchdol – 208, Praha 6

Po kratší pauze vyrazila do neúprosného boje v hudební branži deskou s názvem Long Live the Angels, s prvním siglem Hurts. Ze skladeb na nás „ mluví“ vyspělost, životní cesty zpěvačky, které však byly mnohdy spletité. Své osobní zkušenosti a zážitky se snažila vdechnout do samotných písní, jenž jsou realistické a uvěřitelné.

Budeme svědky zcela prvního setkání se zpěvačkou v českém prostředí. Pro koncert v pražské O2 aréně si vybrala i svého předskokana, kterým se stane česká zpěvačka Lenny. Těšíme se na 20.02. 2018, kdy tato skvělá pěvecká show vypukne.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze