Top hledané
Výsledky (0)
V hlavní roli Philipp Plein, Tony Kelly a panenky. Jak tohle dopadne?

Erotikou nabitá kampaň Philipp Plein: Tohle léto bude pěkně žhavé!

Martina Šmalclová
21. dubna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Tohle léto bude pěkně žhavé!

Party u bazénu

Osobitá, nekompromisní, s jasným podpisovým vzorem. Taková je tvorba módního fotografa Tonyho Kellyho. Pokud jste o něm ještě neslyšeli, po luxusní kampani Philippa Pleina se to nejspíš změní.
Německý návrhář a irský fotograf vás zvou na lehce zvrácenou návštěvu bazénu…

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Kampaň a její poslání

Hlavním cílem luxusní kampaně je zpochybnit stereotypy, vyměnit role a konfrontovat tabu. Klíčovými pojmy jsou sexualita, jiskření, náboj a nahá těla, které kampaň doprovázejí od začátku do konce.

Armáda panenek útočí

Vedle modelek a sebe samého se Philipp Plein k prezentaci svých luxusních střevíčků, tenisek, kabelek, brýlí a plavek rozhodl využít ještě jednoho netradičního prvku – armády drobných panenek. Výsledkem této odvážné spolupráce jsou nejen vtipné, ale i eroticky laděné snímky.

Prodej luxusní vily 7+kk, Praha východ - 370m2
Prodej luxusní vily 7+kk, Praha východ - 370m2, Okolí Prahy

Žárlivost očima Tonyho Kellyho

Jeden z nejvtipnějších snímků je ten, na kterém panáček s nožem v ruce plánuje propíchnout stylovou tenisku Philippa Pleina. Snad ze žárlivosti? Kdo ví. Kampaň je hrou příběhů, které nemají jasně daný konec ani začátek.  

Mistr svého řemesla

Umění Tonnyho Kellyho nemá nic společného s tvorbou většiny současných fotografů. A to je jedině dobře. Čtyřiačtyřicetiletý fotograf, který působí střídavě v Los Angeles a Evropě, má za sebou spolupráci s těmi nejvýznamnějšími magazíny a novinami. Před objektivem mu stály hvězdy světového formátu Bruno Mars, Demi Lovato, Will Ferell, Matt LeBlanc nebo Justin Bieber.

Další unikátní tvorbu Tonnyho Kellyho si můžete prohlédnout na konci galerie.

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Nová kampaň, nová kolekce a novodobé pojetí erotiky doslova vystřelilo práci Philippa Pleina do vesmíru!

Jistě, nesmím zapomenout na umění fotografa jménem Tony Kelly...nicméně móda je to, oč tu běží!

Pozor, Keni útoč! To bylo to první, co mě napadlo u fotky, kde jistý Ken nenápadně svléká bikini napůl ponořené modelky. Černobílá je klasika a v létě určitě mezi těmi pastelovými bikinami všude okolo rozhodně vynikne. Bohužel nápisy nesoucí návrhářovo jméno mi dost připomínají značku Calvin Klein. Je to škoda a jedno velké mínus v jednom!

Prudce sexy červené lodičky ozdobené třpytivou lebkou uprostřed podpatku mě dostaly, a to nejen proto, že jde už na první pohled o luxusní záležitost. Možná mě uchvátily i z toho důvodu, že jsem si dnes nechala udělat perfektní manikúru se stejným odstínem laku. Ach ty marnivé ženy, co?!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze