Top hledané
Výsledky (0)
V zimě pracovat, v létě cestovat. Komu by se takový pohodový luxusní život nelíbil. Máte-li odvážného ducha a vášeň pro extrémní sporty, nechte se inspirovat.

Extrémní sporty jako životní styl

Eva Ledecká
08. února 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Paul Millet je odvážný Francouz, jehož vášní jsou hory, lyže, cestování a freeridové sjezdování.

Luxus jménem svoboda

Jeho koníček naplňoval 33letého Paula Milleta natolik, že se mu stal zaměstnáním. Přes zimu sjíždí vysoké hory mimo sjezdovky a natáčí své sjezdy na kameru. Ty poskytuje známé sportovní značce Salomon. Přináší tak divákům autentické a jedinečné záběry, které většinou pochází z francouzského Chamonix, oblasti, kde sjel všechny možné freeridové trasy. Věnuje se také extrémním sjezdům majestátních hor na kole, které rovněž natáčí. Při sledování pořízených videí se divákům až tají dech.

Kromě toho působí jako instruktor sjezdového lyžování v luxusním středisku Chamonix, což představuje další složku jeho výdělku. Jakmile zima pomine, sbalí si věci a cestuje po světě. Začíná mu dlouhá a dobrodružná dovolená. Nepředstavujte si však žádný luxus v parádních hotelech. To jaksi nekoresponduje s jeho povahou a duchem extrémisty.

Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha
Pronájem luxusního bytu, 3+kk, Praha, Praha 1

Mnoho podob luxusního života

Předpokladem pro takový životní styl je odvaha a svobodný duch. Lidé, kteří potřebují ke svému životu zázemí, vybudovanou kariéru a jistoty, by tento svobodomyslný život pravděpodobně těžce snášeli. Pro každého však slovo luxus může znamenat něco jiného. Jeden v něm vidí hmotné statky, druhý svobodu a možnost udělat si ze svého koníčka životní náplň. Rozhodnutí, co pojmenovat luxusem, je na každém z nás.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze