Top hledané
Výsledky (0)
Udržitelná móda je téma, o kterém se v posledních letech v médiích často diskutuje a stále více lidí se o něj zajímá. A právě to bylo hlavním tématem Fashion Live 2022! Na módní show přišlo mnoho slovenských designérů ukázat, že hledí i do budoucna.

Fashion Live! 2022 byl manifestem udržitelné módy. Ovládla ho ženská vášeň, zombíci i uniformy kurýrů

Kristina Valachyová
07. října 2022
+ Přidat na Seznam.cz
14 minut
Módní přehlídka Fashion Live 2022

Milán, Paříž, Londýn a New York známe všichni jako hlavní města módy. Své módní akce má však i hlavní město Slovenska, Bratislava. Po roce se akce FASHION LIVE! vrátila do bratislavského multifunkčního centra Nivy, které nabídlo své industriální prostory pro představení kolekcí 25 slovenských designérů a značek. Zatímco v designu outfitů převládala extravagance, účesy naopak ovládl minimalismus, ulízaný drdol nebo rozpuštěné vlasy sčesané směrem dozadu.

Ateliér představuje výstřednost, sny i noční můry

Otevřít v galerii (23)
Ateliér 343
Ateliér 343Zdroj: Fashion Live 2022

První večer ukázali v prostorách centra Nivy to nejlepší ze svých kolekcí absolventi Vysoké školy výtvarných umění, sdružení pod hlavičkou Ateliéru 343.

Kolekce pro člověka „z ulice“

Otevřít v galerii (23)
Barbora Peuch vytvořila kolekci UNKNOWN STREET
Barbora Peuch vytvořila kolekci UNKNOWN STREETZdroj: Fashion Live 2022
Prodej luxusního mezonetu 3+kk se střešní
Prodej luxusního mezonetu 3+kk se střešní, Praha 5

Designérka Barbora Peuch vytvořila kolekci UNKNOWN STREET, určenou pro městského člověka „z ulice“. Ve své práci eliminuje komunikaci s okolním světem na nezbytné minimum a nahrazuje ji úryvky textů na oděvu. Kolekce je vytvořena z udržitelných organických a certifikovaných textilních materiálů.

Někomu je latex nepříjemný, ale přesto se prodává

Otevřít v galerii (23)
Modely Dominika Orvoše
Modely Dominika OrvošeZdroj: Fashion Live 2022

Také vás vzrušují sexy těla v lesklé látce, která kopíruje každou křivku, výběžek a prohlubinu? Pak jsou pro vás tím pravým modely Dominika Orvoše. Ten pracuje pod značkou ORVO a na letošním Fashion LIVE! byl nováčkem. O klientelu se ale obávat nemusí. A pozor! Velice rád experimentuje s latexem. Dominik představil kolekci SERAPAX, jejímž prostřednictvím reflektuje symbol sebevědomé ženy. Letos vsadil na červenou, kterou v předchozích letech na molu téměř nikdo nepoužil. Doplnil ji modrou, stříbrnou a dozdobil flitry. Mezi modelkami, které předváděly jeho nejnovější kolekci, byla plus size modelka Lady Vivian nebo transgender Liberty Simon. Modelky v kožence nebo latexu zahalil do „tajemna“ díky černým slunečním brýlím.

Unisex variace

Otevřít v galerii (23)
KURA collection
KURA collection Zdroj: Fashion Live 2022

Sexy a ležérní... asi tak bychom charakterizovali další kolekci. Za ateliérem KURA collection stojí designérka Jana Kurilaková. Její kolekce KURA collection INSIDE OUT FW22 si pohrává s ležérními uniformami, což jí dodává výraznější unisexové linie. Převážně černé barvy doplnil na přehlídkovém molu neopren v tělové a oranžové. Elegantní uniformy doplňovaly pánské prvky. Výraznou unisex variací byl kalhotový kostým. Jana zvolila nesmrtelné barvy – bílou a černou, a v některých modelech je zkombinovala do stejně nesmrtelné kombinace.

Barevná dámská móda

Otevřít v galerii (23)
Návrhářka Veronika Kostková
Návrhářka Veronika KostkováZdroj: Fashion Live 2022

Slovenská módní návrhářka Veronika Kostková vytváří šaty pro bohémské královny, moderní městské víly i sofistikované princezny milující minimalismus. Letos se rozhodla odprezentovat tradiční bílé svatební modely jen doplňkově. Výjimečnou je pro ni práce s barvami, proto celou kolekci postavila na dámských modelech v tlumené barevné škále od bílé přes pastelové odstíny až po černou.

Modely zářící jako neonky

Otevřít v galerii (23)
Lukáš Krnáč se svou hravou DENIM kolekcí
Lukáš Krnáč se svou hravou DENIM kolekcí Zdroj: Fashion Live 2022

Lukáš Krnáč se se svou hravou DENIM kolekcí postaral o nezapomenutelné finále večera. Ukázal kousky ze sekáče i nahé půlky modelek! Jeho kolekce byla vším, o čem by milovnice módy mohly snít. Jeho modely zářily jako neonky.

„Všechny modely se očistily, rozpáraly a pak jsem je použil na nové kousky. Chtěl jsem ukázat, že i staré věci, které už nikdo nechtěl, mohou dostat nový lesk a styl,“

tvrdí Lukáš.

Úspěšný návrhář udělal ze show na letošním Fashion Live! Párty, kterou zboural všechny věkové stereotypy. Na molu to rozparádili teenageři, ale i starší modelka. Denimový materiál kolekce byl upcyklován a dodán ve spolupráci se secondhandem Textil House. Návrhář svou tvorbou dokazuje, že i použité kousky dokáží působit atraktivně.

Sobotní večer přilákal řadu známých osobností, ale i influencerů, kteří se přišli inspirovat tvorbou Patrika Haaze, Petry Kovacs, Renewals by NOSENE & DHL, značkou Factory WTF?, Borise Hanečky a Michaely Ľuptákové.

Prodej rodinného domu, Praha 6 – 296m2
Prodej rodinného domu, Praha 6 – 296m2, Praha 6

Moderní a extravagantní?

Otevřít v galerii (23)
Modely značky HAAZ
Modely značky HAAZZdroj: Fashion Live 2022

Modely, které oslovují moderní a extravagantní ženy. To jsou modely značky HAAZ, kterou založil mladý umělec a designér Patrik Haaz. Při vytváření nové kolekce The Last Moment se věnoval podstatě ženského půvabu, prestiže, rafinovanosti a originality. V jeho tvorbě dominují výrazné materiály...

Tvoří módu s názorem

Otevřít v galerii (23)
Progresivní designérka Petřa Kovacs
Progresivní designérka Petřa KovacsZdroj: Fashion Live 2022

Ve své tvorbě se zaměřuje na otázky ekologie a udržitelnosti módy a patří k výrazným talentům současné mladé generace slovenských módních tvůrců. Řeč je o progresivní designérce Petře Kovacs, která své pověsti módní aktivistky nezůstala nic dlužná. S kolekcí „Who Cares“ zaměřuje pozornost na globalizovaný svět plný problémů a různých výzev týkajících se zejména udržitelnosti. Díky dominantním barevným výrazům a autorským technikám s romanticko-drzým podtónem imponuje tvorba Petry Kovacs zejména ženám s názorem.

Móda inspirovaná kurýrní společností

Otevřít v galerii (23)
Kolekce RENEWALS BY NOSENE & DHL
Kolekce RENEWALS BY NOSENE & DHLZdroj: Fashion Live 2022

Snad žádná jiná značka na Slovensku neevokuje slovo udržitelnost a zodpovědnost v módě tak jako právě NOSENE. Známý secondhand se v rámci přehlídky spojil se společností DHL Express Slovakia, která poskytla materiály z poškozených kurýrních uniforem. Design kolekce RENEWALS BY NOSENE & DHL navrhla studentka VŠVU z ateliéru oděvního designu Karin Elízová. Módní show okořenila podmanivá choreografie, která vznikla pod vedením choreografa Miňa Kereše. V kolekci Renewals by NOSENE & DHL se setkává dialog o kvalitě upcyklovaných oděvů, které dostávají druhou šanci na život. Zaujaly nás hlavně žluté mini šaty asymetrického střihu.

Hravost a odvázanost

Otevřít v galerii (23)
Kolekce Factory WTF?! značky designéra Milana Švingála
Kolekce Factory WTF?! značky designéra Milana ŠvingálaZdroj: Fashion Live 2022

Hravost, barvy, spojení netradičních materiálů a výrazových prostředků se snoubily v kolekci Factory WTF?!, značky designéra Milana Švingála, která si za 11 let působení na módní scéně stihla vybudovat pořádnou klientelu z řad celebrit.

Jeho život je hektický, stejně jako jeho kolekce. Vyvrcholení přehlídky se neslo v duchu odvážných svatebních šatů. Nechyběly korzety, tyl, riflovina, maskáče, výrazné barvy a třpytivé kamínky. V publiku nemohla chybět Jasmina Alagič, která přišla podpořit svého dlouholetého kamaráda ve společnosti Zuzany Plačkové a neskrývala dojetí. O čem tedy byla přehlídka Factory WTF?!, která sklidila obrovský úspěch? Právě o tom, po čem ve skrytu duše touží každá žena: o hravosti a odvázanosti. Nechyběl street wear s prvky ležérnosti a extravagance, večerní šaty, tylové sukně, korzety, maskáče anebo riflovina.

O dávku kontroverze na molu se postarala modelka ve svatebních šatech, která před sebou tlačila staršího muže na vozíku.

Smyslná rafinovanost

Otevřít v galerii (23)
Michaela Ľuptáková a kolekce Mon Esprit
Michaela Ľuptáková a kolekce Mon EspritZdroj: Fashion Live 2022

Známá slovenská designérka Michaela Ľuptáková obléká slovenské osobnosti už řadu let. Smyslnou rafinovanost ukázala se svou novou kolekcí večerních a denních dámských modelů s názvem Mon Esprit. Zajímavostí této kolekce byly vzory na potiscích látek, které svůj půvab našly ve zvířecí říši. Letošní kolekce této designérky byla inspirována životem a vjemy ulice, které zhmotnila díky specifickému aranžování látek, uzlů a drapérií, střihů i odvážných vzorů. Skvostem dámské kolekce Mon Esprit byly zejména pověstné večerní šaty, jejichž minimalistické střihy byly podtrženy výraznějšími vzory. Minimalistické střihy obohacené o výrazné vzory, barvy a materiály evokují pocit pompéznosti Paříže 20. let. Designérka opět podtrhla důležitost nositelnosti outfitů výběrem rozmanitých typů modelek. Návrhářka si díky elegantní kolekci v sobotu večer vysloužila také první standing ovation v sále.

Múzou je osudová žena, kterou spaluje vlastní vášeň

Otevřít v galerii (23)
Boris Hanečka
Boris Hanečka Zdroj: Fashion Live 2022

Jeho módní přehlídka v sále plném celebrit sice začala se zpožděním, ale hned mu bylo odpuštěno. Módní bůh, jak mnozí označují návrháře Borise Hanečku, ukončil druhý den Fashion LIVE 2022 jak se patří. Jeho nejnovější kolekce tvořená 37 modely byla plná dramatu, hříchu a vášně. Kolekce pro nadcházející sezónu vychází z tematického základu „strachu“, přesněji z jeho překonávání a přijetí. Oděvy jsou komponovány na hermetickém podkladu živlů, přičemž designér přemýšlel nad prvotním hříchem i rolí archetypální postavy ženy. Múzou celé série je osudová žena, kterou spaluje vlastní vášeň.

„Inspirací mé kolekce se stala podmanivá mýtická Lilith, která byla v ráji Adamovou první ženou. Vyrobená z bláta bez jeho kostí, mu chtěla být rovnocennou partnerkou. Lilith v ráji zhřešila, spolčila se s ďáblem a musela rajskou zahradu opustit. V kolekci proto dominují odstíny zemité béžové, bordó a černé. Výrazné doplňky v podobě batohů a tašek představují transport Lilith z ráje. Vtipný motiv žehlících prken jsem do přehlídky zakomponoval jako symbol toho, že Lilith je pracovitá a chce být vždy vkusná, a proto si potřebuje přežehlit své věci,“

doplňuje o kolekci Boris Hanečka.

Boris Hanečka se netají tím, že je mu blízká teatrálnost a rád ji vkládá nejen do svých modelů, ale i jejich prezentace.

Varg sáhl pro inspiraci do 70. a 80. let klubové scény New Yorku

Otevřít v galerii (23)
Viktor Varg
Viktor VargZdroj: Fashion Live 2022

Poslední den Fashion LIVE 2022 se nesl ve znamení dalších etablovaných návrhářů. Poslední večer akce otevřel mladý designér Viktor Varg. Po ukončení studia módy v Miláně se rozhodl vrátit na Slovensko a na Fashion LIVE! se objevil poprvé. Na slovenskou módní scénu vstoupil kolekcí WORLD OF VARG, ve které mísí klasické pánské kousky s dámskými, pracuje s extravagantními látkami, barevnými potisky a detaily. Motiv našel ve slovenské módě 70. a 80. let v kontrastu s newyorskou klubovou scénou téhož období. Z kolekce vyzařovala tvořivá síla, jasný postoj, živá energie, grafitti a rebelie.

Kolekce inspirovaná uměním avantgardy

Otevřít v galerii (23)
Marina Žiaková předvedla kolekci Polia
Marina Žiaková předvedla kolekci Polia Zdroj: Fashion Live 2022

Designérka Marina Žiaková předvedla kolekci Polia inspirovanou výjimečným obdobím dějin světového umění, uměním avantgardy, a to především tvorbou kyjevského rodáka Kazimíra Maleviče. Designérka čerpala inspiraci v čistých a jasných barvách, geometrických tvarech a kresbách, abstraktních formách a kompozicích ploch Malevičovy tvorby. U outfitů z kolekce Polia zůstává věrná principům minimalismu a barevné výraznosti. Kolekce je vytvořena z přírodních materiálů jako je vlna a je obohacena o doplňky z kůže. Některé materiály jsou zcela bez odpadu.

Následovala přehlídka mladých talentů Barbory Schevchuk, Jakuba Matiašoviče a Martiny Durikovic, letošních semifinalistů soutěže Best Fashion Talent, kterou společně pořádají Fashion LIVE a nezisková organizace Slovak Fashion Council.

Porota vyhlásila vítězkou Best Fashion Talent Martinu Durikovic

Otevřít v galerii (23)
Vítězná kolekce mladé designérky Martiny Durikovic, která tvoří pod značkou MADbyMAD
Vítězná kolekce mladé designérky Martiny Durikovic, která tvoří pod značkou MADbyMADZdroj: Fashion Live 2022

Po odprezentování kolekcí všech tří designérů na molu vyhlásila odborná porota vítězkou Best Fashion Talent Martinu Durikovic. Porota vyzdvihla především jedinečnou kombinaci inovativních materiálů s různými uměleckými a řemeslnými technikami. Vítězná kolekce mladé designérky Martiny Durikovic, která tvoří pod značkou MADbyMAD, je výsledkem jejího dlouholetého experimentování s bioplastickým materiálem. V rámci experimentu se jí podařilo vyvinout „zero waste“ materiál, který nabývá formu transparentní „kožené látky“. Výsledkem je kolekce „krystalových oděvů“, které si lze doma uvařit, jsou jedlé a plně kompostovatelné v zahradě, kde po dožití vyživují rostliny.

„Cook it! Wear it! Eat it! Vitalise plants with it!“, je motto, kterým se Martina řídí.

Móda, která je výpovědí dnešní doby

Móda, která reaguje na psychické problémy? Tu představila Barbara Schevchuk kolekcí 360 °. Kolekcí chce povzbudit mladé lidi, aby otevřeně mluvili o svých problémech, které vznikají v důsledku současného napětí ve světě a ve společnosti. Její tvorba je plná odkazů na street wear, důraz klade na unisex střihy. Používá materiály s autorským potiskem s abstraktními vzory lidského těla. Rovněž struktura lidské kůže inspirovala autorku k náhodnému prošívání látky a vytváření objemných siluet.

Betonová móda

Jakub Matiašovič v nové kolekci odkazuje na street wear. Hledá způsob, jak znovu použít materiály a látky, které se obvykle používají při stavbách budov a dát jim druhý účel použití při výrobě oděvů místo toho, aby skončily na skládkách. Oděvům dodává funkčnost a pohodlnost. V návrzích potisku vytváří nové techniky, při kterých se snaží přenést vzhled betonových budov do jeho látek.

Móda inspirovaná zombie

Otevřít v galerii (23)
Freier
FreierZdroj: Fashion Live 2022

Módní návrhářka Terezie Feňovčíková pod značkou freier je známá tím, že svou inspiraci hledá ve filmech a ostatních žánrech pop kultury. Inspirací jí je zejména film Návrat oživlých mrtvol z roku 85, který se vyznačuje subkulturními odkazy a punkovou náladou. Stylem návrhářky je pánská móda se znaky gendrové neutrality, která je určena a vyhledávána i ženami. Možná byste nečekali, že součástí kolekce, jejímž hlavním námětem je právě horor, bude růžová barva. Freier chtěla upozornit na to, že lidé si často horory spojují jen s temnými barvami, proto vytvořila několik sytě růžových modelů. Kolekcí romero chce přiblížit přitažlivou postavu zombie, kterou konfrontuje s realitou. Její kolekce pracuje s druhem nosného oděvu, kterým je plášť. Dalším znakem její tvorby jsou návraty k některým ikonickým odkazům v rámci pánské módy, využívá potisku a velmi rafinovaně pracuje s objemy. Čili oversized kousky, dlouhé šatové outfity, pláště, nevšední výšivky, doplňky nebo potisky – to vše je pro tvorbu Freier typické.

Statická móda

Otevřít v galerii (23)
Lenka Sršňová se svou kolekci MIXI
Lenka Sršňová se svou kolekci MIXI Zdroj: Fashion Live 2022

Svou tvorbu na molu představila i designérka Lenka Sršňová. Svou kolekci MIXI však předvedla netradičním způsobem – namísto osvědčené formy catwalku zvolila statickou módní instalaci, doprovázenou hudebníkem Ferem Királym, který hrál na elekrické varhany. Když diváci přicházeli do sálu, překvapily je modelky v roli soch, na kterých dominovaly sukně, šaty či hotové róby s minimalistickým střihem, ale výraznými geomatrickými tvary. Modelky v roli soch a diváci, kteří se mezi nimi procházeli, měli poukazovat na rychlý koloběh současné módy.

Výprava do snového světa

Otevřít v galerii (23)
Martin Hrča a kolekce Meritum
Martin Hrča a kolekce MeritumZdroj: Fashion Live 2022

O grandiózní, ba přímo kouzelné finále letošního Fashion Live! 2022 se postaral návrhář Martin Hrča. Po loňské úspěšné akci Fashion Ballet rozvinul Martin všechny své talenty v kolekci Meritum, která nám připomínala pokračování filmu Avatar od Jamese Camerona. Propojuje člověka s přírodou. Jeho nejnovější kolekce byla epickou výpravou do snového světa samotného autora, který si za nosný prvek zvolil variace kořenových systémů různých rostlin a které kolekci dodávají rozmanitou DNA. Návrhář odprezentoval róby, které na sobě měly textilie s liniemi kořenů stromu či jemné a elegantní kresby rostlin. Kolekce se vyznačovala i dokonalým make-upem, který ředitelka STUDIO22 Jana Olšinská označila za největší výzvu letošního Fashion Live!

Outfity hvězd na Fashion LIVE 2022: Těhotná Cibulková, Plačková v růžovém pobavila!

Opulentní kousky, ale i velká spousta nevkusu. Na Fashion LIVE! se ukázaly i hvězdy, které chtěly za každou cenu zaujmout. Některým se to podařilo, jiní se moc netrefili...

Tamara Šimončík Heribanová

Slovenské módě dělá už dlouhá léta skvělé jméno Tamara Šimončík Heribanová. Její módní cítění je už na první pohled jiné, než u většiny žen. Tamara se nebojí kombinovat vzory, barvy a ráda kombinuje aktuální trendy s tím, co ostatní nechávají v šatnících.

Ema Fajnor

Žádná jiná žena si zřejmě během akce nevysloužila tolik pozornosti, jako Ema Fajnor. Známá slovenská influencerka sice už rok žije v Praze, ale módní akci na Slovensku si ujít nenechala. Ema je známá tím, že ráda ukazuje své ženské křivky a nedávno vylepšené poprsí. V tomto případě zřejmě mnoho lidí řekne, že její outfit je už přes čáru. Pokud je však někde povoleno porušovat pravidla, tak právě na akci typu Fashion LIVE 2022.

Zuzana Strausz Plačková

Otevřít v galerii (23)
Zuzana Plačková
Zuzana PlačkováZdroj: Profimedia

U Zuzany jsme zvyklé, že vypadá jako panenka. Ne, není to styl podle našich představ, spíše by nás překvapila v elegantním kostýmku. Takhle to je takové „Zuzkovské“… Zuzana si vzala jemně růžové sakové šaty, které sladila s bílými teniskami a růžovou kabelkou.

Barbora Brušková

Otevřít v galerii (23)
Barbora Brušková
Barbora BruškováZdroj: Profimedia

Mezi nejčastější kombinace patřila osvědčená klasika v podobě černých oufitů. Podobné outfity mohou působit velmi fádně a nudně, pokud ovšem máte ruku na správný výběr, nuda to rozhodně nebude.

JankaTopanka

Extravagantní kousky vyměnila za neonku s transparentním topem módní stylistka a infleuncerka Janka Topanka. Janka je však módní chameleon, který vypadá stejně dobře i v elegantních kouscích. V tomto případě sáhla po kompletu od Petry Weingart, který doplnila o černý top a vysoké kožené boty. Celý outfit barevně doplnila a příjemně rozbila zelená kabelka a čepice.

Monika Prikkelová

Talentovaná tanečnice, která na Slovensku proslavila taneční styl Vogue, se v první den ukázala i na přehlídkovém molu, kde předváděla kolekci Lukáše Krnáče. V neděli charismatická tanečnice divákům vyrazila dech v outfitu od Lenky Sršnové, který byl pro Moniku jako stvořený. Výrazný look s autorským potiskem brunetka doplnila o žlutou kabelku a černé boty.

Lenka Tekeljaková

Černé kousky ze svého šatníku vytáhla modelka Lenka Tekeljaková. Ta zkombinovala aktuální trendy – kožené kousky, korzet a oversize blazer. Třešničkou na dortu byla v Lenčině případě bezvadná ženská vizáž, díky které vypadala jako modelka z přehlídky Victoria's Secret. Jediné, co bylo v tomto případě možná tak trochu zbytečné, je stříbrný řetízek na krku.

Mária Čírová

Otevřít v galerii (23)
Mária Čírová
Mária ČírováZdroj: Profimedia

Romantická, vždy elegantní a ženská. K Márii není co dodat...

Nora Krchňáková

Redaktorka TV Markíza se sladila od hlavy až k patě. Nora Krchňáková zkombinovala černou barvu s růžovou, což tuto sezónu patří mezi klíčové barvy více módních značek.

Stejně velkým trendem jsou i koženkové šaty, které Nora doplnila o stylové sandálky na vysoké platformě. Celý look barevně oživila kabelka a klobouk ve zmiňované růžové barvě.

Saša Gachulincová

Někdo by možná řekl, že Saša Gachulincová toho má dost v práci, ale zdání někdy klame. Vždy dobře naladěná blondýnka je totiž ozdobou téměř každé módní akce na Slovensku. Saša se zařadila mezi menšinu těch dam, které sáhly po sportovních kouscích oblečení. Top doplnila o sportovní kalhoty s rafinovaným rozparkem po obou bocích.

Dominika Cibulková

Otevřít v galerii (23)
Dominika Cibulková
Dominika CibulkováZdroj: Profimedia

Zajímavý a netypický outfit zvolila i příští dvojnásobná maminka Dominika Cibulková. Dlouhé černé šaty z latexu dokázaly zvýraznit přesně ty křivky, které bývalá teniska chtěla ukázat nejvíc, a to rostoucí bříško. Dominika zabodovala i zvýrazněnýma očima a nude rty.

Lucia Lucid Sládečková

Kůže, „traktorky“, výrazný make-up – prostě Lucid.

Leona Novoberdaliu

V tomto případě sice nejde o outfit „z ulice“, ale na bývalé missce vypadá perfektně. I přesto, že rafinované černé šaty zakryly celý Leonin dekolt, díky střihu šatů byla stejně ozdobou celého večera.

Alena Pallová

Na Fashion LIVE! 2022 nechyběla ani slovenská dermatoložka slavných, která v pouzdrových šatech předvedla svou dokonalou postavu.

Zuzana Kanisová

Elegantní, nepotřebuje žádný komentář.

Jasmina Alagič Vrbovská

Otevřít v galerii (23)
Jasmina Alagič
Jasmina AlagičZdroj: Profimedia

Moderátorka vypadala jako kýčovitý bonbon! Přesto jí to moc slušelo. Jasmina zářila právě díky růžové barvě. K tomu decentní, vkusný make-up, fantastický střih vlasů, úsměv a jako odlehčení bílé tenisky. Může být!

Fashion LIVE zpřístupňuje módu pro širokou veřejnost. Je skvělým místem k čerpání inspirace, vytváření vlastního stylu oblečení i možností vidět hvězdy showbyznysu naživo. Tři dny, osmnáct přehlídkových bloků, desítky modelů a stovky inspirativních outfitů. Oblíbená módní akce v hlavním městě Slovenska i letos potvrdila své vysoké kvality.

Tak co? Který styling vás oslovil nejvíc?

 

Zdroje: Bratislavafashion, Inviton, Diva, Feminity, Pluska, vlastné dotazování

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze