Top hledané
Výsledky (0)
Kdo překvapil na brněnské módní show?

Fashion Night Brno 2024: Slováková toužila po pozornosti, šaty zprůhlednila rozprašovačem na vodu

Denisa Zajíčková
14. června 2024
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty
Speciální rubrika
Šaty Nely Slovákové byly náhle průhledné

Na letošní ročník módní show Fashion Night Brno 2024 dorazila také influencerka Nela Slováková, která na piazzettě před Janáčkovým divadlem předvedla své dva nevšední outfity. Poslala tím jasný vzkaz? Mnozí se domnívali, že právě tím chtěla brněnská podnikatelka šokovat a strhnout na sebe veškerou pozornost. To se jí v jednu chvíli skutečně povedlo. Ale znamenalo to pro ni opravdu dobrou reklamu?

Nejdřív oblékla Nela Slováková jednoduché šaty s nápisem „HATERS GONNA HATE“, které zprůhlednila rozprašovačem a vodou. Jako by snad chtěla dát všem sledujícím najevo, že jí jejich kritika vůbec nezajímá. Nutno však říct, že evidentně vůbec nepochopila dress code, ale jejím posláním obvykle není dostat jedničku od módní policie, ale spíše šokovat.

Luxusní byt 3+kk na pronájem 143m2-Praha 5
Luxusní byt 3+kk na pronájem 143m2-Praha 5, Praha 5

Nela Slováková měla připravené dva modely

Té si přitom právě Nela užívá dostatečně už několik let a je jednou z nejkontroverznějších influencerek u nás - s kritikou si hlavu neláme, názory říká „na plnou pusu“ a zdá se, že i tentokrát to byl jasně mířený vzkaz. Bylo to takové typické americké gesto na Oscarech, které u nás v českých kruzích vyznělo trochu na prázdno. Ale šaty to byly pěkné, klidně by se hodily na drink u moře.

Průhledné šaty pak vyměnila za model od Debbie Brown, který byl naprosto úchvatný. Oversize sako bylo přesně pro Nelu jako dělané. Šlo o příjemnou změnu, často vidíme Nelu zejména v outfitech značky Poner, ten ale na brněnské show nebyl. Snad právě proto volila Debbie, která tu přehlídku měla a její modely zaujaly na první pohled.

Otevřít v galerii (2)
Zlatý model ze show Debbie Brown
Zlatý model ze show Debbie BrownZdroj: Profimedia

Zuzana Lešák Černá ukázala nadčasové kousky

Svou aktuální kolekci ukázala v Brně také populární návrhářka Zuzana Lešák Černá, která modely ušila především v tlumených barvách. Byly elegantní, nadčasové a nešlo jen o noblesní róby. Objevily se také kousky, které se bez problému hodí do práce či na večerní byznys meeting.

Co se nosí letos v plážových barev ukázala módní přehlídka plavkové módy Beach Swan, o něco kontroverznější byl pak český návrhář Luděk Hanák, který často vsázel na odhalené ženské tělo. Tvorbě modelů se brněnský oblíbenec věnuje už od roku 1990, kdy začal tvořit pro nově otevřený Boutique Style v Mohelnici. Autorské přehlídky začal pořádat o pět let později a od té doby se konají pravidelně dvakrát do roka. S tím, jak zaujmout diváky, má ta bohaté zkušenosti.

"Jak už to v životě bývá, najít si své místo na slunci a mít práci nejen jako povolání, ale i jako zábavu, se povede málokomu. Měl jsem to štěstí zamilovat se, a byla to láska na první pohled. Dělat z žen ženy ještě krásnější a přitažlivější a díky nim si plnit své sny. Co víc si může muž od života přát," nechal se slyšet Hanák.

Na molo vyšly také modelky ve kolekci Michaela Knota, který vsázel na španělskou eleganci, zdobení i smyslnou rafinovanost. Pokud chcete na letošních akcích zazářit, tady rozhodně nešlápnete vedle.

Otevřít v galerii (2)
Fashin show Michael Knot
Fashin show Michael KnotZdroj: Profimedia

Co je Fashion Night Brno?

Luxusní módní akce se letos koná už počtvrté! Letošní ročník proběhnul v prostorách parku před Janáčkovým divadlem v Brně. Své kolekce ukázali návrháři Debbie Brown, Zuzana Lešák Černá, Luděk Hanák, Michaela Kasarda Couture, Beach Swan nebo Miroslav Michael Knot. Kromě oficiálního programu nechyběl ani raut i VIP afterparty.

Molo bylo situováno před dominantou parku, vodní clonou "flashwall" v místě světelné fontány, která podtrhla atmosféru celého večera. Část výtěžku bude věnována na dobročinné účely, aby bylo vidět, že i móda pomáhá. Akce se uskutečnila pod záštitou primátorky statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové a za finanční podpory statutárního města Brna.

I proto dorazilo na show mnoho známých celebrit. Nechyběla Veronica Biasiol, Nikol Švanterová, Gabriela Partyšová, Miroslav Šimůnek nebo Jaromír Jágr s partnerkou Dominikou Branišovou, která byla naprosto úchvatná. 

Zdroj: redakce, Instagram, fashionnight.cz

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze