Top hledané
Výsledky (0)
Luxusní velkolepá show!

MBPFW: "Peníze za prodej drog bych dal do zlata," zmiňují se hosté show Vandy Jandy. Ptali jsme se na pracovní výkonnost

Dominika Žejdl
03. září 2023
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty

Na letošním Fashion Weeku, konkrétně na přehlídce růžové DIVY, jsme položily otázky, které vedou k hlubokému zamyšlením - pracovní výkonnost a problém návykových látek. Při přehlídce Vandy Jandy jsme nejen obdivovali její nádhernou luxusní a velkolepou kolekci, ale také hledali odpovědi od celebrit a návštěvníků. Přečtěte si, co nás přivedlo k těmto otázkám. Proč se navíc spojení pracovní výkonnosti a drog v poslední době tolik řeší?

Pracovní výkonnost a drogy: Nezbytnost nebo nebezpečí?

V poslední době se stále více diskutuje o spojení mezi pracovní výkonností a užíváním návykových látek. Tato problematika se dotýká různých sfér našeho života, od pracovního prostředí po volný čas. Mnoho lidí má zkušenosti s tlakem na dosažení co nejlepšího výsledku v práci, a to často vede k pokusům o zvýšení své pracovní kapacity pomocí různých látek. Tento trend vzbuzuje obavy ohledně zdraví a dobře fungující společností, což vede k rostoucímu zájmu o tuto problematiku. Otázky týkající se etiky, zdraví a morálního hlediska stále více pronikají do veřejného dialogu, a je důležité se zamyslet nad důsledky tohoto spojení pro jednotlivce i společnost jako celek. My jsme se rozhodli návštěvníku pražského týdne módy na otázky týkající se této problematiky zeptat. Jaké jsou jejich odpovědi?

VANDA JANDA: Jedinečné spojení módy a umění

Kolekce Vandy Jandy nás zavedla zpět do dětství, kdy nás móda oslovila poprvé. Co na ní bylo tak zvláštního? Byla to hodnota věcí, kterou Vanda Janda dokázala vystihnout. Každý kus oblečení byl pečlivě ručně zpracován od začátku do konce. Každý šitý šev, každá zdobná výšivka – všechno to bylo výsledkem tisíců hodin práce a lásky, kterou autorka věnovala každičkému kousku do posledního detailu. Kolekce návrhářky nebyla jen o módním stylu, byla to cesta k objevování krásy v jednoduchosti. Motiv květiny se stal centrálním prvkem a prošel různými interpretacemi. Od střihů až po barvy, každý detail byl promyšlený dokonale ručně stvořený, což přidalo každému kusu oblečení zvláštní hodnotu. Na této přehlídce jsem zažila okamžiky, které mě obohatily. Vanda Janda nám ukázala, že móda může být víc než jen o vzhledu – může být o emocích, hodnotě a uměleckém vyjádření. Její kolekce nám připomněla, proč jsme se do módy zamilovali a proč je stále tak inspirující. 

Dva miliony korun za kokain: Jak by návštěvníci a celebrity s touto částkou naložili? 

Na závěr naší diskuse o pracovní výkonnosti a drogách jsme se rozhodli položit neobvyklou otázku návštěvníkům - co by udělali s částkou dvou milionů korun, kdyby prodali kokain? Tato otázka nás zavedla do světa fantazie a morálního rozhodování, a reakce byly fascinující. Podívejte se na video!

"Já bych kokain neprodala, protože by mi ho nikdo nedal. Takže mně by se to bohužel nepodařilo," 

řekla Nikol Moravcová. 

"Nakoupil bych zlato, to bych roztavil a postupně přeprodal,"

dodává návštěvník FW. 

"Myslím si, že by mi ve vězení byly dost k ničemu,"

zmiňuje se Eva Decastelo. 


Co byste s částkou udělali vy? Napište nám své odpovědi do komentářů!

 

Zdroj: MBPFW, redakce

 

Prodej exkluzivní vily, Praha 4 - Kunratice
Prodej exkluzivní vily, Praha 4 - Kunratice, Praha 4
Prodej exkluzivní vily, Praha 4 - Kunratice
Prodej exkluzivní vily, Praha 4 - Kunratice, Praha 4
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze