Krásná paní Bartošková, Ester Geislerová jako v asfaltu a nádherná Šlégrova Afrodité: Móda na závěrečném červeném koberci

Zakončení Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary - nejlepší a nejhorší modely z červeného koberce
28. srpna 2021
 
Hlavní stránka Nové články

To, že je karlovarský filmový festival nejen o filmu, ale také o krásných šatech, je jasné. Celebrity se předhánějí, kdo bude mít ty nejlepší šaty, aby pak stejně přišel někdo, komu to bude slušet o fous líp. Anebo hůř. Protože v módě jednoznačně platí, že co je pro jednoho děsivé, může tomu druhému připadat naopak naprosto dokonalé. Další ročník filmového festivalu v Karlových Varech hlásí svůj “closing”, tak se pojďme podívat, jak to po stránce módy vlastně dopadlo. Kdo trefil do černého a kdo naopak tak trochu šlápl vedle? 

Manželé Bartoškovi
Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
vybrat
Valentina Lebová
módní redaktorka
vybrat
Anděla Vostrá
druhý názor

Valentina Lebová

Jen červená to může být

Toho se držela i manželka ředitele festivalu Kryštofa Muchy, Darina Muchová, která, na červený koberec a závěrečný closing, zvolila jednoduché červené šaty. A opět tak potvrdila pravidlo, že v jednoduchosti je zkrátka krása. Dokonalá a elegantní Darina skutečně zazářila i v šatech bez jakéhokoliv zdobení a zbytečných doplňků. Ač by se šaty daly srovnat s těmi, které si oblékla Klára Issová, Darina strefila hřebík na hlavičku.

Darina Muchová
Darina Muchová • Zdroj: Profimedia
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m, Praha 5

Tak trochu bohyně

Tou bezesporu byla Lucie Králová Šlégrová, která tentokrát oblékla dlouhé šaty zlatavé barvy, v nichž měla blízko k lecjaké bohyni typu Afrodité. Šaty doplnila psaníčkem stejné barvy, no a samozřejmě také svým manželem Jiřím. Tento pár vypadal na červeném koberci skutečně božsky. Lucie má co ukázat a zvolila model nádherného střihu, kde její křivky vynikají naprosto skvěle!

Lucie Králová Šlégrová
Lucie Králová Šlégrová • Zdroj: David Kundrat/CZECH NEWS CENTER David Kundrát / CNC / Profimedia

Nápaditá rafinovanost

Tu předvedla krásná přítelkyně Davida Pastrňáka, Rebecca Rohlsson, která na sobě měla šaty asymetrického tvaru, jež obepínaly její dokonalé tělo přesně tam, kde měly, aby na červeném koberci doslova zazářila. Šaty průhledné látky odstínu champagne byly rafinovaně zdobené flitry a kvítky. Možná díky tomuto decentnímu zdobení působily jemným až vílím dojmem. 

Rebecca Rohlsson
Rebecca Rohlsson • Zdroj: Martin HyklCzech News Center / CNC / Profimedia

Jemná elegance 

Ani manželka hollywoodské ikony Ethana Hawka nezklamala. Ryan Shawhughes poctila červený koberec v šatech starorůžové barvy s dlouhým rukávem, díky kterému působila velice elegantně a stylově. Vybrala navíc šaty podtrhující červánkovou dívčí barvou její jemný vzhled blondýnky a celkový dojem byl skutečně dokonalý. Ryan ukázala, že nemusíte nic odhalit, a přesto být tím, koho zkrátka nepřehlédnete. 

Ryan Shawhughes
Ryan Shawhughes • Zdroj: Martin Hykl, Czech News Center / CNC / Profimedia

První dáma červeného koberce

No a kdo jiný jí může být, nežli manželka Jiřího Bartošky, Andrea Bartošková. Ta skutečně ví, co si obléci, aby splnila všechny potřebné předpoklady a byla nejen krásná, ale zároveň také reprezentativní. Černé dlouhé šaty byly přesně tím, co zdůraznilo eleganci této dámy, navíc dokonale ušité. Šaty byly rafinované především v tom, že nešlo pouze o černou klasiku, ale byly doplněny průsvitnou látkou, jež jim dodala na výjimečnosti. A povedlo se. Posuďte sami.

Andrea Bartošková
Andrea Bartošková • Zdroj: Profimedia

V porovnání se zahajovacím červeným kobercem ale musíme konstatovat, že modely byly celkově ne tak výrazné. Chápeme, že některé osobnosti měly dost kritiky, proto zvolily střízlivější modely, oproti zahájení ale celkové zakončení působilo poněkud stroze.

 

Valentina Lebová

Anděla Vostrá

Já mám radost, protože u zahájení Varů nebylo úplně jednoduché vybrat ty, kteří nebyli zcela perfektní. Zato u zakončení, já nevím, jestli všichni byli znaveni všemi těmi party, slavením, večírky a konečným rozvolněním... prostě společensky znaveni, což jim zabránilo v tom vybrat si outfit, ale tady teda je na čem si smlsnout! Takže, jdeme na to!

"Rourové" šaty sladěné s barvou kůže

Alena Doláková
Alena Doláková • Zdroj: Profimedia

Roura a tělová. Nemám na mysli střih šatů, to ne, ten je hezký, navíc já mám ráda asymetrii a jedno odhalené rameno je vždycky parádní a sexy. Ale pozastavila bych se trochu nad těmi zvláštními zdobeními, nebo dírami, nebo flitry - prostě šaty vypadají jako zrezavělá trubka, nebo jako hodně olysalý had - nebo hadice? Každopádně kdybych byla Alenou Dolákovou a měla takhle perfektní postavu, vezmu si šaty jiné barvy. Vlastně, vezmu si celkově úplně jiné šaty. Protože být zrzka je prostě zase neskutečně sexy, ale zvolit šaty barvy mé nevýrazné kůže, tomu bych se vyhnula. Ty stříbrné lysiny na šatech - za mě palec dolů.

Turkyně nebo ro(c)kerka?

Ester Geislerová
Ester Geislerová • Zdroj: Profimedia

Ester Geislerová je mojí oblíbenou herečkou, je decentní a já jí mám hrozně ráda. O černé se říká, že se jí nedá nic zkazit - hlavně tedy pokud jde o šaty. Jenže tady je toho lesku trochu moc. Ester vypadá, jako by spadla před red carpetem někam do asfaltu a trochu se v něm vyválela nebo co. Přitom tahle parádní zrzka se štíhlou postavou si může dovolit leccos, o čem se nám jen sní. Pedikúru má skvělou, boty se taky povedly. Ale ty šaty vypadají prostě jako ze SAPY, já to prostě musím říct! A ani se mi nelíbí, jakou k nim zvolila kabelku - ta vypadá jako z tureckých bitev. Tohle moc nevyšlo. Za nás patří tenhle model do kategorie "proti proudu". 

Jen spodní díl by vypadal lépe

Super šik koktejlky s dekou?!

Anna Satoranská
Anna Satoranská • Zdroj: David Kundrat/CZECH NEWS CENTER David Kundrát / CNC / Profimedia

Tady by méně bylo více! Zase další žena s perfektní postavou, Anna Satoranská, a zase musím říct, že kdyby si nechala jen ty koktejlky, tedy ty šaty, co má pod tou záclonou, vypadalo by to líp. Ty jsou totiž krátké, šik a dávaly by jí sexy náboj. Ale proč si přes ně zavázala tu deku? A ještě k tomu s takovou super mašlí? Ono v reálu to vypadalo ještě kontrastněji. Ale prostě krásné nohy mohly být vidět. Ani s botama a s touhle lesklou platformou to tentokrát úplně nevyšlo. Vršek je hodně sportovní a ramena vypadají jako u plavkyň - no, já bych do toho šla jinak... 

Sámečky nee!

Eliška Kaplický Fuchsová
Eliška Kaplický Fuchsová • Zdroj: David Kundrat/CZECH NEWS CENTER David Kundrát / CNC / Profimedia

Mám pro matky slabost. Vážím si jich, dokonce o to víc, když své děti vtáhnout do svého života a nezapomenou na to, co všechno dokázaly předtím, než se staly matkami. Eliška Kaplický si s sebou dítko vzala i do Varů a rodinka je to jistě skvělá, o tom žádná. Ale ty šaty, ty vypadají taky jako šatky matky, upachtěné a od plotny. Je to asi drsný. Já vím. Ale proč ten výstřih? Ten je úplně mimo. Navíc Eliška je krásně "obdařena", takže by neuškodilo si pod růžové šaty vzít podprsenku. Celý ten model je nepovedený. Ani stříbrné boty neladí s růžovým lesklým "levým prsem". A to zvláštní nabírání v pase - než. 

Smuteční háv do Varů nebrat

Lenka Krobotová
Lenka Krobotová • Zdroj: David Kundrat/CZECH NEWS CENTER David Kundrát / CNC / Profimedia

Lenka Krobotová je další z mých oblíbených hereček a zvládá bravurně nejrůznější role. Ale role dámy na červeném koberci ji tentokrát ne tak úplně vyšla. Tyhle šaty jsou jako z Koloběžky První - zakrývají / nezakrývají, ale já bych si je spíš vzala / nevzala. Jsou trochu jako na pohřeb. Ten dlouhý řetěz k nim taky úplně nejde. Ale co se Lence povedlo - to jsou ty naprosto super boty. Kdyby tu svrchní rybářskou síť nechala doma a vzala si jen ty krátké šaty a k tomu ty boty, byla by to pecka. Možná se s Annou Satoranskou radily, jak zabít šik model?   

Take tyhle dámy se vydaly na slavnostní zakončení filmového festivalu trochu proti proudu. Aspoň za mě. Ale já nejsem módní kritik, že jo, vždyť vidíte, kromě plavek se na nic víc nezmůžu... Tak mě berte s rezervou. A příště plujte třeba proti proudu, ale jako stříbřité lososky! Těšíme se za rok na viděnou. 

Anděla Vostrá
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks