Top hledané
Výsledky (0)
Vítězka soutěže krásy Miss Czech Republic 2019 Denisa Spergerová fotila pro Natali Ruden

Módní návrhářka Natali Ruden: Mým vzorem je Christian Dior

Nela Štefanová
14. února 2020
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Módní návrhářka Natali Ruden, která je definována svým specifickým, originálním a jedinečným stylem, již řadu let obléká známé tváře českého showbyznysu. Nyní se návrhářka rozhodla, že své vybrané modely z loňského roku zvěční. K tomu oslovila držitelku titulu Miss Czech Republic Denisu Spergerovou, která před fotoaparátem pózovala pár týdnů po tom, co podstoupila operativní zákrok k většení svého poprsí. 

Zastává názor, že krása ženy se nemá schovávat pod vrstvami kousků oblečení, které jsou těžce rozpoznatelné od těch pánských. I přesto, že jsou unisex a oversized outfity poměrně dlouhodobě v oblibě, Natali má na tento trend jiný názor. Ve svých kolekcích se snaží především zdůrazňovat ženskou křehkost a eleganci. 

Otevřít v galerii (5)
Zdroj: foto: Anastassiya Vorobyeva
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190, Praha 3

,,Mým vzorem v módě byli vždy mistři elegance a sex –appelu jako například Christian Dior či Yves Saint Laurent,”

prozradila návrhářka, jejíž modely, byly zároveň vytvářeny převážně z ekologických materiálů jako je například hedvábí, kašmír či bavlna. 

Otevřít v galerii (5)
Zdroj: foto: Anastassiya Vorobyeva

,,Dbám na to, aby se především mé klientky cítily komfortně a zároveň věděly, že jejich modely jsou šetrné k životnímu prostředí,”

dodala Natali. 

Otevřít v galerii (5)
Zdroj: foto: Anastassiya Vorobyeva

Loňská kolekce se fotila v prostoru, jenž byl vytvořen podle návrhů paní Ruden. Jak můžete vidět na fotografiích, Ruden má v oblibě dřevo, kov a také kombinaci barev bílé a černé. Denisa Spergerová na schodech poźovala fotografce Anastassiyi Vorobyeve.  

Otevřít v galerii (5)
Zdroj: foto: Anastassiya Vorobyeva

,,Denisa je velice příjemná a milá. Líbí se mi, že na sobě neustále pracuje a zdokonaluje se ve své profesi,”

uzavřela návrhářka. 

Otevřít v galerii (5)

S modely od Natali Ruden se Denisa však během focení nesetkala poprvé. Během soutěže loňské Miss pro ni Natali připravovala a navrhovala kolekci večerních rób na závěrečné defile.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze