Top hledané
Výsledky (0)
Možná jim to ostatní ženy závidí a možná taky ne, být fotbalovou manželkou je totiž tak trochu okultní věda!

Zelené vdovy! Jaké jsou manželky nejslavnějších fotbalistů světa i Česka?

Valentina Lebová
17. června 2021
+ Přidat na Seznam.cz
5 minut
Victoria a David Backham

Každá by si to přála, každá by to chtěla. Jenže tak jako všude i tady platí, že každá mince má dvě strany. Být fotbalovou manželkou je jedna věc a být partnerkou muže, který míč a zelený trávník možná miluje víc než vás, je věc druhá…  Láska k fotbalu je totiž láska nade vše!

Tak trochu zelená vdova!

A ne že ne. Zelená vdoda je pojem používaný pro ženy mužů, které sice mají všechno, jen ne své muže. A to platí i tady a možná dvojnásob. Protože když netrénují, mají zápas a ten, když skončí, jde se slavit, spát a regenerovat a zas hezky od začátku.

Otevřít v galerii (7)
Trojice fotbalových fanynek sleduje zápas v baru
Trojice fotbalových fanynek sleduje zápas v baruZdroj: Freepik

Jasně, ženy a partnerky fotbalistů obecně to mají snazší v tom, že mají od všeho velký kus, takže pokud zrovna nemají možnost vidět a být se svým partnerem, mohou nakupovat, cestovat, chodit na nejrůznější procedury a zabavit se podle svého. Proč? Protože jako manželky slavných sportovců na to zkrátka mají! Hlavně finančně.

Prodej bytu 2+kk, Praha 2 Vyšehrad – 70 m2
Prodej bytu 2+kk, Praha 2 Vyšehrad – 70 m2, Praha 4

Každá mince má dvě strany

I tady ale platí, že není všechno zlato, co se třpytí. Přeci jen, my ženy, jsme veskrze emotivní bytosti. Chceme a toužíme po lásce, kontaktu a přítomnosti toho, koho si pro svůj život zvolíme. A pokud to nemáme, hrozí riziko, že to zkrátka budeme hledat někde jinde nebo že to aspoň naruší náš vztah. K partnerům, manželům i rodině.

Krásky zeleného trávníku

Ačkoliv se někdy říká, že fotbalistům jde lépe kopat než mluvit, jedno jim upřít nemůžeme. Po svém boku mají vždy krásné ženy! A jaké jsou ty nej? Pojďme se podívat!

Bývalá vícemiss a rosnička Radka Rosická tvoří se svým manželem Tomášem rozhodně jeden z nejslabilnějších párů českého showbyznysu. Jejich vztah ustál i skandální večírek v podobě oslavy narozenin Tomášova kamaráda Tomáše Ujfalušiho, kde se údajně - podle bulvárních médií - vyskytovaly prostitutky. Rodačka z Havířova se svým manželem má jednoho syna a ráda by, aby se její rodina rozrostla ještě o jednoho člena.

Otevřít v galerii (7)
Tomáš Rosický s manželkou Radkou
Tomáš Rosický s manželkou RadkouZdroj: Profimedia

Mezi další krásku českého fotbalu patří jednoznačně i manželka Petra Čecha, Martina. Ta ale není jen klasickou “fotbalovou” manželkou! Martina se rozhodla stát pevně na svých nohou a otevřela si své vlastní fitko. Absolvovala trenérské kurzy a nyní pomáhá lidem k vytoužené postavě. V Anglii si otevřela fitness centrum s názvem BeZu, kde působí nejen jako osobní trenérka, ale také jako instruktorka skupinových lekcí:

Prodej rodinného domu, Praha 5-206m
Prodej rodinného domu, Praha 5-206m, Praha 5

„Máme tři cvičební studia a jednu místnost na kosmetiku a LPG masáže. Jedno studio je pro osobní trénink. Druhému říkáme Well-being studio. Vypadá to podobně jako baletní sál. Po stěnách jsou zrcadla a nechybí ani tyč po obvodu stěn. Tento prostor využíváme pro cvičení s nízkou intenzitou, jako je Barre, pilates nebo jóga. Třetí studio máme na skupinové lekce ve vysoké intenzitě. Tady cvičíme například HIIT, TRX, Box, Zumbu, BodyPump a další.” 

(Zdroj: www.isport.blesk.cz)

Otevřít v galerii (7)
Petr Čech s manželkou Martinou
Petr Čech s manželkou MartinouZdroj: Profimedia

Milana Baroše všichni znáte. I on má vedle sebe krásnou ženu Terezu, s níž má dva syny. Ta je pověstná tím, že ráda a často dře na svém těle, což je také vidět na jejím Instagramu. Manželka světoznámého fotbalisty se může chlubit postavou, kterou ji může závidět kde kdo.

Sportem a aktivním životním stylem žije také manželka Radoslava Kováče, Klára Medková. Bývalá vícemiss z roku 2003 na svém těle maká i dvakrát denně a jak je vidět, věk je jen nepodstatné číslo. Klára se může chluvit vypracovanou postavou bez jediného gramu tuku. Její vášeň pro sport zašla dokonce tak daleko, že se rozhodla absolvovat trenérský kurz instruktora fitness.

„Denně cvičím, posiluji, běhám a dodržuji zdravou stravu. Odmala nejím maso, vynechala jsem zbytečné cukry a pečivo. Cvičení dělá opravdu hodně, ale strava je základ úspěchu,”

uvedla pro Blesk Klára Medková.

Otevřít v galerii (7)
Klára Medková
Klára MedkováZdroj: Profimedia

Klára je správnou bojovnicí za své sny. Jako fotbalová manželka ustála podle magazínu Blesk spoustu excesů bujarého života plného večírků svého muže, ale jak se zdá, přesně ví, kde je její místo:

„Kdybych se měla hroutit nad každou fotkou mého muže s cizí holkou, tak se zblázním. Já žiju na sto procent pro naši rodinu a nějaké zlatokopky neřeším. Samozřejmě, občas krize byly, ale nikdy takové, že bychom se chtěli rozvádět.”

Krásné ale nejsou jen manželky "tuzemáků"

Fotbalisté celého světa zkrátka vědí, kam sáhnout. Nevěříte?

I Cristiano Ronaldo sáhl do “krásných” vod. Jeho manželka, španělská modelka Georgina Rodriguez je tomu jasným důkazem. Georgina tvoří s Cristianem pár už téměř čtyři roky a mají spolu dceru Alanu Martinu, která je tak čtvrtým dítětem známého fotbalisty.

Otevřít v galerii (7)
Georgina Rodriguez a Cristiano Ronaldo
Georgina Rodriguez a Cristiano RonaldoZdroj: Profimedia

A jak se vlastně tento hvězdný pár potkal?

“Poprvé jsme se potkali v obchodě Gucci, kde jsem tehdy pracovala jako prodavačka. Pak už to šlo všechno tak nějak ráz na ráz,”

nechala se slyšet Georgina v rozhovoru pro The Sun.

Krásnou manželku má ale také fotbalista David Beckham. Victoria Beckham je známá především jako bývalá členka dívčí skupiny Spice girls. Victoria je však jednou z těch, které si rády jdou po vlastní cestě a pokud jde o peníze, má dost těch svých. Velice dobře se uchytila v módním průmyslu a své modely prezentuje na světoznámých týdnech módy.

Její manželství se světoznámým a hlavně dosti pohledným Davidem oslavilo loni jednadvacetileté výročí.

Na růžích ale ustláno neměli a to hlavně v době, kdy na Davida praskla nevěra. On sám k tomu řekl:

“Nebylo to vždy jednoduché, udělali jsme spousty chyb, ale vždy jsme hledali cestu, jak vše překonat a povedlo se. Dokonce jsme obnovili manželský slib,”

nechal se slyšet v rozhovoru 75. výročí rádia 4’s Dessert Island.

Otevřít v galerii (7)
Pokud si myslíte, že fotbalu fandí jen muži, jste na velkém omylu
Pokud si myslíte, že fotbalu fandí jen muži, jste na velkém omyluZdroj: Freepik

Nejsme tak trochu všechny “fotbalové” manželky?

Jistě že ano. Protože muží fotbal zkrátka milují. Jako malí ho hráli, kde se dalo a díky němu si také plnili své první klukovské sny - kopačky a první dres. Na nás ženách pak je, abychom pro tyto dětstvím opředené touhy našly pochopení i v dospělosti. Ale zas ruku na srdce… Kdo si hraje, ten přeci nezlobí!

A jací jsou Češi vlastně fanoušci?

Podle statistiky Eurostat, která v roce 2017 srovnávala návštěvnost jednotlivých národností EU na sportovních, se Česká republika umístila na krásném pátém místě. O tom, které české i světové celebrity fotbal milují, si přečtěte zde.

Otevřít v galerii (7)
Fotbalové fandění má mnoho podob. Trojice fotbalových fanoušků s pivem a pizzou.
Fotbalové fandění má mnoho podob. Trojice fotbalových fanoušků s pivem a pizzou.Zdroj: Freepik

Více než 41 % Čechů starších 16ti let zavítá do hlediště alespoň jednou za rok. Opakovaně je to dokonce skoro pětina dospělé populace.

Nejsme tedy jen národem, který v době šampionátu zasedne doma k televizi, my chceme, aby se o nás vědělo! Aby naše oblíbené týmy cítily podporu přímo v epicentru dění.

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze