Sláva a kopačky aneb fotbalový míč jako národní vlajka

Pokud jste si mysleli, že fotbal baví jen skalní fanoušky ve vytahaném tílku s pivem, možná budete koukat! EURO2021 je tu!
14. června 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Minulý rok s fotbalovým Eurem opravdu zamával a celá soutěž byla - kvůli pandémii Covid - přesunuta na neurčito. Tento rok si však všichni, co fotbal milují, přijdou jistojistě na své! A budete se divit, ale fotbal skutečně miluje kde kdo. Od našich dědečků a babiček, přes manželky a přítelkyně, až po světoznámé celebrity. Fotbalové Euro je tu. Pozdě, ale přece!

Ronaldo pro fotbal zkrátka žije!

Mistrovství Evropy ve fotbale, označované zkratkou EURO, je hlavní fotbalovou soutěží národních týmů mužů ve federaci UEFA. Turnaj, jehož první ročník proběhl ve Francii v roce 1960, má většinou čtyřletou periodicitu. Rok 2020 vzal, co se týče fotbalu, za své, ale o to víc se můžeme těšit letos.

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m, Praha 7

Láska jménem fotbal

Fotbalový svět není jen pro hráče a obyčejné smrtelníky. Existuje celá řada celebrit - včetně některých největších jmen v Hollywoodu - které sledují tuhle nádhernou hru a podporují svůj oblíbený tým. Nemluvíme jen o celebritách, které tweetnou zprávu „Go USA!“ jednou za pár let, aby měli co napsat. Na tomto seznamu jsou lidé, kteří fotbalem doslova žijí! Aby také ne, vždyť jména jako Beckham či Ronaldo znají a milují naprosto všichni!

Jako malí kluci
Jako malí kluci • Zdroj: freepik

James Bond musí být nestranný, ale...

Možná byste Jamese Bonda čekali všude, jen ne na fotbale. Přitom je představitel agenta 007 Daniel Craig doslova oddaným fanouškem Liverpoolu, který se v průběhu let účastnil mnoha her na Anfieldu.

Daniel Craig je nadšeným fanouškem Liverpoolu
Daniel Craig je nadšeným fanouškem Liverpoolu • Zdroj: Profimedia

Jeho otevřená podpora pro Merseysiders však vzbudila kritiku vzhledem k jeho roli Bonda. Moderátor TalkSPORTu Mike Parry se nechal slyšet, že jelikož postava Bonda „patří celé Anglii“, měl by být neutrálním fotbalovým fanouškem. Ačkoli Parry opakoval, že Craig může svobodně podporovat kohokoliv, kdo se mu zlíbí, Bond jako takový nemá vztah k žádnému konkrétnímu týmu. Docela předvídatelně jeho komentáře sbíraly na sociálních sítích velkou kritiku.

I ženy rády fandí

I ženy fandí fotbalu!
I ženy fandí fotbalu! • Zdroj: freepik

Jestli čekáte za fotbalem jen muže, budete překvapeni. I známá hollywoodská star Keira Knightley miluje pohled na fotbalový míč.

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m, Praha 1

Knightley ztvárnila fotbalistku v kultovním filmu „Blafuj jako Beckham” (Bend it like Beckham), kde si zahrála dívku, jež začala hrát fotbal a musela to tajit před svými konzervativními rodiči. Se svou rolí má Knightley tak mnoho splečného i v běžném životě. Rodačka z Londýna sice fotbal nehraje, za to je vášnivou fanynkou West Hamu. O své lásce k fotbalu i písni „I’m Forever Blowing Bubbles“ mluvila v mnoha rozhovorech, například pro server goal.com.

„Píseň, která se hraje před hrou, je skvělá. Najednou jste součástí davu, který vyfukuje bubliny a je to nepopsatelný pocit. Jediný problém, který s tím mám, je, že je tato píseň skutečně smutná,"  

řekla Keira.

Keira Knightley ve filmu "Blafuj jako Beckham"
Keira Knightley ve filmu "Blafuj jako Beckham" • Zdroj: Profimedia

"Píseň je o tom, že i když si moc přejete vyhrát, nakonec se to nepovede a vaše sny tak postupně blednou, až se zcela vytratí. Je to synonymum toho, že i v běžném životě tak trochu neustále ztrácíme něco, na čem nám záleží.”

Běž, fotbale, běž!

I milovaný herec a hlavní hvězda filmů “Forrest Gump” či “Zachraňte vojína Ryana” Tom Hanks je vášnivým fotbalovým stoupencem, ačkoliv možná budete překvapeni, komu tento oblíbený herec vlastně fandí. Řeč není o ničem jiném než o klubu Aston Villa!

Sám Tom Hanks však přiznal, že jeho záliba se týká spíše samotného jména tohoto klubu, než jeho podoby či historie. Hanks se totiž nechal slyšet, že název Aston Villa zní jeho uším zkrátka “příjemně”.

Hanks ale fandil také Realu Madrid. Důvod byl zřejmý, byl skalním obdivovatelem Davida Beckhama.

Za to představitel „Hvězdných válek“ herec Mark Hamill přišel k fotbalu tak trochu jako slepý k houslím. Když byl totiž na Twitteru dotázán, zda má rád vlky (fotbalový Molineux je domácím stadiónem fotbalového klubu Wolverhampton Wanderers) myslel si, že řeč je o zvířatech a ne o fotbalovém klubu!

Až poté, co si uvědomil, k jaké záměně tu vlastě došlo, vydal na Twitteru prohlášení:

“Protože byli všichni tak nadšení - MUSÍM pokračovat! Musím být fanoušek!”

A tak se vlastně vytvořilo pevné pouto mezi ním a Midlands, centrální částí Anglie.

Hvězda filmu „Pulp Fiction“ se zamilovala do Liverpoolu, když ve městě natáčel film „51. stát“ z roku 2002 a kde měl možnost ochutnat fotbalovou atmosféru při hře v Anfieldu.

Od té doby je Jackson zarytým fanouškem Reds a často na svém Twitteru postuje tweety jako:

"LIVERPOOOOOOOOOOOOOL!!!”

Fandit královsky, a to doslova!

Anglie je kolébkou fotbalu, a tak asi nikoho nepřekvapí, že jeho fanouškem je i samotná královna Alžběta! Má dokonce svůj oblíbený fotbalový klub! Alžběta II. podporuje Arsenal a pravidelně navštěvuje zápasy Gunners, nechybí ani na žádném utkání ve Wembley, kde vrcholí FA Cup a EFL Cup.

Káže vodu, pije víno

Fandit královsky ale umí i řada Čechů. Poměrně velké, doslova "lockdownové faux pas" způsobil i bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula, když se, ještě jako ministr zdravotnictví naší země, ukázal v únoru tohoto roku v pražském Edenu, aby sledoval fotbalové utkání Evropské ligy mezi Slavií Praha a anglickým Leicesterem.

„Návštěva na fotbale měla svůj důvod. Nebyl jsem tam jenom proto, že jsem se chtěl někam podívat,”

řekl Prymula v Otázkách Václava Moravce (OVM) v České televizi, kdy se snažil celou situaci ospravedlnit a uvést věci na pravou míru. Ze své funkce byl nakonec odvolán, jak uvedl server novinky.cz.

Prymula v pražském Edenu
Prymula v pražském Edenu • Zdroj: Profimedia

Miss zeleného trávníku

Mezi velké fanoušky fotbalu patří i bývalá miss Tereza Kadeřábková. Jako dcera fotbalového rozhodčího Bohumíra Chlebovského má k fotbalu zkrátka blízko odjakživa. Její vztah k tomuto sportu ale posilnilo i manželství s fotbalistou Pavlem Kadeřábkem a Tereza nakonec opustila molo a stala se sportovní redaktorkou TV iSport.

Pražská Amfora

Fotbal ovšem není pouze o fanoušcích, kteří sledují svou vášeň z tribuny, jsou tu i tací, kteří jako skalní příznivci oblékli do dresů a jako amatérští sportovci se pustili do boje za vítězství. Své o tom ví i pražská Amfora - amatérská fotbalová rarita, jejíž základnou prošly takové hvězdy jako již zesnulý Karel Gott, herečka Jiřina Bohdalová (90) nebo moderátor a bavič Karel Šíp (76). Klub před více než čtyřiceti lety založil diskžokej Petr Salava (66). Celá Amfora byla hlavně o zábavě a přátelství, ale ukázala všem, že Češi jsou skutečně fotbalový národ. 

„Vzniklo to vlastně jako náhoda. Tvrdím, že to byl spíše vabank. Hrál jsem fotbal závodně a zjistil, že ze mě světová jednička nebude.“

přiznává Petr Salava pro Ahaonline. Přesto se toužil dostat na slavné stadiony a tak se v něm probudil manažer.

„Když jsem dojednal první zápas, neměl jsem mužstvo snů vůbec sestavené. Začal jsem ho dávat dohromady po vzoru filmu Sedm statečných.“ 

Amfora září na zeleném trávníku
Amfora září na zeleném trávníku • Zdroj: Karel Kopáč / CNC / Profimedia

Amfora je jasným důkazem toho, že fotbal má být především zábava a lidi bavit.

Nový předseda FAČR a problém je na střeše!

Jenže to ne vždy tak úplně platí. Když jde o peníze a moc, ne každý zná svého bratra. Důkazem tomu je i konkurenční boj o post nového předsedy, ve kterém se mimo zelený trávník utkali Vladimír Šmicer, Karel Poborský a Petr Fousek. Tři kamarádi, kteří jsou momentálně na ostří nože. Šmicerovi se totiž zdá, že Poborský nehraje tak úplně fér, a to byl také důvod, proč svou kandidaturu nakonec stáhl: 

„Svým programem, názory a postoji k problémům v českém fotbale jsem se stal hlavním propagátorem reformního proudu, který svým programem deklaruje také Petr Fousek, jenž je mi proto jako kandidát bližší. Karel Poborský stojí jinde. Já chci změny na hlavních pozicích v asociaci, on ne. On šel do voleb podle svého tvrzení sám za sebe, já ne, vždy jsem měl okolo sebe kvalitní tým, což se ukázalo i tím, čeho jsme dosáhli. Já i Petr Fousek jsme zveřejnili, kdo nás na předsednickou funkci nominoval, Karel ne. Je to jeho právo, ale jestli chceme být pro veřejnost transparentní, měli bychom být my hlavním příkladem,“

řekl Šmicer pro expres.cz.

I kérka na zadku se počítá!

Fotbal, jak se zdá, hýbe celým světem. Své o tom ví i David a Jakub Prachařovi, kteří se veřejně hlásí k pražské Slavii. Jakub Prachař svou vášeň pro fotbal ale povýšil o level výš, když z jednoho zápasu přijel obohacen o tetování na svém hereckém pozadí. Jakub si nechal vytetovat iniciály JT, jimiž vzdal hold trenérovi Slavie Jindřichu Trpišovskému.

Jakub Prachař na charitatvním zápase
Jakub Prachař na charitatvním zápase • Zdroj: Profimedia

Ať už jste nebo nejste fanouškem tohoto sportu, na jednom se všichni shodneme...fotbal spojuje. A o to víc, že například fotbalové EURO mělo tak dlouhou pauzu! Konečně je to tady, a my budeme fandit s vámi! Protože už dneska poprvé vystoupí náš tým proti Skotsku!

Česko, do tohooooo! 

 

 

 

 

 

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jmenuji se Valentina a miluju psaní, sport a pohodové lidi. Ráda cestuji a chodím na jógu, a když čas dovolí, tvořím texty a fotky mojí duši blízké. Jen tak pro radost:)
Valentina Lebová
Luxusní bydlení Praha
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

2 + KK 100 m², bal. 13 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Nové Město

7 + KK 259 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Braník-263m2
Praha 4

Luxusní vila na prodej Braník-263m2

5 + KK 263 m²
26 558 615 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej - Praha - západ - 632m

6 + KK 632 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²
Praha 1

Luxusní kancelář na prodej Nové Město - 109 m²

3 + KK 109 m²
17 942 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m
Praha 1

Penthouse s výhledem na Hrad na prodej - 288m

5 + 1 288 m², ter. 42 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
50 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84

3 + 1 84 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej na Praze 7 - 124m
Praha 7

Byt na prodej na Praze 7 - 124m

3 + KK 124 m²
19 800 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
120 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², bal. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
34 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
24 900 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m
Praha 5

Luxusní vila k prodeji, Praha 5 - 257m

5 + 1 257 m²
32 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2
Praha 6

Luxusní vila na pronájem v Nebušicích-223m2

5 + 1 223 m²
70 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu Praha
Praha 4

Pronájem luxusního bytu Praha

4 + KK 246 m², ter. 39 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 53 m², bal. 3 m²
11 850 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m
Praha 6

Vila na pronájem - Praha 6 - Hanspaulka - 256m

5 + KK 256 m², bal. 15 m², ter. 24 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej Praha
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej Praha

4 + 1 242 m², ter. 68 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Na Hřebenkách - Praha

4 + KK 199 m², ter. 14 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 920 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 47m

2 + 1 49 m², bal. 2 m²
5 746 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m
Praha 6

Byt na prodej - Praha 6 - Liboc - 105m

3 + KK 105 m²
10 934 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 60m

2 + 1 60 m²
6 589 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m
Praha 8

Byt na prodej - Praha 8 - Libeň - 73m

2 + 1 73 m²
7 490 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m
Praha 1

Prostorný byt - Praha 1 - Petrská čtvrť - 130m

4 + 1 130 m²
20 755 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem-Praha 3
Praha 3

Byt na pronájem-Praha 3

5 + KK 184 m²
80 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín
Praha 8

Obchodní prostor na prodej na Praze 8 - Karlín

Atypický 489 m², ter. 211 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem-Praha
Praha 3

Byt na pronájem-Praha

3 + 1 116 m²
49 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt v historické budově Praha 6 - 210m
Praha 6

Byt v historické budově Praha 6 - 210m

4 + KK 210 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 251m

5 + KK 251 m², ter. 26 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 358m
Praha 5

Obchodní prostor na prodej na Praze 5 - 358m

Atypický 358 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks