Top hledané
Výsledky (0)
Opět nadešel čas mořských bytostí. Nádherná mořská dívka Galateia skrývá tajemství, které odhalíte, ponoříte-li se společně s ní do hlubokých vod.

Do mořských hlubin se známými českými osobnostmi

Eva Ledecká
06. března 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Fantasy milostný příběh inspirovaný starodávnými mořskými bohy doprovázený podvodními fotografiemi známých českých osobností: to je GALATEIA – Volání moře od Marty Cottora.

Ve světě pod hladinou v karibské oblasti kolem ostrova Martinik zažijete silné příběhy plné lásky a pevných pout společně s mořskou bohyní Dóris v podání Kláry Issové, mořskou dívkou Venou, kterou představuje Anna Julie Slováčková nebo mořským bojovníkem Moa v podání Václava Noida Bárty.

Fotografka Lucie Drlíková nafotila soubor luxusních fotografií známých osobností, které svou vizáží připomínají mořské bohy. Nádherných snímků najdete v knize na 40 a stávají se tak uměleckým doprovodem prvního dílu této jedinečné fantasy trilogie.

Prodej rodinného domu, Praha 6 – 296m2
Prodej rodinného domu, Praha 6 – 296m2, Praha 6

„V dnešní době technologií a spěchu se kniha Galateia může stát příjemným únikem do krásných míst, kam se každý z nás rád uchýlí.“

Takto svou luxusní knihu popisuje Marta Cottora, která vás dostane svým poutavým psaním dokonale vykreslujícím prostředí děje, vzhledu a oblečení postav. Barvitý popis atmosféry, počasí a pocitů, které vyvolává, se zaslouží o to, že se budete cítit, jako byste se hluboko pod hladinou ocitli vy sami!

Unikát mezi knihami obsahem i zpracováním.

Jedná se o opravdu originální a jedinečné dílo mezi knihami, a to nejen tím, že je plný uměleckých fotografií známých českých osobností, ale také svým luxusním zpracováním. Kniha ve formátu 19 x 24,5 cm bude mít cca 310 stran kvalitního fotografického papíru, pevnou vazbu a laminaci Soft touch, která je sametová na omak.

Láká vás luxusní fantasy příběh ze světa pod hladinou?

Galateia právě bojuje o své vydání na crowfundingovém portálu hithit.cz. Podpořte vznik jedinečné knihy a budete mít možnost získat limitované první vydání GALATEIA – Volání moře s podpisem obou autorek nebo jiné zajímavé odměny. Například se budete moci stát jednou z postav v dalším díle této luxusní podmořské ságy.

Zároveň podpoříte dobrou věc, neboť výtěžek z kampaně jde na podporu dětem nemocným cystickou fibrózou.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze