Top hledané
Výsledky (0)
V úterý 31. 10. v podvečer se ulice začnou zaplavovat zlými čarodějnicemi, hodnými vílami, hrůzostrašnými smrtkami a prapodivnými oživlými dýněmi. K partě monster se rozhodně přidá i šílený klaun! Kde sehnat tu nejlepší masku na Halloween?

Halloween se blíží: Letos frčí šílení klauni!

Eva Ledecká
25. října 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Śílení šašci nahání hrůzu

Upíři, smrťáci, mumie i sexy čarodějnice hráli na Halloween vždycky prim. Letos a loni převzaly štafetu děsiví klauni ze současných hororových filmů. Že vám běhá mráz po zádech už teď? Počkejte, co se stane 31. 10. večer!

Luxusní halloweenské masky
Klauni letos frčí!
Mrtvá nevěsta jako živá!

S klaunem ani středověkým šaškem není radno si zahrávat!

Také jste si mysleli, že klauni a středověcí šaškové jsou tu pro zábavu? Držte se jich radši dál, krev na jejich obličeji o zábavě moc nevypovídá! Tajemný čaroděj s bílými dlouhými vlasy si nic nezadá s šíleným ministrem smrti, ze kterého jde hrůza, jen se na vás podívá.

Na halloweenskou party bez kostýmu? Přísně zakázáno!

Halloween je příležitost pro nás dospělé pořádně to večer rozparádit. Jedinečná halloweenská party by bez luxusních masek byla trochu o ničem. Sundejte okovy svému démonu fantazie a užijte si Halloween v přestrojení, ve kterém vás nepozná ani vaše vlastní rodina.

Prodej bytu s balkónem, Karolíny Světlé Praha
Prodej bytu s balkónem, Karolíny Světlé Praha, Praha 1

Na to, abyste si spíchli luxusní obleček doma, je už trochu pozdě. A vyštrachat jen tak něco ze skříně? Dost amatérské, nemyslíte? Super děsivé kostýmy seženete v půjčovnách, kterých je v Praze a celých Čechách poměrně hodně. Největší výběr v Praze má Půjčovna kostýmů Anděl se svými 7 pobočkami.

Mrtvá nevěsta jako živá!

S luxusními kostýmy se můžete stát sexy zombie školačkou, děsivou Sněhurkou, luxusní mrtvou nevěstou, hororovou věštkyní nebo děsivou zombie jeptiškou! A přitom nemusíte ztratit ani kousek svého sex appealu!

Roztomilé dýně a malí zombie piráti jako doprovod

Halloween je zábavou hlavně pro děti. Ať si sami vyberou, čím se pro tuto děsivou noc chtějí stát: obtloustlou roztomilou dýní, kostlivcem, rozvernou čerticí nebo upírem?

Dejte pozor! Luxusní kostýmy vám naženou hrůzu, už když je vyndáte z krabice.  

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Půjčovna kostýmů Anděl
Vltavská 28 Praha 5 Česká republika
+420 727 841 878