Top hledané
Výsledky (0)
Není známějšího páru než Harry a Meghan. Ale skutečně je pro ně Amerika ještě vstřícným domovem?

Princ Harry má toužit po návratu k monarchii. S Meghan ale vybírají dům v Malibu za půl miliardy

Denisa Zajíčková
22. září 2023
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Čeká je láska nebo rozvod?

S královským párem je to teď jako na houpačce. Jednou to vypadá na rozvod, po druhé na sladké usmiřování. K novému začátku by jim mohl pomoci odchod z kalifornského Montecita, který je teď už možná na pořadu dne. Hrdličky se prý porozhlíží po novém domě v Malibu!

Dům by museli postavit

Poté, co Harry a Meghan opustili Velkou Británii a zřekli se královských povinností, se v podstatě rozhodli živit zveřejňováním třaskavých odhalení a obviňování, které už několik let plní hlavní stránky světového tisku. Vedení společností Netflix a Spotify si ale po nějakém čase začalo stěžovat na to, že Sussexové nejsou dostatečně produktivní a spolupráce s nimi není přínosná. Obvykle prý přijdou s velkou myšlenkou, provedení je ale dost slabé. I proto se začalo šuškat, že má mít králvoský pár problém s penězi - do běžného zaměstnání nastoupí jen stěží. Finanční problémy už jsou ale zřejmě minulostí! Chystají se totiž na luxusní dům, jehož cena atakuje půl miliardy korun. 

Prodej luxusního mezonetu 3+kk se střešní
Prodej luxusního mezonetu 3+kk se střešní, Praha 5

Příběh Harryho a Meghan zná dnes celý svět

Harry a Meghan se vzali 19. května 2018 v nádherné svatební obřadu na hradě Windsor. Po svatbě zůstali na nějakou dobu ve Velké Británii a žili v Nottingham Cottage v Kensingtonském paláci v Londýně. Vzorně plnili své královské povinnosti, podporovali charitativní organizace a pracovali na různých projektech spojených s královskou rodinou. Poté, co Meghan oznámila své těhotenství v říjnu 2018, se jejich život začal měnit. Prvního syna Archieho Harrisona Mountbattena-Windsora porodila 6. května 2019. Po Archieho narození se Harry a Meghan stáhli z veřejných povinností a stěhovali se na venkov do Frogmore Cottage v okolí Windsoru, kde chtěli poskytnout svému synovi klidnější a soukromější prostředí.

V březnu 2020 oznámili Harry a Meghan, že se stáhnou z královských povinností a budou žít nezávislým životem. V červnu 2021 Meghan porodila druhého potomka, dceru Lilibet "Lili" Dianu Mountbatten-Windsor. Jejich rodina tak vzrostla na čtyři členy.

Vrátí se Harry do Británie?

Spekulací o královském rozvodu v poslední době přibývalo bleskovou rychlostí. Důvodů k tomu bylo hned několik. Harry a Meghan byli například jedni z prvních, kteří porušili královský protokol, když si na veřejnosti projevovali fyzicky náklonnost. K tomu se členové královských rodin uchýlí jen zřídka kdy - polibky, vřelá objetí ani doteky se zkrátka nehodí. Harry a Meghan na to nikdy zřetel nebrali. Svou lásku se rozhodli neskrývat - nehledě na to, který fotograf na ně mířil. To najednou ustalo, odborníci označovali jejich vztah za toxický a několikrát upozorňovali na to, že se Harry touží vrátit k britské monarchii. Členové královské rodiny ho však údajně zpátky nepřijmou spolu s Meghan. To by dávalo smysl - právě ona je v očích britské veřejnosti tou, která za kontroverzní rozkol může, a pravděpodobně si to myslí i někteří členové rodiny. Ačkoliv i Harryho knihu "Náhradník" nechali v podstatě bez komentáře.

Je myšlenka na nový dům to, co je ještě stále drží Sussexy pohromadě? Pozemek v Malibu, který mají údajně Harry s Meghan v merku, má rozlohu skoro 20,5 tisíce metrů čtverečních. Nechybí ani nádherný výhled, a dokonce už je na něm postavený bazén. Hotové jsou plány také na luxusní a rozlehlý dům. Ten má více než 10 tisíc metrů čtverečních. Odhadovaná cena pozemku je 182 milionů korun, stavba domu by měla vyjít na dalších 228 milionů korun. 

Otevřít v galerii (1)
Bude to nový ráj Sussexů?
Bude to nový ráj Sussexů?Zdroj: Profimedia

Jak žije nejznámější pár světa?

Harry a Meghan mají dům v Montecitu od roku 2020. To je malá obec v kalifornském okrese Santa Barbara v Kalifornii. Jde o prestižní a vyhledávané místo, které se nachází na jižním pobřeží s nádhernými plážemi všude kolem, včetně oblíbených Butterfly Beach a Miramar Beach. Samozřejmostí jsou také luxusní nemovitosti.

Kdo další miluje Montecito?

  • Slavná televizní moderátorka a mediální magnátka Oprah Winfrey vlastní rozsáhlý pozemek v Montecitu, kde má krásnou rezidenci.
  • Komediantka a televizní moderátorka Ellen DeGeneres a její manžel, herec Portia de Rossi, také vlastní nemovitost v Montecitu.
  • Herečka Drew Barrymore má rezidenci v Montecitu, kterou si pořídila v roce 2020.
  • Herec Rob Lowe Montecito miluje už celé roky a nemovitost zde má také.
  • Herec Jeff Bridges a jeho rodina žili v Montecitu dlouhá léta a byli součástí komunity.
  • Herečka a podnikatelka Gwyneth Paltrow a její manžel Brad Falchuk tu vlastní rovněž nemovitost, kterou by měli využívat především k odpočinku.

Proč se chtějí Meghan a Harry vzdát oblasti, kterou Američané zkrátka milují? Podle některých zdrojů má mít už i Amerika královského páru po krk, a ze své země je vyhazuje. Vzhledem k politickým vztahům to pochopitelně nikdy nemohou její představitelé udělat oficiálně, pozornost, kterou ale dvojice vzbuzuje, není vždy žádoucí. A tak možná dělají alespoň malý ústupek, a změní místo z Montecita na Malibu. Důvod může být ale také gentlemanský. Pokud Harry počítá se svým návratem do Velké Británie, jistě tu chce pro svou manželku, pro kterou je Amerika domovem, něco zanechat. A domov se může zdát dobrou volbou. 

Je libo Malibu?

Město Malibu je ikonické místo nacházející se na pobřeží jižní Kalifornie, známé pro své nádherné pláže, luxusní rezidence a nádhernou přírodu. Tato oblast se stala symbolenm způsobem života, který spojuje relax u oceánu s bohatým a společensky aktivním životním stylem. Hned několik celebrit tu vlastní nemovitost, a to například Leonardo DiCaprio, Cindy Crawford a Rande Gerber, Matthew McConaughey, Steven Spielberg, Lady Gaga, Miley Cyrus, Mel Gibson, Pierce Brosnan nebo Kylie Jenner.
Právě zde by měl brzy přibýt nový soused. Není bez zajímavosti sledovat, zda bude královský pár nadále držet při sobě a pořídí si dům, kde jim bude konečně dobře nebo snaha změnit nahlížení veřejnosti na britskou monarchii, nakonec rozdělí i je.
Zdroj: tmz.com, iDNES.cz, dailymail.co.uk, pagesix.com
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze