Top hledané
Výsledky (0)

Zapomeňte na klasické malé černé! H&M x Erdem přichází s exkluzivní party kolekcí! I pro muže...

Eva Ledecká
20. října 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Erdem x H&M

Značka H&M svou městskou módu často oživuje exkluzivními kolekcemi, které vznikají ve spolupráci s velikány módního světa. Tentokrát se spojila s luxusním módním domem Erdem, se kterým přináší nový vítr do formálního party stylu! A navíc poprvé přichází také s pánskou kolekcí!

Erdem miluje celý Holywood!

Značku Erdem si od svého vzniku v roce 2005 našlo a oblíbilo mnoho slavných osobností a holywoodských hvězd. Již od 2. listopadu bude mít i každý z nás možnost zakusit jedinenčný pocit z unikátní kolekce hodné přehlídkového mola!

Erdem je londýnská značka, za kterou stojí americko-turecký návrhář Erdem Moralioglu, jeden z nejromantičtějších návrhářů vůbec. Ve svých modelech oslavuje sílu krásy, jsou pro něj typické květinové vzory precizní práce patrná z ručních výšivek a jedinečných střihů.

Strmá cesta vzhůru: jeden z nejlepších v Londýně!

Erdem Moralioglu založil značku v roce 2005 a nyní je považován za jednoho z nejúspěšnějších londýnských návrhářů. Jeho kolekce jsou vždy s napnutím očekávány a jeho módní přehlídky často patří mezi nejvýznamnější události Londýnského Fashion Weeku. Luxusní oblečení Erdem je k dostání v těch nejprestižnějších obchodech po celém světě.

Luxusní byt na Praze 2 - 90m
Luxusní byt na Praze 2 - 90m, Praha 2

Nyní bude speciální řada k dostání ve vybraných obchodech módního řetězce H&M.

Přestože kvalita této unikátní řady se nemůže rovnat s luxusními šaty Erdem, jejichž cena se pohybuje okolo 2600 liber, jedná o velmi lákavou nabídku, nemyslíte? Čtěte dál.

V kolekci najdete luxusní neformální kousky jako je například dlouhá mikina s logem za 50 liber. Úžasné šaty s hlubokým výstřihem za 112 liber budou k dostání v omezeném počtu 10 nebo 20 kusů. Najdete zde květovaná trička za 30 eur, dámské košile za 129 eur, svetry za 70, šaty od 130 do 200 eur, luxusní kabát se zvířecím motivem za 200 eur, kalhoty za 100 eur, boty od 99 do 179 eur.

Michal Pudelka se postaral o unikátní look book a filmový režisér Baz Luhrmann vdechl prostřednictvím filmu celé kolekci život.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
H&M
Václavské nám. 19, 110 00 Nové Město
+420 234 656 051