Top hledané
Výsledky (0)
Absolutně luxusní pánská záležitost...

Hodinky Tudor na zápěstí Davida Beckhama: Black Bay S&G

Eva Ledecká
15. června 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Ambasadorem luxusní značky hodinek Tudor se stal slavný bývalý fotbalový záložník a ikona současného mužského světa David Beckham. A jaký to luxusní model zdobí jeho zápěstí? Luxusní potápěčské hodinky s retro nádechem Tudor Heritage Black Bay S&G. Pojďte se s námi na tento pánský luxusní kousek podívat zblízka!

Tajemné označení S&G!

O co tady jde? Jasná odpověď! S&G představují první písmena použitých materiálů u modelů řady Tudor Black Bay. Tyto elegantní pánské hodinky jsou totiž k dostání ve velmi přitažlivé kombinaci oceli a žlutého zlata (Steel and Gold, S&G). Žluté zlato se stalo materiálem pro korunku, otočnou lunetu a prostřední články náramku.

Neměnná tradice zakořeněná v ultra moderním modelu

Heritage Black Bay S&G v sobě nesou tradici starou 60 let. Právě v roce 1958 vznikly potápěčské hodinky Tudor s výraznou natahovací korunkou. Jednalo se o první voděodolné hodinky do 200 metrů, které byly známé pod jménem Big Crown. Hranaté ručky Snowflake se zase pro změnu používaly v hodinkách ze 70. let, které se dodávaly pro francouzské námořnictvo. Všechny tyto prvky najdete i v modelu, který na loňském Baselworldu, nejslavnějším hodinářském veletrhu, sklízel nemalé spěchy!

Detaily, které stojí za pozornost!

U hodinek Tudor je zajímavé všímat si malých detailů. Například náramek! Ten si svou inspiraci nese z 50. let minulého století, kdy značka vyráběla skládací nýtované náramky, jejichž články měly jiný tvar, než bylo v té době zvykem. Hlavičky nýtů, které držely články pohromadě, byly navíc viditelné, což bylo velmi neobvyklé.

Exkluzivní potápěčské hodinky jsou k dostání s černým číselníkem nebo od roku 2018 také v barvě champagne. A to buď ve variantě s kovovým náramkem, textilním nebo tmavým koženým páskem se sponou ve tvaru erbu značky Tudor.

Sledujte kampaň značky Tudor #BornToDare, která představuje zajímavé osobnosti a jejich inspirující příběhy. Tudor Black Bay S&G s fotbalovou legendou Davidem Beckhamem!

Pronájem Luxusního mezonetu, 2+kk, Praha
Pronájem Luxusního mezonetu, 2+kk, Praha, Praha 1
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Hodinářství Bechyně
Václavské náměstí 776/10 110 00 Praha 1 Česká republika