Top hledané
Výsledky (0)
Delano South Beach hotel, který ztvárňuje luxus ve všech svých podobách, najdete v Miami Beach na Floridě. Nachází se přímo na pláži a je známý pro svůj jedinečný Art Deco styl a klientelu, kterou tvoří nejedna celebrita.

Hotel Delano: bílý luxus od Philippa Starcka

Eva Ledecká
16. ledna 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

V roce 2007 byl hotel zařazen na seznam Amerického institutu architektů (American Institute of Architects) jako "nejoblíbenější americká architektura."  

Hotel Delano byl navržen architektem Robertem Swartburgem a byl postaven v roce 1947. Původně byl využíván pro vojenské účely. Tehdejší čtyřkřídlá věž ve stylu Art Deco byla nejvyšší stavbou v Miami. V roce 1994 začaly rozsáhlé renovace interiérů, které navrhl proslulý designér Philippe Starck. Hotel je pojmenován po americkém prezidentovi Franklinu Delano Rooseveltovi.

Bílý interiér Philippa Starcka

Philippe Starck propůjčil luxusním pokojům hravou a decentní podobu. Originální bílé pokoje hotelu Delano, které zaručují dokonalý komfort pro relaxaci, jsou celosvětově známé. Jsou vybaveny ručně plstěnými luxusními koberci a nadrozměrnými rostlinami. Vyberte si mezi jedinečným výhledem na oceán nebo luxusním výhledem na úžasné město.

Delano je luxusní a jedinečný boutique hotel, který změnil South Beach navždy. V jeho interiéru se Starrckovi podařilo dokonale vyvážit různorodé detaily s velkými společnými prostory, které jsou hravé, elegantní, lehce divadelní a naplněné nekonečnou energií. Prostor je zkrátka důkazem toho, že nová pravidla šik designu představuje jednoduchost s ostrými, čistými a moderními rysy.

Luxusní bydlení Praha 1 - 61m
Luxusní bydlení Praha 1 - 61m, Praha 1

Luxusní kuchyně a nekončící zábava

Luxusní restaurace hotelu Delano, Bianca, nabízí nápadité italské menu, při jehož přípravě se zásadně používají ingredience z místních farem. Umi Sushi and Sake Bar nabízí pro změnu neformální kulinářský zážitek, ideální pro skupinové stolování. Sofistikovaný Rose Bar je ideální pro popíjení slavných koktejlů po celý den. Delano Beach Club představuje ideální místo pro luxusně strávený den či večer u jedinečného bazénu. A noční klub FDR slouží jako centrum nočního života v Miami South Beach.

Delano je součástí skupiny Morgans Hotel Group, která sdružuje hotely v Miami Beach, New Yorku, Los Angeles, San Franciscu, Las Vegas, Londýně, Istanbulu.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Delano South Beach
1685 Collins Avenue South Beach FL 33139 USA