Top hledané
Výsledky (0)
Patříte mezi nadšené a věrné milovníky čokolády? Když se navíc vaše touha po chuti propojí s něčím nevídaným, vznikne neopakovatelný zážitek. Jak by se Vám líbil pokoj z čokolády? Popusťte uzdu své mlsné fantazii.

Interiéry doslova k nakousnutí

Mgr. Jana Höger
11. února 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Luxusní čokoládový pokoj

Paříž město lásky a bezesporu neskutečné romantiky. Právě v tomto městě se nachází The La Reserve hotel se svým pokojem vytvořený zcela z čokolády. Představte si sto tisíc luxusních tabulek kakaové pochoutky, sto tun čokolády. Právě takové množství čokolády bylo zapotřebí k výstavbě pokoje. Za celým počinem stojí designérská ruka slavného modního návrháře Chanel, Karla Lagerfelda. Luxusní vyhlížející pokoj vznikl v rámci reklamní kampaně na čokoládové nanuky. 

Čokoládový bar
Čokoládová snídaně v hotelu Etruscan
Etruscan čokoládový hotel

Luxusní čokoládový bar

Hotel Du Cardran je zasazen do okouzlujícího prostředí. Jeho budova se nachází jen několik kroků od Eiffelovy věže a Champs-Élysées v Paříži. K hotelu patří také obchůdek s čokoládou a bar, kde si můžete pochutnat na více než 30 druzích čokolády. Myšlenka je zcela jasná, pohltit vás atmosférou vyznačující se snahou o plné prožívání života v každém jeho okamžiku. O to se postará cukrářský mistr Christophe Roussel, který vytvořil místo dráždící vaši kulinářskou fantazii. Bar se nachází hned u vchodu samotného hotelu. Nechte se svést šálkem smetanově husté luxusní čokolády ochucené exotickými příchutěmi – pepřem, čili papričkou nebo říznou limetkou.

Rovnou „celý“ čokoládový hotel

Jak už sám název napovídá, v tomto hotelu je hlavní tématem čokoláda. Etruscan Chocohotel se nachází v Itálii místě Perugia. Specifickou záležitostí tohoto hotelu je, že každé ze tří podlaží hrdě nese název čokolády. Můžete být ubytování v podlaží mléčném, lískooříškovém či hořkém. Interiér pokojů se nese ve stejném duchu. Klíč k samotným pokojům připomínají čokoládové tyčinky. Nepřekvapí vás ani čokoládové menu sestavené v restauraci nebo v místním obchodě nejlepší luxusní čokoládové produkty Costruttori di Dolcezze.

Byt k pronámu Staré město 192m
Byt k pronámu Staré město 192m, Praha 1

S chutí do toho!

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Etruscan Chocohotel
Via Campo di Marte, 134 06124 Perugia Italy
+39 075 583 7314