Megajachta jako z jiné dimenze boří designové hranice!

Jachta, která připomíná kosmickou loď.

26. února 2020
 
Hlavní stránka Nové články

Pokud milujete pocit volnosti, nevadí vám nemít pevnou půdu pod nohama, zároveň jste podlehli kouzlu ultra moderních jachet, vaší pozornosti by neměl uniknout luxusní projekt zvaný Centauro. Jedná se o koncept jachty, která doslova a do písmene vypadá jako futuristická kosmická loď z jiné galaxie. Až zjistíte, co všechno obsahuje, budete ji chtít!

Hvězdná loď. Čím nás může oslnit?

Jednoznačně svým provedením. Je na místě zatleskat designérům společnosti Officina Armare a smeknout před nimi. Podařil se jim navrhnout opravdu mistrovský kousek. Pokud jste sázeli na to, že inspiraci čerpali z námořních bitevních plavidel i z moderních kosmických lodí, měli jste pravdu.Luxusní jachta v černém lesklém provedení budí dojem, zvyšuje krevní tlak a jednoznačně byste si ji přáli mít zaparkovanou hned vedle svého domu. Nebo se aspoň se na ni projet. 

Nuda? Zde ani náhodou!

Loď je koncipovaná tak, aby uspokojila každého cestujícího. Myslelo se na zábavní prostor, ve kterém nechybí bazén, potápěčská stanice, vodní hračky, vířivka, spa se saunou a hammamem, kino. Na druhou stranu, pokud milujete klid a šplouchání moře, taky si přijdete na své. Obří terasa bude lákat k odpočinku. Součástí lodi bude i postranní garáž pro vašeho automobilového miláčka. Třešničkou na dortu však zůstává malá ponorka a heliport pro menší letadlo typu Agusta AW609.

Pohled seshora
Pohled seshora • Zdroj: officinaarmare.com
Luxusní kancelářské prostory na prodej 620
Luxusní kancelářské prostory na prodej 620, Praha 6

Jachta je dlouhá 110 metrů, šířku má 19,8 metrů. Vejde se do ní až 14 cestujících, přičemž se můžete nechat obklopit a náležitě hýčkat až 38 člennou posádkou. Plavidlo je poháněno dvěma dieselovými motory MTU, které dokáží dosáhnout maximální rychlosti 20 uzlů. Plavidlo je schopno pojmout až 400 tun paliva a i 70 tun čerstvé vody.

Těšíme se, až tato exkluzivní loď jednou vypluje a bude brázdit mořskými vodami!

Terasa a totální relax
Terasa a totální relax • Zdroj: officinaarmare.com
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (6)

View photo gallery

O autorovi

Mou citovou záležitostí je umění - hudba, design, literatura, tanec a v poslední době nalézám kouzlo v informačních technologiích. Mým snem už od dětství bylo stát se zpěvačkou. Baví mě být v kontaktu s lidmi, navštěvovat nová místa a cestovat. Také se ráda obohacuji o vědomosti z oblasti psychologie, pedagogiky a filozofie. Miluji pocit kreativního vyžití.
Mgr. Jana Höger